Były zawodnik Legii Kamil Graczyk (po lewej) i Daniel Rosa (po prawej) - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Rosa wykluczony z gry na co najmniej kwartał

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podczas przedsezonowego okresu przygotowawczego środkowy Legii Daniel Rosa nabawił się poważnej kontuzji kolana, która wyeliminowała go z gry na co najmniej trzy miesiące.

Jak udało się nam dowiedzieć, w związku z trudną sytuacją finansową sekcji jej zarząd zwrócił się do piłkarskiej Legii z możliwością rehabilitacji zawodnika. Jak dotąd jednak prośba kierownictwa nie została rozpatrzona.

Rosa to – obok Mariusza Godlewskiego i Kamila Szewczyka – siatkarz z najdłuższym stażem w zespole. W barwach „Wojskowych” występuje nieprzerwanie od reaktywacji sekcji w 2014 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Wodek - 05.10.2020 / 17:33, *.net.pl

Trzymaj się Daniel!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.