REKLAMA

5. kolejka Ekstraklasy. Piast na dnie

Mishka, źródło: Legionisci.com

Od piątku do poniedziałku rozgrywane były mecze 5. kolejki Ekstraklasy. Spotkania Lecha z Pogonią i Legii ze Śląskiem zostały przełożone na inne terminy. W piątek Wisła Płock przegrała u siebie z Wartą, a Górnik tylko zremisował z Wisłą Kraków. Dzień później Cracovia w 99. minucie uratowała remis z Rakowem, Lechia zdeklasowała Podbeskidzie, a Zagłębie wywiozło trzy punkty z Białegostoku. Kolejkę zakończyło poniedziałkowe spotkanie Stali z Piastem, w którym górą byli mielczanie.

5. kolejka:

Wisła Płock 1-3 Warta Poznań
Górnik Zabrze 0-0 Wisła Kraków
Cracovia 2-2 Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk 4-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jagiellonia Białystok 0-1 Zagłębie Lubin
Stal Mielec 3-2 Piast Gliwice

Lech Poznań - Pogoń Szczecin (przełożony)
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (przełożony)

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Rafał - 29.09.2020 / 02:47, *.t-mobile.pl

Witam. Mam do oddania kod zniżkowy -70 zł na zakup koszulki meczowej. Kod ważny tylko do końca miesiąca, ale może ktoś jeszcze skorzysta. Jeśli jest jakiś chętny to proszę o kontakt na rafal.praga@wp.pl

odpowiedz
wawerr - 28.09.2020 / 20:52, *.tpnet.pl

wiedziałem że jeden z naszych byłych asów spuści swój nowy klub do pierwszej ligi ale bardziej myślałem ze to kucharczyk Pogoni załatwi spadek niż Żyro Piastowi...

odpowiedz
Wolfik - 28.09.2020 / 21:56, *.mm.pl

@wawerr: Jak się wyprzedaje trzon drużyny to nie ma się co dziwić, że są na dnie.

odpowiedz
Wolfik - 26.09.2020 / 17:02, *.mm.pl

Fajny mecz w grodzie Kraka, gdzie częstochowianie tracą wygraną dosłownie w ostatnich sekundach spotkania. Raków w tym sezonie namiesza w czołówce.

odpowiedz
Jano - 26.09.2020 / 13:27, *.orange.pl

kurna słabiutka Wisła o mało nie wygrała z kurnikiem a nasze gwiazdeczki zagrały jak patałachy

odpowiedz
Majkel - 26.09.2020 / 10:51, *.mm.pl

Żeby nie było jak z Legią II i przełożonym meczem, że przyjdzie nawrót pandemii wiosną i zabraknie punktów do wygrania ligi.

odpowiedz
Dexter - 25.09.2020 / 13:33, *.centertel.pl

Piast nie chciał odpocząć po meczu?

odpowiedz
Jano - 26.09.2020 / 13:25, *.orange.pl

@Dexter: hehe

odpowiedz
SEBO(L) - 25.09.2020 / 11:54, *.centertel.pl

Kabaret? To dodaj do tego to,co polscy "piłkarze" często powtarzają w wywiadach,że piłkarz woli grać niż trenować. Czyli... nie trenować, mecz przełożyć, a idealnym systemem jest... wolne- przerwa- odpoczynek... A ha,no i brak świeżości,złe/niewystarczające przygotowanie fizyczne...

odpowiedz
Alan - 25.09.2020 / 09:22, *.t-mobile.pl

Ta liga nigdy nie będzie silna skoro problem jest z meczem co 3 dni czyli tym co w zachodnich ligach jest standardem od wielu lat.Kabaret nic więcej.

odpowiedz
pol - 26.09.2020 / 08:56, *.75.251

@Alan: nie jesteśmy nawet w przedpokoju zachodniej ligi...

odpowiedz
selavi - 27.09.2020 / 13:10, *.chello.pl

@Alan: Dlatego po tylu latach przestalem sie przejmowac i ogladac football fanatycznie... Kabaret i hajs jest taki, ze nawet wiekszosc nie moze sobie tego wyobrazic jakie sa robione machlojki... takich pieniedzy nikt nigdy nie widzial... do czego to doszlo, zeby zaklady bukmacherskie byly sponsorami (na koszulkach). Ale niektorzy dalej sa zaslepieni i niespelnieni.

odpowiedz