fot. Inga Bui Bang
REKLAMA

Legia wystartuje w Lidze Mistrzów!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Załoga żeglarskiej Legii Warszawa po raz drugi w historii wystartuje w Żeglarskiej Lidze Mistrzów. Legioniści, którzy w sezonie 2019 zajęli drugie miejsce w Polskiej Ekstraklasie Żeglarskiej, wystartują w finałach Sailing Champions League 2020, które w dniach 15-18 października odbywać się będą we włoskim Porto Cervo. Najlepsze żeglarskie ekipy z rozgrywek krajowych, mierzyć się będą z najlepszymi ekipami kwalifikacji do Ligi Mistrzów, które w sierpniu odbyły się w niemieckim Tutzing.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
MK - 25.09.2020 / 12:33, *.187.2

W 2019? A czemu? w tym było słabiutko

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.