Arkadiusz Żakieta podczas przedmeczowej rozgrzewki - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Żakieta nowym kapitanem zespołu

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od sezonu 2020/2021 funkcję kapitana siatkarzy warszawskiej Legii przejął występujący z numerem 5 atakujący Arkadiusz Żakieta, zastępując tym samym na tym stanowisku Mariusza Godlewskiego. Popularny „Maniek” pełnił tę rolę nieprzerwanie od reaktywacji sekcji w 2014 roku. Dla Żakiety to drugi sezon w koszulce z „eLką” na piersi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.