Michał Sokołowski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści wyróżnieni

Fumen, źródło: Legionisci.com

Marek Sokołowski ponownie został wybrany do najlepszej piątki tygodnia. Zawodnik Legii zapracował sobie na uznanie dzięki swojej postawie w meczu z Polskim Cukrem Toruń. Przypomnijmy, że "Sokół" zdobył 18 punktów, zebrał 7 piłek i zaliczył tyle samo asyst. Ponadto akcja Justin Bibbins - Earl Watson znalazła się w gronie dziesięciu najlepszych w 5. tygodniu rozgrywek PLK.

Najlepsza piątka 5. tygodnia EBL
Nickolas Neal (HydroTruck Radom), Garrett Nevels (Śląsk Wrocław), Michał Sokołowski (Legia Warszawa), Jakub Nizioł (Astoria Bydgoszcz) oraz Dominik Olejniczak (Trefl Sopot)


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.