REKLAMA

Mecz Legia - Śląsk przełożony

Woytek

Ekstraklasa S.A. na wniosek Legii Warszawa podjęła decyzję o przełożeniu niedzielnego meczu 5. kolejki ze Śląskiem Wrocław.

O nowym terminie spotkania poinformuje Departament Rozgrywek Ekstraklasy S.A, w porozumieniu z nadawcami telewizyjnymi.

WYNIKI SONDYCzy Legia wyeliminuje Qarabag Agdam?
SUMA GŁOSÓW: 7308
START: 25.09.2020 / KONIEC: 01.10.2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (80)

+dodaj komentarz
Ginka - 27.09.2020 / 20:07, *.chello.pl

Twoja argumentacja dotycząca wątpliwej zasadności przełożenia meczu Legii ze Śląskiem przemawia do kibicowskiej wyobraźni, ale...
Covid zdziesiątkował drużynę Pogoni, której kierownictwo - dwa dni wcześniej - oficjalnie wyraziło dezaprobatę na decyzję ESA o przełożeniu meczu z Lechem. Wprawdzie włodarze Śląska nie złożyli oficjalnego protestu w tej samej kwestii, nie mniej w tym klubie również stwierdzono - niedawno - kilka przypadków zarażeń. Prawdopodobnie dla tego (plus kontuzje) nie zajęli oficjalnego stanowiska w tej sprawie.
Sądzę, że aktualny przebieg pandemii jeszcze nie raz namiesza w ekstraklasowym terminarzu.
Pozostaje życzyć sobie nawzajem, abyśmy mogli w pełni dograć rundę jesienną...




odpowiedz
Autor - 27.09.2020 / 18:42, *.plus.pl

To juz troche wstyd. Typowa amatorka. Nie ma meczy rewanzowych. Byla dluga przerwa miedzy pucharowymi meczami. Byla reprezentacja. Z jakiej okazji zostal mecz przelozony? Czy to nie jest tak, ze pilkarz potrzebuje ogrania? Mamy dopiero poczatek sezonu. Jak awansujemy, to tez kazdy mecz ligowy przelozymy? Wiem, ze miodek ma parcie na puchary, bo nie ogarnia finansow ale jesli mamy byc przygotowani do meczu potrzeba rytmu meczowego, a nie treningowego. Mielismy juz paralityka co oddawal serce na treningu, a w meczu prosto pilki nie umial kopnac. Potem ludzie sie dziwia, ze bierzemy jakis emerytow z Czech czy Slowacji. Oni zarabiaja 10 razy mniej i niczym nie odstepuja od naszych kalek boiskowych. Brak mlodziezy z talentem ale jest centrum treningowe :) pyry ciagle kogos opychaja, a my jak zwykle inwestujemy :) Co z tych inwestycji bedzie? Zjazd poziomem wzgledem zachodniej europy ;) Zastanawia jeszcze jakie gwiazdy zatrudnia w nowym centrum treningowym :) Kto tam bedzie szkolil te wszystkie przyszle nasze perelki ;) Na pewno ludzie od przygotowania fizycznego powinni zostac dobrze wyselekcjonowani :)

odpowiedz
Semper Fi - 27.09.2020 / 20:27, *.cyfrowypolsat.pl

@Autor: A nobz takiej okazji, ze jest nowy yrener, gramy o ZYC ALBO NIE ZYC, wiec potrzebuje troche czasu by to umeblowac! Trudno to pojac?

odpowiedz
Tadek Wkładka - 27.09.2020 / 17:51, *.cyfrowypolsat.pl

Świetna ekipa, chciałbym zaprosić ich na grzyby, ewentualnie na gliniankę na rybkę możemy pojechać

odpowiedz
Marek Kołnierzak Złocienia 7m13 - 27.09.2020 / 16:55, *.centertel.pl

Kocham Legiunię ????????????

odpowiedz
Hugon - 26.09.2020 / 22:52, *.vectranet.pl

To znaczy ze już są w rytmie meczowym, na co będą zwalać jak im nie pójdzie z Karabachem.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 25.09.2020 / 16:04, *.t-mobile.pl

Mam pytanie do tych "prawdziwych kibiców", którzy mi ubliżają i hejtują mnie, gdy piszę o produktach piłkarskopodobnych kopiących piłkę w barwach naszej Legii. Nadal upieracie się, że nie mam racji nazywając ich produktami piłkarskopodobnymi? Piłkarze, zawodowi piłkarze nie mają problemu grać co 3 dni. A tutaj zarówno nasi, jak i Ci z Pyrlandii muszą mieć mecz przełożony. Bo co? Są zmęczeni sezonem po kilku kolejkach? Przecież to jest cyrk, groteska, burleska z tym przekładaniem meczu zarówno naszych, jak i tych z krainy kwitnącej bulwy. Między innymi dlatego twierdzę, że to nie są piłkarze, ale produkty piłkarskopodobne kopiące piłkę w jednej z najsłabszych lig w Europie.

odpowiedz
Sss - 25.09.2020 / 22:47, *.chello.pl

@Saska Kępa (L): całkowicie się zgadzam....niestety

odpowiedz
Jerz z Potoku - 25.09.2020 / 23:38, *.chello.pl

@Saska Kępa (L): Szanowny Kolego, ja również się zgadzam z Twoimi tezami nt. naszych "gwiazdeczek". Jednak piszesz to nie po raz pierwszy, a wtóry. Zastanawiam się, ile razy można ten sam produkt (informacyjny) próbować sprzedać z rozmysłem i z przytupem. Czasem warto odświeżyć choćby jego formę, aby móc nadal próbować oczarować jego treścią internetową gawiedź. A tu klops; lub: ale to już było...
Ps. a propos' przekładania krajowych terminów meczowych. W niektórych ligach zachodnioeuropejskich, to jest częsta praktyka, której się nie wstydzą i z której się nie tłumaczą. Ale w naszym kibicowskim grajdole, po tych dwóch rzadkich przypadkach zmian, już na larum grają bo...no właśnie bo co?
Kępiaste serdeczności

odpowiedz
Burde(L) - 26.09.2020 / 08:33, *.org.pl

@Saska Kępa (L): 10/10

odpowiedz
Pol Gaskojn - 26.09.2020 / 10:18, *.icpnet.pl

@Saska Kępa (L):
Nie do końca w przypadku Lecha. Lechowi akurat terminarz w LE nie pomaga i co środę lata w Europę.
Jest to różnica w porównaniu do (L).
Faktem jest, że granie co 3-4 dni nie powinno być problemem, jednak powyższy argument Lechowi daje możliwość przełożenia meczu z Pogonią.

odpowiedz
G(L)ory! - 26.09.2020 / 11:11, *.play-internet.pl

@Saska Kępa (L): te dwa czwartkowe mecze mają ogromne znaczenie dla całej polskiej piłki. Myślę, że każdy świetnie zdaje sobie z tego sprawę. Cokolwiek byśmy nie myśleli o naszej lidze czy o piłkarzach grających w niej, nas wszystkich obowiązkiem jest wspierać klub, reprezentację i ligę. Bo jak nie my to kto? Jeżeli my sami będziemy się śmiać z naszych piłkarzy, ligi, naszych klubów i dyskredytować je pod względem sportowym to będzie to oznaczalo, że nie mamy szacunku do samych saiebie. Pamiętajmy, że im silniejszy przeciwnik w lidze dla naszej Legii tym silniejszy nasz k(L)ub. Jeżeli przełożenie meczu ligowego ma pomóc w lepszym przygotowaniu się Legii do najważniejszego meczu tej części sezonu to niech tak będzie. Łatwo jest być kibicem Realu czy Man City. My musimy godzić się z naszymi realiami i wierzyć, że z każdym rokiem będzie lepiej.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 26.09.2020 / 14:04, *.t-mobile.pl

@G(L)ory! : Napisałeś: "nas wszystkich obowiązkiem jest wspierać klub, reprezentację i ligę. Bo jak nie my to kto? Jeżeli my sami będziemy się śmiać z naszych piłkarzy, ligi, naszych klubów i dyskredytować je pod względem sportowym to będzie to oznaczalo, że nie mamy szacunku do samych saiebie".

Ładnie piszesz o szacunku do klubu, do samych siebie. A czy produkty piłkarskopodobne szanują nas, kibiców? Pytanie rzecz jasna retoryczne.

Czy zatrudniając na stanowisku trenera słowika z krainy kwitnącej bulwy, który śpiewał sobie z kolesiami z Pyrlandii, że legła coś tam itd., to jest przejaw szacunku do naszej Legii, do barw i do nas, kibiców? Pytanie rzec jasna retoryczne.

Więc nie pisz mi tutaj takich kocopołów. No chyba, że jesteś zatrudnionym przez Pana Mioduskiego, albo słowika Czesława trollem do hejtowania kibiców Legii, to rozumiem, bo Ci za pisanie takich głodnych kawałków płacą i po prostu wykonujesz swoją pracę.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 26.09.2020 / 14:14, *.t-mobile.pl

@Jerz z Potoku: Jeśli czujesz się rozczarowany moimi komentarzami, to ich po prostu nie czytaj.

odpowiedz
G(L)ory! - 26.09.2020 / 14:35, *.106.110

@Saska Kępa (L): z Twojej riposty wynika wprost, iż bronię decyzji szefostwa Legii o zatrudnieniu trenera Michniewicza a nawet sugerujesz, że mógłbym być jakimś tam trollem. Być może rozczaruje Cię ale nie trafiłeś. A moja wypowiedź nie miała nic wspólnego z bronieniem kogokolwiek. Natomiast życzeniowym stwierdzeniem tego co czuje. Ileż to już nasłuchałem i naczytałem się o tym jaka ta nasza liga jest słaba, a piłkarze tragiczni. Ile pomyj wylano na tę ligę i kluby. Być może słusznie, nie mnie to oceniać. Nie śledzę wypowiedzi ludzi na temat innych lig stojących na podobnym poziome jak nasza ale mam dziwne przeczucie, że aż tak prześmiewczo o swoich ligach nikt nie mówi. Tak czy siak życzę sobie i wszystkim kibicom Legii żeby ten rok był przełomowy i żebyśmy doszli jak najdalej w europejskich pucharach a wtedy może opinia kibiców nico się zmieni.
Pzdr.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 26.09.2020 / 17:16, *.t-mobile.pl

@G(L)ory! : Ta nasza polska liga jest tak dramatycznie słaba i to od wielu lat, że ludzie już przyzwyczaili do tego, że to jest bida z nędzą. Wielu kibiców (w tym i moja skromna osoba) przeszła z etapu niepotrzebnego denerwowania się i weszła na level nabijania się z tego i podejścia do tego wszystkiego z przymrużeniem oka. Bo po prostu szkoda nerwów na ten cyrk, groteskę, burleskę zarówno na Ł3, jak i na całą naszą, pożal się Boże, Ekstraklasę - jedną z najsłabszych lig w Europie.

odpowiedz
Pan.M - 27.09.2020 / 14:14, *.vectranet.pl

@Saska Kępa (L): Kolego Masz rację.Tutaj widocznie niewygodne wpisy są tak samo traktowane na GoWork lub kasowane.Piłkarze to byli w latach 90 z Legia w sercu.Teraz to przemysł.Mlodych sprzedać a starym pozwolić na sportowa emeryturę.Polecam lekturę ,,jak golilismy frajerów,,Czy ktoś z Was pamięta ponad 50 meczy bez porażki na własnym boisku?.Czy wiecie ,że po słabym występie były przeprosiny piłkarzy lub trenera.To była piłkarska rodzina.Nie ma druzyny bez kibiców i odwrotnie.Teraz wszystkim to lotto.Teraz czytam że są kumaci i pikniki. Pytam się tych kumatych jak teraz się wita nowych wyjazdowiczów i czemu to ma służyć?Na pierwszy mój wyjazd wybrałem się do Pniew na mecz Miliarderem.Co mnie zaskoczyło,to że starszyzna podeszła i się po ludzku przywitałam (Biały pamiętam i dziękuję).Teraz to już inna parafia.Klub swoje kibice swoje.Niech każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi.A opłacani z budżetu Legii niech się powstrzymają od wulgarnych komentarzy.

odpowiedz
tekken (L) - 25.09.2020 / 13:55, *.230.92

Widać,że są nieprzygotowani i nie mają pary. Można było przełożyć to przełożyli i bardzo dobrze. Dożyliśmy czasów, że boimy się Karabachu.
Pachu machu i po Karabachu.

odpowiedz
WETERAN - 25.09.2020 / 13:33, *.chello.pl

Wszystkim dowcipnisiom przypominam, że to nie Legia prosiła o przełożenie meczu ligowego. Durni tzw. działacze po raz kolejny ośmieszają polską piłkę.

odpowiedz
SEBO(L) - 25.09.2020 / 14:16, *.centertel.pl

@WETERAN: Przecież w tekście stoi jak wół - " na wniosek Legii (...)". To co,złożyli go (wniosek) w imieniu Śląska,bo u nich nie może grać 11 ludzi,a we Wrocławiu nie umieją pisać? Ekstraklasa sama z siebie przełożyła? Komentuj tekst po zapoznaniu się z nim... ;)

odpowiedz
Mchr - 25.09.2020 / 12:26, *.orange.pl

O ku...a! Strach pomyśleć co by było gdybyśmy awansowali do LE. Ekstraklasa bez Legii?

odpowiedz
Mcis - 25.09.2020 / 13:06, *.chello.pl

@Mchr: po awansie to już można grać juniorami w LE. Euro wpadną. Budżet wykonany.

odpowiedz
SEBO(L) - 25.09.2020 / 12:01, *.centertel.pl

"Nic nie robić,
Piwko pić..."
Ryszard Rynkowski nawet nie wiedział,że śpiewał Hymn Polskiego Piłkarza...

odpowiedz
oLaf - 25.09.2020 / 13:28, *.vectranet.pl

@SEBO(L): 10/10 ! : )))

odpowiedz
(L)os - 27.09.2020 / 08:47, *.plus.pl

@SEBO(L): celnie ale nie do końca ;-) tam dalej jest „gołym i wesołym być”. Czy się stoi czy się leży to im jednak kasa musi się zgadzać.

odpowiedz
SEBO(L) - 27.09.2020 / 14:14, *.chello.pl

@(L)os: Oni są gołymi,w sensie ubogimi,ale piłkarsko... ;) Przykład pierwszy z brzegu: jak ktoś, kto zarabia całkiem sympatyczne pieniądze, nie umie grać drugą tzw. słabszą nogą? Nie umiesz grać obiema nogami, to masz pół pensji.Przecież to "zawodowcy"... W jakiej pracy ktoś będzie tolerował pracę jedną ręką...? Chyba w salonie z automatami...;)

odpowiedz
Siwy - 25.09.2020 / 10:51, *.as9105.com

Nawet Michniewicz stwierdził ze mogli by grać w niedziele po prostu byłaby szansa dla innych. Dla mnie to są jaja! Jak można nazywać to profesjonalna liga? Lewandowski cały rok zapier...la a oni już zmęczeni. Wypie...olic tych co nie maja siły i grać chłopakami z rezerw

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 25.09.2020 / 15:59, *.t-mobile.pl

@Siwy : Nic dodać, nic ująć do tego, co napisałeś. 100 proc. racji. Pozdrawiam.

odpowiedz
Semper Fi - 25.09.2020 / 16:04, *.play-internet.pl

@Siwy : spoko, tez tak mysle. Ale nie ku rwa przed 4 runda, ok?

odpowiedz
oko - 25.09.2020 / 10:03, *.chello.pl

do dupy z taką liga

odpowiedz
wawerr - 25.09.2020 / 09:52, *.tpnet.pl

chłopaki chcą iść do galerii w sobotę na zakupy i trzeba ich zrozumieć. Ekstaraklapa to śmieszna liga...

odpowiedz
Kibolek - 25.09.2020 / 08:46, *.telefonica.de

PILKARZYKI PAJACYKI człapia na boisku zamiast grać, i jeszcze mecz trzeba im przełożyć bo zmęczeni już są po 8 meczach . WSTYD I AMATOTKA . I TAK ODPADNIECIE Z TYM QARABACHEM.

odpowiedz
qternoga - 25.09.2020 / 09:46, *.tpnet.pl

@Kibolek : Patolek.
jeszcze 10.00 nie ma, ten już nabejany i głupoty pisze ;)

odpowiedz
kalosz - 25.09.2020 / 08:41, *.mm.pl

chciałbym aby lech legia awansowały do fazy grupwej...wtedy kazdy ligowy mecz bedą obie ekipy przekładac:) ????

odpowiedz
kalosz - 25.09.2020 / 08:36, *.mm.pl

. ja myslalem,ze w slasku pandemia korona wirusaatu prosze.... Ekstraklasa S.A. na wniosek Legii Warszawa podjęła decyzję o przełożeniu niedzielnego meczu 5. kolejki ze Śląskiem Wrocław...hahaha....pełny profesjonalizm:) wyj...ane na ludzi...tylko kasa...welcome to polandja...

odpowiedz
Klaudia - 25.09.2020 / 08:22, *.play-internet.pl

A co z biletem na niedzielę jeżeli ktoś ma kupiony i co zwrot robicie za bilety ?

odpowiedz
(L)egia - 25.09.2020 / 10:44, *.02.net

@Klaudia: wystarczy napisać maila do punktu obsługi kibica z prośbą o zwrot pieniędzy i postępować wg dalszych wskazówek.

odpowiedz
L - 26.09.2020 / 01:29, *.play-internet.pl

@(L)egia: następnie wystarczy poczekać trzy miesiące na komunikat klubu z którego jasno będzie wynikało ze temu kto kupił bilet na mecz ze sląskiem przysługuje 43% zniżki na wyjazdową koszulkę meczową.

odpowiedz
Jim - 25.09.2020 / 08:14, *.tpnet.pl

Patrząc na aktualną formę drużyny w życiu bym nie pomyślał że ktoś wpadnie na taki pomysł, tym zawodnikom potrzeba jak najwięcej meczów i takie spotkanie w lidze byłoby idealne a dodatkowo możliwość sprawdzenia kilku rzeczy. Nieprzypadkowo mamy taką ligą skoro jest taka amatorszczyzna.

odpowiedz
Jimmy L - 25.09.2020 / 08:12, *.d1-online.com

Tak po prawdzie to ta przerwa im się przyda bo oni są naprawde źle przygotowani pod każdym względem a przedewszyskim kondycyjinie, drugie 45 minut w ich wykonaniu to ostatnio katastrofa

odpowiedz
Pawciu - 25.09.2020 / 07:32, *.net.pl

Nieeee no szanujmy sie...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.09.2020 / 06:45, *.play-internet.pl

To-jak rozumiem,jeśli awansujemy do L.E.,to ligi nię będziemy grali?.Przecież to są kpiny.Niby na "zachodzie" też potrafią przełożyć mecze ligowe ze względu na europuchary,ale nasza eksraklasa to jest jakiś żart,a nie poważna piłka-mecze gra się "na chodzonego".Robić im się nie chce i tyle.Ogólnie rzecz biorąc,to nasza liga to amatorskie rozgrywki z zawodowymi zarobkami.

odpowiedz
Zdzicho - 25.09.2020 / 06:23, *.tpnet.pl

Zawodowcy sa juz zmeczeni sezonem. Klub jest profesjonalny i nie bedzie grac co trzy dni

odpowiedz
Marcin 7 - 25.09.2020 / 06:09, *.com.pl

Jaki zwrot za bilety?
Przejdą na naatepny termin
Tak jak na Superpuchar z sierpnia na październik

odpowiedz
Olomanolo - 25.09.2020 / 05:38, *.com.pl

Mecz przeniesiony na inny termin.......ale co to da jak gwiazdeczki pójdą pogwiazdożyć wieczorem do jakiegoś baru w stolicy i wieczorem będzie lipa (na meczu z Górnikiem nie wiem czy nie byli po baletach )

odpowiedz
Frugo - 25.09.2020 / 00:40, *.2.151

Kpina z ludzi... którzy biorą wolne planują by pójść na mecz dopingować drużynę i oglądać dno profesjonalnej piłki a 3 dni przed przekładają bo... Bo ku... co? Bo się boją że nie będą mieli siły? Profesjonalizm. Szmaciarze.

odpowiedz
Kolba - 25.09.2020 / 00:53, *.centertel.pl

@Frugo: skoro planujesz ogladac, jak to opisujesz, dno profesjonalnej pilki, to po co sie napinasz. Napij sie frugo i fru... waj.

odpowiedz
Frugo - 25.09.2020 / 01:13, *.2.151

@Kolba: ja myślę że Ty podstawówki nie skończyłeś (dwie możliwości), mieszkasz z rodzicami (w tej drugiej pijesz piwko pod blokiem) i nie wiesz co to znaczy gospodarować czasem co to znaczy pracować.

odpowiedz
zp - 25.09.2020 / 02:22, *.chello.pl

@Frugo: ogarnij się z ryjem

odpowiedz
Frugo - 25.09.2020 / 02:38, *.chello.pl

@zp: prawda boli jeden z "tych"?

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 23:58, *.bredband2.com

Slask ma chyba 14 pilkarzy na kwarantannie, wiec bylo to do przewidzenia. My placzemy kiedy nam wypada 3 grajkow. (tak, grajkow). Wiec pomyslmy troche co by bylo gdyby nam wypadlo 14?

odpowiedz
zp - 25.09.2020 / 02:23, *.chello.pl

@Krzeszczu: żadnym Nam kibicu zwycięskich drużyn

odpowiedz
Krzeszczu - 25.09.2020 / 12:48, *.bredband2.com

@zp: Ale ty durny jestes. Twoja glupota przycmiewa slonce. Nawet zgadne z ktorej trybuny jestes.

odpowiedz
Legia2222 - 24.09.2020 / 23:47, *.centertel.pl

Kiedy zwrot za bilety

odpowiedz
Kolba - 25.09.2020 / 00:54, *.centertel.pl

@Legia2222 : jutro, a nie, czekaj, sobota. To moze w poniedzialek sie dowiedz.

odpowiedz
Krzysztof Zakolakowski - 24.09.2020 / 23:15, *.chello.pl

Moim zdaniem to zły pomysł, zagraliby, przećwiczyli taktykę.. A tak to jest prawdopodobieństwo, że jeden z wkładów odwiedzi jakąś dobrą knajpę (np. Flaming hehe) i będzie powtórka z rozrywki.

odpowiedz
antek - 24.09.2020 / 23:10, *.rr.com

jak awansuja dalej beda same zwyciestwa bez rozgrywania meczow

odpowiedz
android01 - 24.09.2020 / 23:03, *.centertel.pl

...bo?

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 24.09.2020 / 22:52, *.2.150

Żart nie profesjonalizm..
Taki urlop na żądanie po zachlanej niedzieli-
niby można, a wszyscy wiedzą i tak, ze jesteś słaby!

odpowiedz
Misiek87 - 24.09.2020 / 22:49, *.centertel.pl

Chyba tylko u nas takie akcje. 2 drużyny grają w pucharach i 2 przekładają mecze

odpowiedz
Arek - 25.09.2020 / 00:37, *.tpnet.pl

@Misiek87: nie tylko.

odpowiedz
oLaf - 25.09.2020 / 00:43, *.vectranet.pl

@Misiek87: nie tylko. Rok temu Ajax też przełożył 2 mecze bo grali w LM. Także wszędzie się starają żeby drużyna z danego kraju grała w LM (u nas - w LE bo poziom odpowiednio słabszy...)

odpowiedz
Marcel - 24.09.2020 / 22:48, *.t-mobile.pl

Ale z jakiego powodu, bo nie kumam?

odpowiedz
Szelka - 24.09.2020 / 22:48, *.chello.pl

Bardzo słuszna decyzja; wreszcie włączono myślenie!

odpowiedz
Andrzej - 24.09.2020 / 23:18, *.plus.pl

@Szelka:
Beznadzieja decyzja, mamy kadrę aby grac i co ważniejsze Śląsk jest mocno osłabiony bo ma kontuzję i kilku zawodników na kwarantannie

odpowiedz
Zdzisiek - 24.09.2020 / 23:31, *.14.167

@Andrzej : naprawdę to jest dla Ciebie argument żeby grać z osłabionym Śląskiem?!?

odpowiedz
lucho_83 - 24.09.2020 / 22:43, *.chello.pl

Gramy tak beznadziejnie, że Ekstraklasa nie chce na to patrzeć ;-)

odpowiedz
Alex - 24.09.2020 / 22:43, *.centertel.pl

a co z biletami? Nie dam rady przyjechać do Warszawy w innym terminie...

odpowiedz
Jasio - 24.09.2020 / 23:23, *.telkab.pl

@Alex: a co ma byc? Dostaniesz zwrot kasy.

odpowiedz
Siłka - 24.09.2020 / 22:43, *.47.62

Co to będzie jak w pucharach w grupie przyjdzie grać?! Ekstraklasę zawieszą?!
Głupota kwadratowa

odpowiedz
Alex - 24.09.2020 / 22:42, *.centertel.pl

a co z biletami? Nie dam rady przyjechać w innym terminie...

odpowiedz
(L)egia - 24.09.2020 / 22:42, *.virginm.net

Lecę do Polski (a bywam rzadko, jako że mieszkam w Anglii) i kupiłem sobie już bilet na ten mecz. Szkoda słów...

odpowiedz
Ja - 24.09.2020 / 23:19, *.centertel.pl

@(L)egia: ojojoj... obejrzysz sobie w telewizji

odpowiedz
(L)egia - 25.09.2020 / 00:04, *.virginm.net

@Ja: obejrzyj się w lustrze, to zobaczysz dupka.

odpowiedz
Sze(L)ki - 25.09.2020 / 12:19, *.amazonaws.com

@(L)egia: szkoda nerwów na takich balasków????

odpowiedz
LegiaFan - 24.09.2020 / 22:42, *.centertel.pl

Nie mogło być inaczej skoro pyrom też przełożyli

odpowiedz
Opoor - 24.09.2020 / 22:41, *.vectranet.pl

Nie rozumiem tego. Cały świat gra co 3 dni ale my potrzebujemy tygodnia. Gra to przecież najlepszy trening.

odpowiedz
Jasio - 24.09.2020 / 23:24, *.telkab.pl

@Opoor: jakis niezorientowany jestes.

odpowiedz
Opoor - 25.09.2020 / 00:20, *.vectranet.pl

@Jasio: to pytanie retoryczne było

odpowiedz
Vuko wróć - 24.09.2020 / 22:38, *.amazonaws.com

Zmęczone gwiazdeczki??? Dejta spokoj

odpowiedz