Luis Rocha - fot. Woytek / Legionisci.com

Luis Rocha za Remy`ego w kadrze na Qarabag

Woyek, źródło: 90minut.pl, Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Luís Rocha został zgłoszony przez Legię Warszawa do gry w 4. rundzie eliminacji Ligi Europy. Przed meczem z Dritą Gnjilane Portugalczyk w ostatniej chwili wypadł z kadry, bo sztab potrzebował w rezerwie Inakiego Astiza, ponieważ z kontuzją grał Artur Jędrzejczyk.Teraz Luis Rocha zastąpił na liście Williama Remy'ego, którego z kolei zabrakło na ławce rezerwowych w meczu z Kosowianami i nie trenował w ostatnich dwóch dniach.Mecz Legia Warszawa - Qarabağ Ağdam odbędzie się w czwarek, 1 października o godz. 20:00 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.


Kadra Legii na 4. rundę el. LE:

Bramkarze:
Artur Boruc, Radosław Cierzniak, Cezary Miszta (B)

Obrońcy:
Mateusz Hołownia, Artur Jędrzejczyk, Josip Juranović, Igor Lewczuk, Filip Mladenović, Ariel Mosór (B), Nikodem Niski(B), Inaki Astiz, Luis Rocha, Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska

Pomocnicy:
Domagoj Antolić, Mateusz Cholewiak, Radosław Cielemęcki (B), Walerian Gwilia, Bartosz Kapustka, Michał Karbownik (B), Luquinhas, Andre Martins, Bartosz Slisz, Joel Valencia, Paweł Wszołek

Napastnicy:
Rafael Lopes, Jose Kante, Tomas Pekhart, Maciej Rosołek (B), Szymon Włodarczyk (B)


(B) - lista B, pozostali zawodnicy zostali umieszczeni na liście A
kursywą zawodnicy, którzy nie trenują z pierwszą drużyną

Jaka jedenastka wybiegnie jutro na boisko? Typujcie w komentarzach!

Procedury UEFA dotyczące zgłaszania zawodników:

LISTA A:
Na liście może znaleźć się maksymalnie 25 zawodników w trakcie sezonu, z czego minimum 8 miejsc zarezerwowanych jest dla "locally trained players".

W skład pojęcia "locally trained players" wchodzą "association-trained players" i "club-trained players". W tej ósemce maksymalnie 4 graczy może być "association-trained players", pozostali muszą być "locally trained players".

wyjaśnienie nazewnictwa:
- "club-trained player" - zawodnik między 15 a 21 rokiem życia (może kończyć 15 lat w trakcie sezonu; do końca sezonu podczas, którego kończy 21 lat), który jest zawodnikiem klubu przez trzy pełne sezony (niekoniecznie ciągiem).

- "association-trained player" - zawodnik między 15 a 21 rokiem życia (może kończyć 15 lat w trakcie sezonu; do końca sezonu podczas którego kończy 21 lat), który jest zawodnikiem klubu lub innego polskiego klubu przez trzy pełne sezony (niekoniecznie ciągiem)

Jeżeli klub na liście A ma mniej niż 8 takich zawodników, to maksymalna liczba zawodników na listę A jest odpowiednio zmniejszana. Na liście A musi znaleźć się co najmniej dwóch bramkarzy, a w sumie musi być minimum trzech na liście A i B.

LISTA B:
Klub może zarejestrować nielimitowaną liczbę zawodników na tę listę w trakcie sezonu. Zmian na liście można dokonywać nawet na dzień przed meczem.

Na liście mogą znaleźć się zawodnicy urodzeni po 1 stycznia 1999 roku i występujący w klubie nieprzerwanie od minimum dwóch lat licząc od dnia 15 urodzin.

WYNIKI SONDYCzy Legia wyeliminuje Qarabag Agdam?
SUMA GŁOSÓW: 7308
START: 25.09.2020 / KONIEC: 01.10.2020

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.