Maciej Rosołek, Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

U-21: Polska 1-1 Bułgaria. Grali legioniści

źródło: 90minut.pl

Prowadzona przez Czesława Michniewicza reprezentacja Polski u-21 zremisowała 1-1 (0-1) z Bułgarią w rozegranym w ramach grupy 5 meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Pełne spotkanie rozegrał Bartosz Slisz, natomiast Maciej Rosołek zszedł z boiska w 61. minucie.

U-21: Polska 1-1 (0-1) Bułgaria
Bartosz Bida 66 - Zdrawko Dimitrow 41

Polska: 1. Kamil Grabara - 19. Karol Fila, 13. Kamil Piątkowski, 5. Jakub Kiwior, 6. Tymoteusz Puchacz - 4. Maciej Rosołek (61, 10. Paweł Tomczyk), 14. Marcin Listkowski, 18. Bartosz Slisz, 17. Mateusz Bogusz, 7. Jakub Kamiński (46, 23. Bartosz Bida) - 9. Patryk Klimala (83, 21. Bartosz Białek)

Bułgaria: 1. Danijeł Naumow - 6. Wiktor Popow, 15. Petko Christow, 2. Andrea Christow, 4. Angeł Laskow - 10. Stanisław Iwanow (86, 18. Martin Minczew), 16. Walentin Antow (86, 14. Asen Czandyrow), 8. Ilija Jurukow (77, 22. Ilijan Ilijew), 20. Dominik Jankow (86, 9. Tonisław Jordanow), 13. Georgi Rusew (7, 11. Zdrawko Dimitrow) - 17. Kałojan Krystew

żółte kartki: Listkowski, Bida - Laskow, Jurukow, Czandyrow

W młodzieżowych mistrzostwach Europy, które odbędą się w 2021 roku na Węgrzech i w Słowenii, weźmie udział 16 zespołów. Bezpośrednią kwalifikację uzyskają zwycięzcy każdej z dziewięciu grup eliminacyjnych oraz pięć najlepszych drużyn z drugich miejsc według dorobku z drużynami z pierwszych pięciu miejsc w tabeli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Biała Łapa' - 14.10.2020 / 01:02, *.chello.pl

@Mosina: w swoim wpisie nie zawarłem jakiegokolwiek stronniczego zdania nt. trenera CM. Moja krytyka skierowana była przede wszystkim do naczelnego włodarza Legii. To on, a nie kto inny wykoncypował sobie (i nie tylko sobie) podwójny angaż trenerski dla CM. Słusznie stwierdziłeś, że to idiotyzm. Jednak z faktami się nie dyskutuje chyba, że jest już pozamiatane. A w tych obu przypadkach tak właśnie jest.
Śmiem twierdzić, że gdyby CM wybrał (wynegocjował) inny wariant terminarzowy objęcia Legii i jednoczesnego rozstania się z reprezentacją U21, to wyniki sportowe na tych obu szkoleniowych frontach mogły by być nieco korzystniejsze. Tak się jednak nie stało. Pozostaje tradycyjnie uzasadniony kibicowski żal i rozczarowanie, które trudno będzie obecnemu trenerowi Legii dość szybko zneutralizować i tchnąć ducha optymizmu. Zadanie - iście karkołomne, przynajmniej obecnie.

odpowiedz
xxc - 13.10.2020 / 23:03, *.vectranet.pl

była era Górskiego, teraz jest złota era Michniewicza - na stałe zapisze się w historii polskiej piłki...
koleś w 2 tygodnie przegrał wszystko co się dało (LE, Superpuchach, el.ME-U21)

odpowiedz
Klakier - 14.10.2020 / 10:18, *.plus.pl

@xxc: poczekaj, zaraz puchar Polski

odpowiedz
atmosferic - 15.10.2020 / 14:10, *.orange.pl

@Klakier: i do konca roku zaprzepasci lige.

odpowiedz
ben - 13.10.2020 / 23:00, *.inetia.pl

Brawo miszcz strategji gruby czesiek ! Kolejny sukces !

odpowiedz
Normalny człowiek - 13.10.2020 / 21:51, *.chello.pl

Pierwsze sukcesy trenerka amicowca już są widoczne. Teraz czas na Legię. I tak do września, kiedy to D.M. zaserwuje Nam kolejnego fachowca

odpowiedz
JA - 13.10.2020 / 21:32, *.t-mobile.pl

Co ten Listkowski odj...ał w końcówce, idziemy z kontrą zamiast zrobić przerzut t stanął i nie wiem na co czeka, aż go obrońca dopadł.

odpowiedz
K.O - 13.10.2020 / 21:25, *.play-internet.pl

Do: Aster: Ty byś lepiej zagrał pewnie ?! Ale na konsoli, jak posiadasz bądź w kapsle na podlodze ;) nie napinaj sie napinaczu, bo twoje slowa sa jak wymioty i slabo to tu wachac ! Zajmij się oglądaniem Amica Poznań:) ZAWSZE LEGIA i NA DOBRE I NA ZLE !!! Won baranom! co tylko potrafią Hejtowac !

odpowiedz
Aster - 13.10.2020 / 20:25, *.play-internet.pl

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jaki geniusz zakontraktował Slisza za 1.8 mln euro???Przeciez facet jest tak słaby że w Lubinie pewnie do dzis zrywaja boki ze śmiechu a pózniej sie dziwimy że Legia nic nie gra noo jak ma grać skoro w środku pola mamy takiego kołka no to jak nim dzisiaj Ci bułgarzy kręcili to nawet w z ZL nie ma go co wtstawiać bo moze miec problemy z błednikiem.O trenerze i Rosołku na skrzydle to nawet szkoda prądu Mioduski szkodnik zatrudnił poznańskiego sabotażyste to bedziemy sie taplać w tym bagienku mam taki wkurrw ze chyba sobie odpuszcze oglądanie L nie mam nerwów do tego Czajka wyebala na Ł3

odpowiedz
Malowany - 13.10.2020 / 21:15, *.kompex.pl

@Aster: Amen człowieku. P.S. ładnie się porobiło co?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.10.2020 / 20:25, *.chello.pl

Rosołek niestety, był jednym z najsłabszych na boisku. Zastąpił go Tomczyk - katastrofa. Kamiński - dno. Chłopaki mają ogromne braki techniczne, nie umieją podać, wyjść na pozycję, strzelić przyjąć poprawnie piłki. A jeśli to mają zrobić biegnąc, to lepiej nie mówić.

odpowiedz
Józefowianin - 13.10.2020 / 20:21, *.chello.pl

Brawo rudy i lokowany,awans Legii i młodzieżówki zj... Teraz mam trener z depresją super k....

odpowiedz
maka - 13.10.2020 / 20:20, *.supermedia.pl

No czesio sie popisał jak mógł. Brawo szkoda ze nie zagraliśmy bez napastników. Pewnie byłoby dobre 0-0.... oby tak dalej

odpowiedz
Biała Łapa - 13.10.2020 / 20:10, *.chello.pl

Szkodnik legijnej klubowej piłki zwany dalej "prezesem dekady" w sposób pośredni (rozkojarzenie trenera CM) przyczynił się do zmarnowania szansy awansu polskiej U21 na MME. Ten to potrafi; czego się nie dotknie to spartoli, a w tym przypadku nawet dubeltowo...

odpowiedz
Mosina - 13.10.2020 / 22:43, *.tpnet.pl

@Biała Łapa: bądż sprawiedliwy. Na poprzednich ME U-21 dawał radę . Pytanie czy to nie idiotyzm by gość walczący o ME U-21 został w tym samym czasie trenerem w klubie z problemami. I to z kontraktem do 2022 roku!

odpowiedz