fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 3. kolejki I ligi

Woytek, źródło: Legionisci.com

W 3. kolejce I ligi rugby trzecie zwycięstwo zanotowała drużyna Rugby Białystok. Tym razem gracze z Podlasia pokonali Arkę Rumia. Pierwsze w historii starcie rugbistów z Legii z poznańską drużyną nie zostało rozstrzygnięte na boisku - decyzję podejmie Komisja Gier i Dyscypliny. W niedzielę po zaciętym spotkaniu Wataha Zielona Góra pokonała AZS AWF Warszawa.

Wyniki 3. kolejki I ligi
Rugby Białystok 38-14 (17-0) Arka Rumia
Legia Warszawa - KS Posnania (mecz przerwany)
Wataha Zielona Góra 29-38 (12-14) AZS AWF Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.