Michał Sokołowski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sokołowski w piątce tygodnia. Wyka wyróżniony

Fumen, źródło: Legionisci.com

Po przekonującej wygranej Legii z Astorią dwóch koszykarzy stołecznego zespołu zostało wyróżnionych. Michał Sokołowski został wybrany do najlepszej piątki tygodnia ligi. Podopieczny Wojciecha Kamińskiego zdobył 19 punktów, 6 asyst oraz 3 zbiórki w potyczce z bydgoszczanami. Natomiast akcja Dariusza Wyki znalazła się w dziesiątce najlepszych akcji minionego tygodnia.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Lebaid - 29.09.2020 / 13:03, *.80.28

I blok na Korolaku na 2 ...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.