fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Od wtorku przygotowania do Superpucharu

Woytek, źródło: Legia.com

We wtorek pierwsza drużyna Legii rozpocznie przygotowania do meczu z Cracovią o Superpuchar Polski, który odbędzie się w piątek o godzinie 20:15 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

Decyzją sztabu szkoleniowego poniedziałek jest dla legionistów dniem wolnym, do treningu zespół wróci we wtorek o godzinie 17:00. Środowe zajęcia zaplanowano na godzinę 11:00, w czwartek zaś zespól będzie ćwiczyć o 19:00.

Dzień po meczu z krakowianami "Wojskowi" trenować będą o 11:00, po czym otrzymają dwa dni wolnego i do treningu wrócą 13 października.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (58)

+dodaj komentarz
Rafik - 07.10.2020 / 13:45, *.orange.pl

Lepiej niech dodadzą ten super puchar cracovii walkowerem. Bynajmniej oszczędza sobie wstydu.......

odpowiedz
jerry - 07.10.2020 / 13:23, *.chello.pl

Te 2 dni wolnego to nagroda za ostatnie osiągnięcia sportowe? A może ta liga jest tak słaba, że wystarczy tu tylko czasem potrenować?

odpowiedz
wawerr - 07.10.2020 / 11:35, *.tpnet.pl

może by oddać walkowerem ten puchar, dziewczyny są zmęczone lepiej niech odpoczną i do galerii na zakupy pójdą...

odpowiedz
wawa 12 - 07.10.2020 / 11:16, *.chello.pl

zarombista robota... 60tys zl miesiecznie netto 1 dzien pracy i dwa dni wolne.. 1 mecz i znowu 2 dni wolne.. 1 dzien trening 2 godziny oczywiscie ( przeciez nie 8 godzin) . kur sie dzieje u Miodka?

odpowiedz
Arek - 07.10.2020 / 09:59, *.t-mobile.pl

Tyle ile chcą.. inaczej bunt w szatni

odpowiedz
Zbieg - 07.10.2020 / 09:23, *.centertel.pl

Oni już zmęczeni jak przyjadą na trening

odpowiedz
Darek - 06.10.2020 / 19:00, *.t-mobile.pl

Przepraszam bardzo to ile oni trenują tygodniowo... ?!

odpowiedz
Robi - 06.10.2020 / 18:58, *.chello.pl

Żeby tylko się nie przemenczyli, taki zapier...

odpowiedz
Cult⚽️King - 06.10.2020 / 16:14, *.amazonaws.com

Redakcjo , czy jesteście gotowi na transmisje na żywo z treningu Legii?chyba wszyscy byśmy chcieli zobaczyć jak cièżko trenujá....

odpowiedz
Arek - 06.10.2020 / 19:24, *.t-mobile.pl

@Cult⚽️King: nie widziałeś jak nędza pozuje do zdjęć??

odpowiedz
Dacie radę - 06.10.2020 / 16:06, *.vectranet.pl

Dziewczyny ,dacie radę

odpowiedz
Anty Vuko - 06.10.2020 / 14:53, *.centertel.pl

Po co są przygotowania do meczu o superpuchar? Po co w ogole przygotowywać się do czegokolwie? Za co te nasze nieudaczniki się wezmą to wszystko spieprzą. Najpierw niech przygotują się pod względem fizycznym a później próbują przygotować się pod konkretny mecz. Rozgonić to całe towarzystwo wzajemnej adoracji na cztery wiatry razem z jego prezesem. Jak nie będzie gruntownej rewolucji personalnej od zarządu począwszy na piłkarzykach kończąc to żadne przygotowania nic nie dadzą. Będziemy oglądać kopaninę i stójkę na boisku. Zresztą na czym polegają przygotowania do meczu jak w jego trakcie nie stwarza się sytuacji bramkowych, nie oddaje się strzałów z za pola karnego, brakuje sił i ambicji. Po prostu wszystko o kant dupy potłuc.

odpowiedz
grzesiek - 06.10.2020 / 15:09, *.centertel.pl

@Anty Vuko: chlopie gdyby trenerem Polskiej kadry skoczkow byl Dariusz Mioduski to wszyscy by skakali jak robert mateja nawet Adam Malysz i Kamil Stoch. Wiec odczep sie juz od tych pilkarzy. Wiadomo kto jest winien. I to nie sa wcale pilkarze. Chociaz oni tez nie sa swieci ale ktos za obecny stan faktyczny ponosi duzo wieksza odpowiedzialnosc

odpowiedz
Anty Vuko - 06.10.2020 / 19:15, *.tpnet.pl

@grzesiek:
Więc chłopie czytaj że zrozumienie

odpowiedz
Obiektywny - 06.10.2020 / 14:18, *.icpnet.pl

Loczek udaje że jest Prezesem
Loczek udaje że zrobil super transfer wczoraj
Loczek udaje że zrobil super transfery przed sezonem
Czeslaw udaje trenera
Czeslaw udaje agenta 0711 (a tu przepraszam tu Czeslaw nie udaje)
Zawodnicy udaja że:
Trenują
Walczą
Starają się
Grają żeby wygrywać

No pięknie się to dopełnia taka historia udawania i czy tu się może cos udać???

odpowiedz
KibicL - 06.10.2020 / 12:47, *.plus.pl

Winną słabej formy Legii są słabe treningi, za Czerczesowa wzięli się za ostre trenowanie i było widać to na boisku, dlatego tez często niektórzy piłkarze się u nas nie sprawdzają idą gdzie indziej i in dobrze idzie, a nawet jak przychodzi ktoś dobry, potrenuje z pół roku z Legią i jest nie formie. Taka smutna prawda.

odpowiedz
Zbyszek - 06.10.2020 / 12:15, *.plus.pl

Co się dziwimy, obecnie nie ma już słabych zespołów i daje znać już zmęczenie sezonem. Jak to dobrze, że jednak zdecydowali się na dzisiejszy trening o 17ej, równie dobrze mogli by odbyć trening na Skype, żeby się nie przemęczyć.
Ręce opadają, banda nierobów i obiboków. Oj gdyby Stasiu był to by im pokazał co to znaczy trening :(

odpowiedz
WAWA Orbitek - 06.10.2020 / 09:11, *.vectranet.pl

No piękna rzeczywistość...

odpowiedz
Obiektywny - 06.10.2020 / 09:03, *.icpnet.pl

Meczycho ze niech to ..uj z jednej strony michal co to nie caluje pucharów a z drugiej czeslaw co to ma nokie w reku bo lubi dzwonic ii lubi taktyke na turecki polksiezyc lub Ikarus przegubowy w bramce... Jeden i drugi maestro do tego pilkarze i tu i tu wyglodniale wilki...

odpowiedz
Mioduski robi lody szczawiowe..... - 05.10.2020 / 23:45, *.18.177

Na part-time wszyscy zapier...já,I nie ma czasu na siłownie...

odpowiedz
Robert - 05.10.2020 / 22:33, *.com.pl

A dać im wolne cały czas, mogą tylko wpadać na mecze jak któryś będzie chciał. Myślę że na osiągane wyniki nie będzie miało to wpływu żadnego. A niech chodzą po galeriach ile dadzą rady ich kobity. Może być tak , że wtedy zaczną grać, bo takie chodzenie z kobitkami po galeriach , facetów strasznie męczy. Mnie z pewnością.

odpowiedz
Robert - 05.10.2020 / 22:33, *.com.pl

A dać im wolne cały czas, mogą tylko wpadać na mecze jak któryś będzie chciał. Myślę że na osiągane wyniki nie będzie miało to wpływu żadnego. A niech chodzą po galeriach ile dadzą rady ich kobity. Może być tak , że wtedy zaczną grać, bo takie chodzenie z kobitkami po galeriach , facetów strasznie męczy. Mnie z pewnością.

odpowiedz
SEBO(L) - 05.10.2020 / 22:15, *.chello.pl

Wreszcie mają ulubiony cykl- przerwa-wolne- odpoczynek... Do tego dwóch trenerów na kontrakcie do VI. 2022.roku,i ani jednego na treningu,który jest jak przerwa w wolnym...

odpowiedz
AAA - 05.10.2020 / 21:35, *.chello.pl

Od wtorku to taki Gwilia,Lewczuk czy nawet szybki el Capitan to zdążą się zmęczyć.
Wnioskować o przełożenie.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 05.10.2020 / 21:16, *.vectranet.pl

ja prdl, godzinka WFu co drugi dzień...to są profesjonaliści???????

odpowiedz
Pantera - 05.10.2020 / 20:30, *.ostnet.pl

Pytanie kto prowadzi treningi

odpowiedz
Hiszpan - 05.10.2020 / 20:15, *.play-internet.pl

Nie dziwne że są takimi leszczami. Więcej odpoczywają nieroby niż trenują.

odpowiedz
ROSOMAK - 06.10.2020 / 00:04, *.chello.pl

@Hiszpan: No ale kolego to kazał musi być I To Duży strach się bać

odpowiedz
jarekk - 05.10.2020 / 19:01, *.metrointernet.pl

Tylko to już zostało

odpowiedz
w45 - 05.10.2020 / 18:29, *.chello.pl

4 treningi w tygodniu. Słownie CZTERY. to jest zawodowy klub ? To prawie jeden trening na dwa dni ludzie, o co tu chodzi, amatorzy co nie dostają grosza za gre tylko robia to bo lubią trenują więcej w tygodniu i jeszcze pracuja 8h dziennie!!!!

odpowiedz
Hiszpan - 05.10.2020 / 18:17, *.play-internet.pl

Ponoć w 15 minucie Legia po raz pierwszy w sezonie poklepie z pierwszej piłki w trójkącie Boruc-Lewczuk-Jędza. Trzeci tydzień to trenują.

odpowiedz
..... - 05.10.2020 / 19:48, *.chello.pl

@Hiszpan: Łał no to jest wiadomość info z pierwszych stron k.......

odpowiedz
Autor - 05.10.2020 / 19:52, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: przez 90min. aż do ostatniego gwizdka: Boruc -> Pekhart (stracona piłka) i od bramki rozpocznie Boruc -> Pekhart ..a kibice 90min. "nie poddawaj się"

odpowiedz
ben - 06.10.2020 / 08:00, *.inetia.pl

@Autor: jeszcze kilka razy zaczną od środka.

odpowiedz
Opoor - 05.10.2020 / 17:59, *.centertel.pl

Od wtorku??? Zajadą ich tymi treningami kurła

odpowiedz
HW - 05.10.2020 / 17:57, *.orange.pl

Wolne za to ze narobili wstydu?

odpowiedz
WOLA - 05.10.2020 / 17:56, *.centertel.pl

Widać reakcję sztabu na pierwsze oznaki zmęczenia sezonem :-)

odpowiedz
bronek49 - 05.10.2020 / 17:39, *.chello.pl

dlaczego te lenie mają tyle wolnego to wreszcie co jest z nimi czy są niedotrenowani to powinni trenować bez żadnych odpoczynków czy przetrenowani to jedno czy drugie w dobie nowoczesnego sprzętu moniturującego treningi jest po prostu niemożliwe

odpowiedz
:) - 05.10.2020 / 17:18, *.chello.pl

Ale będzie radość po jego zdobyciu!!!

odpowiedz
Mietek - 05.10.2020 / 17:07, *.play-internet.pl

Chciałbym mieć też w pracy w tygodniu co chwilę 1 lub 2 dni wolnego.

odpowiedz
Blabla - 05.10.2020 / 17:52, *.tmodns.net

@Mietek: zostan pilkarzem

odpowiedz
Kibolek - 05.10.2020 / 18:44, *.telefonica.de

@Blabla: chyba frajerem bez honoru . PILKARZYKI PAJACYKI polskie produkty pilkarsko podobne . WSTYD

odpowiedz
Pantera - 05.10.2020 / 16:32, *.ostnet.pl

Superpuchar Spasione koty-drapieżne kocury 0:3

odpowiedz
Pantera - 05.10.2020 / 16:25, *.ostnet.pl

Szkoda że przed wejściem na murawę nie ma bramek żaden piłkarzyk by się nie przecisnął i walkower dla sraksy

odpowiedz
Krys - 05.10.2020 / 15:54, *.plus.pl

Wolne musi byc oni wtedy analizuja przeciwnika dobieraja taktyke swoja gwiazdy to sa przecież

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.10.2020 / 15:20, *.chello.pl

Wszystko wskazuje, że w październiku, Legia zagra pięć meczów o coś (jak COVID da).

odpowiedz
Ibor - 05.10.2020 / 15:15, *.centertel.pl

Wolne bo Michniewicz na kadrze i nie ma komu prowadzić treningów.
Śmiać się czy płakać?

odpowiedz
Jasio - 05.10.2020 / 15:20, *.waw.pl

@Ibor: Śmiać.

Z ciebie.

odpowiedz
Rodius - 05.10.2020 / 15:01, *.174.60

Chłopcy znowu będą musieli się sprężyć, ale może znowu dadzą radę a później zasłużone 2 dni wolnego

odpowiedz
Roul1 - 05.10.2020 / 14:51, *.plus.pl

Przepraszam po czym odpoczywają? Grając jeden mecz w ciągu ostatnich 10 dni i trzech treningach w tygodniu. To jest zawodowy sport?

odpowiedz
Elquatro - 05.10.2020 / 14:48, *.chello.pl

Mam to gdzieś :D

odpowiedz
... - 05.10.2020 / 14:48, *.master.pl

Czy ten mecz też będzie zamieniony za 3pkt w lidze? Tak jak to było z PP

odpowiedz
Felek - 05.10.2020 / 14:37, *.netfala.pl

Mam wywalone na ten mecz... Po Karabachu mecze Legii latają mi koło... ucha.

odpowiedz
1909 - 05.10.2020 / 14:37, *.plus.pl

Covid będzie mocniejszy mecz się nie odbędzie...

odpowiedz
(L) - 05.10.2020 / 14:29, *.t-mobile.pl

Wiadomo coś o transferach last minute? Oczywiście tych wychodzących?

odpowiedz
Opoor - 05.10.2020 / 18:02, *.centertel.pl

@(L) : tak wiadomo. Nic nie wyjdzie bo najpierw trzeba coś pokazać. Na ten moment wyjście tylko do piaskownicy

odpowiedz
Maniek - 05.10.2020 / 14:23, *.centertel.pl

To będzie naprawdę, ciężkie, ciężkie spotkanie.

odpowiedz
Rado - 06.10.2020 / 12:32, *.warszawa.pl

@Maniek : ...do oglądania...

odpowiedz