fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Licznik wstydu prezesa: 4 lata bez pucharów

Woytek

1317 dni - tyle minęło od ostatniego meczu Legii Warszawa w europejskich pucharach, oczywiście nie licząc meczów eliminacyjnych. 23 lutego 2017 roku drużyna prowadzona przez Jacka Magierę odpadła z Ajaxem w 1/16 finału Ligi Europy. Miesiąc później prezesem Legii został Dariusz Mioduski. Czwartkowa porażka z Qarabagem FK powoduje, że licznik ten będzie bił co najmniej do września 2021 roku, czyli dobije do ~1650 dni, co stanowić będzie 4 lata 6 miesięcy i 5 dni. Minimum.

Z tej "okazji" uruchamiamy na stronie głównej "Licznik wstydu prezesa", by codziennie przypominał o aktualnym miejscu Legii w europejskiej piłce w kontrze do tego, w którym - według wielu wypowiedzi obecnego właściciela - powinna być.

Jako datę początkową ustawiliśmy 24 sierpnia 2017 roku, czyli dzień odpadnięcia w 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy z Sheriffem Tiraspol. Od tamtej pory "Wojskowi" wykładali się na takich przeszkodach jak Spartak Trnava, Football 1991 Dudelange, Rangers FC, Omonia Nikozja i Qarabag FK.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w sondzie, ponieważ chcemy dokonać wnikliwej analizy i poznać przyczyny klęsk Legii na międzynarodowej arenie.

WYNIKI SONDYKto jest najbardziej winny niepowodzeń Legii w europejskich pucharach?
SUMA GŁOSÓW: 17887
START: 02.10.2020 / KONIEC: 16.10.2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (217)

+dodaj komentarz
(L) - 25.10.2020 / 09:48, *.chello.pl

powinniście zmienić NAZWĘ na licznik: LICZNIK WSTYDU PREZESA MIODUSKIEGO (a nie LEGII).

odpowiedz
Matt - 24.10.2020 / 19:20, *.tpnet.pl

Co jeden kibic, to uważa, że byłby lepszy od Miodka (czy kogokolwiek innego, bo wszyscy są przecież beznadziejni). Kupcie klub i róbcie po swojemu. Zawsze możecie się przecież skrzyknąć i zrobić tak jak np. kibice amerykańskiego Green Bay Packers - założyć spółkę akcyjną, gdzie tylko kibice są posiadaczami akcji i oni decydują kto i co ma tam robić. Skoro oni potrafią prosperować w lidze NFL, to wy nie dacie rady w takiej beznadziejnej ekstraklasie? Ciekaw jestem ile ta Legia by zipała. Czy do końca sezonu by jakoś dojechała czy już na święta plajta. Laptopowi prezesi z football managera.

odpowiedz
CWKS LEGIA WARSZAWA - 20.10.2020 / 19:32, *.ap-media.pl

Bogusław Leśnodorski prezesem LEGI WARSZAWA i będzie liga LIGA MISTRZÓW

odpowiedz
. - 07.10.2020 / 08:29, *.centertel.pl

Hahaha z tą pogodą w sondzie to mnie rozwaliło. Mogliście dodać jeszcze "szyny były złe, a podwozie... Podwozie też były złe..."

odpowiedz
Luki - 07.10.2020 / 08:00, *.skybroadband.com

Sytuacja w Legii zaczyna przypominac polonie Wojciechowskiego,oby nie skończyło sie podobnie...

odpowiedz
grzesiek - 06.10.2020 / 15:17, *.centertel.pl

Napisze to co napisalem pod innym newsem.
Mianowicie gdyby zarządcą polskiej kadry skoczkow był w przeszlosci dariusz mioduski to Adam Malysz i Kamil Stoch oddawali by seryjnie skoki 90 metrowe na mamuciej skoczni i w zyciu nie osiagneli by tego co osiagneli.

Studia na harvardzie.
Prezes kulczyk investement.
Czy to oby na pewno wszystko o Dariuszu Mioduskim? Pan Dariusz to chyba tylko na liście studentow był a w kulczyk investements ktos zarzadzal za niego a on sie tylko podpisywał. Bo inaczej to nie umiem tego wytlumaczyc patrzac na to jak zarzadza obecnie klubem pilkarskim Legia Warszawa.

odpowiedz
dino - 06.10.2020 / 15:37, *.vtelecom.pl

@grzesiek:
Po prostu wychodzi ile w biznesie znaczą układy i ukladziki. Normalnego prezesa rozliczalaby Rada Nadzorcza tu mamy ja 1 osobową ale przynajmniej widać jak na dłoni kto jest odpowiedzialny za te wszystkie błędne nerwowe decyzje

odpowiedz
grzesiek - 06.10.2020 / 15:57, *.centertel.pl

@dino: no ale wna szczescie juz wazyscy kibice przejrzeli na oczy i mam nadzieje ze niedlugo bedzie jakas akcja pusty stadion itp

odpowiedz
Ginka - 06.10.2020 / 20:11, *.chello.pl

@dino: sugerujesz, że żona prezesa dekady firmuje ten czteroletni cyrk? Dajże kobiecie spokój; jedynym autorem obecnego bajzlu jest p. Mioduski. Reszta towarzystwa, to zwyczajni potakiewicze suto opłacani.

odpowiedz
dino - 06.10.2020 / 20:12, *.vtelecom.pl

@Ginka:
Ależ Broń Boże nie winię pani Anny Mioduskiej a jej męża, który jest i prezesem i 1 osobową Radą Nadzorczą

odpowiedz
Ginka' - 06.10.2020 / 22:36, *.chello.pl

@dino: no i co najważniejsze - samodzielnym właścicielem. To dlatego jego dekielek tak bezkarnie dymi!

odpowiedz
Dariololo - 06.10.2020 / 10:19, *.orange.pl

W zestawieniu brakuje Tuska

odpowiedz
Gosc - 05.10.2020 / 22:00, *.play-internet.pl

Łubu dubu łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu..

odpowiedz
selavi - 05.10.2020 / 17:41, *.chello.pl

Robi sie powoli jak za czasow ITI... ojjj bedzie sie dzialo ale mnie osobiscie to boli i nawet brakuje motywacji...

odpowiedz
L56 - 05.10.2020 / 14:04, *.t-mobile.pl

Ani Barcelona, ani Bayern, ani Real, ani żaden inny klub nie gra całego sezonu na jednakowym wysokim albo swoim poziomie. Problemem Legii i pozostałych polskich klubów jest to, że muszą osiągnąć szczyt formy w czasie
urlopu bo wtedy są eliminacje pucharów.A u nas, wyprzedaż, zmiana trenera i kupowanie piłkarzy z przeceny.
Nie wiem jak ktoś normalny na rozumie mógłby się spodziewać awansu.Chyba, że w przerwie prezes kupiłby pół
składu Borussi, a drugie pół z Tottenhamu (razem z którymś z trenerów).
Już kiedyś pisałem - jak prezes rzeczywiście chce awansować do pucharów (to wcale nie jest pewne, że chce) to transfery muszą być zimą, skład zgrany nie do sprzedania w lecie i z tym samym trenerem, z którym wygrał ligę (bo jak inaczej jeżeli mają być eliminacje do pucharów).
W w ogóle to potrzebna jest zmiana rozgrywek żeby w lecie piłkarze grali a nie odpoczywali.Wtedy kiedy jest najlepsza pogoda i najlepsze boiska, a nie w zimie na podgrzewanych trwanikach.

odpowiedz
tomiacab - 05.10.2020 / 14:28, *.236.35

@L56: jakie to proste, prawda?

odpowiedz
grzesiek - 06.10.2020 / 15:19, *.centertel.pl

@L56: pisalem swego czasu ze esa 37 skrocila okres urlopowy pilkarzy to sie smiano ze mnie. Ma to nanpewno duzy wplyw na obwcny stan rzeczy. Ale jednak przyklad lecha poznan pokazuje ze jak sie chce to mozna. A w Legii nie mozna.

odpowiedz
Singspiel - 09.11.2020 / 18:16, *.plus.pl

@grzesiek: ale Lech awansowal po raz pierwszy od kiedy jest dluzsza liga. Nie ma wiec co porównywać

odpowiedz
Arek - 05.10.2020 / 12:38, *.master.pl

W sondzie brakuje vuko !!!

odpowiedz
dino - 05.10.2020 / 10:24, *.vtelecom.pl

Oj tam zaraz Pudel wyjdzie powie o nowym otwarciu połączonym z optymalizacja i digitalizacja a kumaci zaśpiewaja Nie poddawaj się lalala Jest super wiec o co wam chodzi

odpowiedz
Rafał - 05.10.2020 / 00:18, *.centertel.pl

Legia gra to co potrafi mają drużynę ale nie ma w niej gwiazd ,takich jak kiedyś było tak że
Na Polską ligę wystarczy bo zamiast szukać zawodników gdzieś w Europie wolą z ekstraklasy pozbierać i potem jest efekt fajnie bo Mistrz i tyle

odpowiedz
Gonzo - 04.10.2020 / 22:16, *.137.48

Panie Miodulski.
Jak Boguś był prezesem to polityka finansowa i sportowa była agresywna ale Legia grała w pucharach.
Pańskie słowa powtarzam że "można grać w pucharach z mniejszym ryzykiem finansowym" właśnie pan potwierdził swoją 4 letnia kadencja prezesa. BOGUS WROC!!!!

odpowiedz
Tagi - 04.10.2020 / 21:07, *.vectranet.pl

Bez sensu są te wszystkie dywagacje.
Piłkarzy czeka praca od podstaw , bo na każdym kroku widać juniorskie błędy i zero przygotowania szybkościowego i wytrzymałościowego. Im piłka przeszkadza , piłkarze chowają się na placu za przeciwnika , aby nie otrzymać podania od kolegi. Co oni zrobili z tą drużyną ???????

odpowiedz
Erk - 04.10.2020 / 19:16, *.centertel.pl

Winne: oczekiwania kibicow

odpowiedz
tomiacab - 04.10.2020 / 10:13, *.virginm.net

zęby pokruszone, oczy zakrwawione,
serce popekane, wszystko rozj...ne,
loki zakrecone, bokiem idzie kasa,
wesolutko pudel tańczy hopsa sa sa.

odpowiedz
Obiektywny - 04.10.2020 / 09:00, *.amazonaws.com

Pogoda za nisko

odpowiedz
Lajor - 04.10.2020 / 07:47, *.telenor.dk

wywalić pekharta i kupcie w koncu napastnika z prawdziwego zdarzenia a nie kolejny dwumetrowy czech powolny piłki nie potrafi przyjąć a sie bierze za rozgrywanie pokazal to dobitnie w ostatnim meczu

odpowiedz
Mancyś - 04.10.2020 / 21:01, *.centertel.pl

@Lajor: Kupili nie tego Czecha. Miał być Petrasek (a może Słowak), ale też 2m i PE...

odpowiedz
Po(L)aK - 04.10.2020 / 01:36, *.vectranet.pl

Chwała partaczowi Mioduskiemu za LTC, ale potrzebny jest Nam ktoś POWAŻNY na dyrektora sportowego. najlepiej na równym stopniu z nieudacznikiem, żeby go nie wy.ebał za rok. Mioduski zna się na robieniu kasy, ale do tej pory nie poznał się na sporcie. Trochę dziwne, bo nawet małpa po roku w cyrku wie po co tam jest.
3 lata , 7 trenerów - wszyscy mieli tę samą wizję co pajac. Jak to się kończyło?? Też Wszyscy wiemy. Ryba psuje się od głowy i to nie jest żadna tajemnica ani odkrycie Ameryki, a kto jest głową??? Pytanie retoryczne. Pisałem już, że błędem było zwolnienie Vuko. Czytałem te Wasze wypociny, kolesiostwo w szatni i inne brednie. Dostaliście innego, nazwisko, firma, h.j dupa i kamieni kupa, tak bym to skwitował. Nie na tym etapie robi się takie zmiany. Mam nadzieję, że choć część z Was malkontentów została zaspokojona. Legia to My... czyli kto?? Kibice, Kibole, Prezes czy trener z drużyną?? A może wszystko razem??? Więc pytam się, gdzie jest ta Legia, Mioduski gdzie jest ta Legia....

odpowiedz
L fan - 04.10.2020 / 14:42, *.chello.pl

@Po(L)aK: Ty chyba nie masz pojęcia kim on jest on zarobił kasę na lewych interesach z Kulczykiem to jest gość który nie ma pojęcia o biznesie prowadził kręgielnie która padła

odpowiedz
grzesiek - 04.10.2020 / 15:22, *.centertel.pl

@L fan: nie sadze aby on cokolwiek zarobil. Pewnie odziedziczył kase po ojcu

odpowiedz
Krisu - 04.10.2020 / 01:30, *.com.pl

Dobry pomysł. Mioduski powinien zatrudnić prezesa która się zna na piłce nożnej.

odpowiedz
tom yum - 03.10.2020 / 23:02, *.interkam.pl

Co oni z ukochanym klubem wyprawiają.Który zawodnik tu nie przyjdzie to dopada go niemoc i zamiast w górę to równa do reszty.

odpowiedz
Ryj - 03.10.2020 / 22:55, *.t-mobile.pl

KS Ursus wygrał 1-0 z liderem grupy w III Lidze - Sokołem Aleksandrów Łódzki. Mecz oglądałem na żywo i będąc licencjonowanym instruktorem piłki nożnej pozwolę sobie ocenić poziom tego meczu jako niezgorszy od poziomu większości meczów Ekstraklasy. I przyznam, że od tego momentu, ani wynik mojej obserwacji, ani licznik wstydu prezesa Legii mnie nie bawi. Smuci mnie za to miejsce polskiej piłki w Europie i na świecie i to, że nie mam wpływu na brak profesjonalizmu jaki przychodzi nam obserwować. Tym bardziej irytuje fakt, że autorzy takiego stanu rzeczy pławią się w bogactwie.

odpowiedz
zbieg - 03.10.2020 / 20:39, *.t-mobile.pl

teraz Kibice powinni śpiewać " bach bach karabach bach karabach"

odpowiedz
Mck - 03.10.2020 / 20:38, *.t-mobile.pl

Ja qiem ze wszyscy winia Mioduskiego ale tak naprawdę to wina leży w Dyrektorze o sztabie trenerskim..Raz ze to był sabotaż zostawiając Lukirgo,Karbo no i może Wszolka a wpuszczenie Lopeza gdzie nikt po miesiącu treningów nie czuje gry z tym zawdonikekm a zarazem jemu samemu brakuje pewności w drużynie.. A dwa Dyrektor Sportoqy to dramat..Sam przeprowadził Transfer Peharta,Obrona srodek wogole nie wzmocniony,Napastnika szybkiego silnego i zwinnego nie ma..Każda druzyna moze sie ustawic wysoko na tak grająca Legie..Jaka prosta pilka na niego..?Wogole brak słów..Mioduaki wyklada kasę i nie ma co z tym dyskutować..Praktycznie z jego pieniedzy mozna zrobic drem team ale trzeba mieć fachowców..Kapustka okej ,Slisz,Łuki,Wszolek,Jarosław,Antolic,Veso,Mladenovic i tyle..Sciaga kogo trenerzy chca i dyrektor placi duze pensje..Ale jest jeden problem..Skuating i Dyrektor Sportowy..W Angli trener ma wizje i uklada zespół po swojemu..U nas ma tak Probierz..A U nas trener swoje a Dyrektor swoje..A Mioduski swoje a nie oszukujmy się kto jak kto ale teener powinien odpowiadać za transfery bo teraz każdy przezuca kartofle do siebie..

odpowiedz
Mrok - 03.10.2020 / 21:16, *.chello.pl

@Mck:
Nie kolego, dyrektor jest częścią strategii kadrowej prezesa. W normalnej strukturze dyrektora rozlicza prezes a prezesa i zarząd Rada Nadzorcza. tylko... u nas Mioduski jako właściciel i prezes musiałby być sędzią we własnej sprawie i to jest też chore. Zaletą jednak takiej struktury jest to, że odpowiedzialność za wszelkie buble decyzyjne ponosi dokładnie jedna osoba - Mioduski, bo wszystkie sznurki trzyma w ręku.
Bajeczki o szpiegu czy krecie w klubie dziś już nikt nie kupi. Dobre były 4 lata temu.

Kompletny amator otoczony innymi dupęliżacymi amatorami - miernymi ale wiernymi. Nie wierzę też, że jego CV biznesowe jest choćby w części prawdziwe. Nie jest możliwe żeby osiągnął sukcesy w biznesie z takim warsztatem. Błędy które popełnia są typowe dla amatorów w kierowaniu przedsiębiorstwem.

odpowiedz
Legionista.... (L) - 03.10.2020 / 22:06, *.plus.pl

@Mrok: Brawo ! 100% zgody !!!

odpowiedz
Mck - 03.10.2020 / 22:14, *.t-mobile.pl

@Mrok: Moze i trzyma..Ale kazdy mial w zyciu sytuacje ze zaufał komuś i później żałował..I takiego ma pecha Mioduski..A dwa ze za bardzo mu zalezy i juz zaczyna to być takie jak u Cupiala awans do Ligi mistrzów..Ale wierze w niego i jego warsztat biznesowy..Rutkowski w Lechu tez byl wyszydzany jak i Filipiak..A mistrzostw tyle nie zdobyli..Przyjdą jesacze sukcesy lecz musi znowu zmienic doradców i zatrudnić szkoleniowca z prawdziwego zdarzenia jak i dyrektora sportowego.

odpowiedz
Wojo - 17.10.2020 / 04:45, *.centertel.pl

@Mck: W ogóle, a nie wogóle! Kto Cię uczył polskiego, czy jesteś raczej samoukiem? ;-)

odpowiedz
:) - 03.10.2020 / 19:58, *.chello.pl

Wstyd to jest kraść!

odpowiedz
tomiacab - 04.10.2020 / 01:09, *.virginm.net

@:) : wstyd to nie kraść. Wstyd to z baby spaść.

odpowiedz
Wiem co mówię - 03.10.2020 / 19:54, *.chello.pl

No i co. I nic.

odpowiedz
Xxx - 05.10.2020 / 23:00, *.125.81

@Wiem co mówię : kto dobrze kradnie z baby nie spadnie.
Amen

odpowiedz
NAR. - 03.10.2020 / 19:35, *.play-internet.pl

Popatrzcie jak gra pyra , a jak Legia. Tam jest polot , chęć ,zaciętość , pomysł.A u nas gra jak by na boisko weszło stado baranów i myśli ,że piłka im sama do nogi się doturla.!!!!!

odpowiedz
Do Kumatych z Żylety - 03.10.2020 / 19:13, *.play-internet.pl

Panowie przestańcie brać kasę od Prezesa Mioduskiego i zróbcie wreszcie bojkot jeszcze większy niż za ITI. Tylko bojkot doprowadzi do jakiś zmian.A takie pisanie to można w książki schować.

odpowiedz
Kumaty z Żylety - 03.10.2020 / 19:57, *.chello.pl

@Do Kumatych z Żylety: mordo, mnie piłka sensu stricte

odpowiedz
grzesiek - 03.10.2020 / 17:30, *.centertel.pl

Prezes zrobil vod najgorszego co mogl zrobic. Vuko od roku prowadzil druzyne znal sie z pilkarzami. Podejrzewam ze go lubili skoro sie solidaryzowali z nim. Zreszta wielu z nich zawdziecza Vuko duzo. M.in karbownik, kante, gwilia. Z słabej mąki zrobił calkiem niezly chleb. Co prawda zaliczyl wtope z omonią. Ale nie dać mu dokonczyc pucharow na ktore cala druzyna i sztab pracowali caly tamten rok to ...najokropniejsze cos co mozna bylo zrobic druzynie.

odpowiedz
kalosz - 03.10.2020 / 14:53, *.mm.pl

prponuje budowac od nowa...dajcie grac mlodym a wysprzedac(póki jeszcze ktos ich che kupić) tych wszystkich grubo zarabiających igrających padline od dluzszego czasu...wszyscy na tym skorzystają...nawet i prezes:) jakos w innch klubach moga grac jak z nut i to bezniewiadomojakich zarobków.....ani kasa ani budzet klubowy w pilke nie gra....na rakow i lecha az sie che ogladac,jak pieknie grają...tylko legia morduje piłke...

odpowiedz
Autor - 03.10.2020 / 13:32, *.vectranet.pl

Ale wiecie, ze Mioduski ma w dupie ten wasz licznik?

odpowiedz
Vacar - 03.10.2020 / 12:13, *.digimobil.es

Winny jest zarzad-prowadzenie klubu jak w grach FIFA manager, winny jest PZPN-zbyt duża liczba drużyn w lidze 10 drużyn wystarczy 3 miejsca puchary,4 miejsca spadkowe, winna jest UEFA np.Liga mistrzów tylko dla mistrzów, żadnego rozstawiania drużyn,niech los decyduje kto z kim gra (jak za dawnych lat)

odpowiedz
666 - 03.10.2020 / 11:25, *.vectranet.pl

Wina jast postronie nie udolnego Miodka, rozwalił Legię,plus za akademię a reszta do dupy.Gdyby został Magiera dalej trenerem i nie wyprzedawania by za każdym razem składu który miał sukcesy nie było by dziś tego syfu

odpowiedz
Dionizy Złotopolski - 03.10.2020 / 09:21, *.centertel.pl

Powinna być jeszcze odpowiedź,, VAR". Gdyby go nie było to może sędziowie by jakoś ten,, Wstyd Wa-Wy" przekabacili do fazy grupowej. Chociaż nie. Z taką grą to nawet arbitrzy by nie pomogli. Grajki nie potrafią przecież nawet zrobić dobrej akcji.

odpowiedz
Fan - 03.10.2020 / 09:41, *.stansat.pl

@Dionizy Złotopolski: Jesteś debilem czy kibicem Amiki? W sumie nie ma różnicy.

odpowiedz
Dionizy Złotopolski - 03.10.2020 / 09:58, *.centertel.pl

@Fan: Ech, żal mi tego jak zostałeś wychowany. Obrażać innych to wszystko na co Cię stać. Dno i wodorosty. A swoją drogą to masz ból dupy i to duży. Z Legii wszyscy mają zwałe a Amice chwalą. Pozdrów.

odpowiedz
xyz - 03.10.2020 / 11:59, *.chello.pl

@Dionizy Złotopolski: Jeśli serio myślisz że Legii pomagają sędziowie, to wytłumacz ten fenomen, że mają zawsze ok. 10 porażek w sezonie od 3 lat...? I jakoś tą "pomoc" widzieliśmy z jagą na przykład...

odpowiedz
Dionizy Złotopolski - 03.10.2020 / 12:23, *.centertel.pl

@xyz: Ludzie ogarnijcie się. O sędziach pisałem dla fanu. Zagraniczni rozjemcy (o czym wspomniał już Kowal) mają Legie tam gdzie światło nie dociera. A poza tym kolego mojej zdechłej muchy Legła nie gra 10 meczy w pucharach w sezonie i to od dawna. A o tym jest ten temat.

odpowiedz
Peter - 04.10.2020 / 19:31, *.vectranet.pl

@Dionizy Złotopolski: Pytanie co kibic wronieckiej drużyny robi na naszej stronie?

odpowiedz
bep - 03.10.2020 / 08:07, *.chello.pl

Trochę "od czapy" jest oddzielna kategoria "właściciel" i "prezes i zarząd", skoro właściciel to jednocześnie prezes. Uważam, że w finalnym rozrachunku głosy z obu tych kategorii powinny być zsumowane.

odpowiedz
Lisek - 03.10.2020 / 07:20, *.play-internet.pl

Moim zdaniem, trzeba mega ciąć, na wylocie min.5 pilkarxyków z najwyższymi kontraktami, powodzenia prezesie, nerwy złym doradcą

odpowiedz
fan - 03.10.2020 / 02:23, *.metrointernet.pl

Co Wy chcecie od tego Mioduskiego?
ok, jest Presem i dobiera sobie zespół ludzi, ale to trener (poprzedni trenerzy, trzenerzy od motoryki i pilakrzyny) odpowiadaja za to co na boisku sie dzieje.

odpowiedz
MarioL - 03.10.2020 / 07:08, *.wanadoo.fr

@fan:Ale to prezes wybiera tych kiepskich trenerów.

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 03.10.2020 / 00:40, *.play-internet.pl

Wina lezy 1000000% po stronie pilkarzy im sie najzwyczajniej naswiecie nichcialo i tyle....

odpowiedz
Milan - 03.10.2020 / 09:00, *.37.170

@Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych: Jaaassnnneee. Tylko biedny prezes jest niewinny. Przejrzyj na oczy Jarząbku

odpowiedz
hmmmm - 02.10.2020 / 22:57, *.tpnet.pl

Jako kibic Lecha, powiem wam - miejcie nadzieję. Nasz Piothuś jedenaście lat się uczył i wreszcie (chyba) czegoś się nauczył. Za 5-6 lat Mioduski też się nauczy (bo chyba bardziej tępy od Piothusia nie jest - to niemożliwe, bo bardziej tępe niż Piothuś są co najwyżej muszki owocówki).

odpowiedz
Taaaaa - 02.10.2020 / 23:12, *.co.uk

@hmmmm: ..po tych kilku latach Mioduskiego za sterami Legii nie jestem taki pewien czy intelektem przebija muszki owocowki..

odpowiedz
wtf - 02.10.2020 / 23:41, *.chello.pl

@hmmmm: Jest pewna drobna różnica między naszym a waszym niedorajdą,nasz w trakcie 4 letniej nauki zdobył 3 mistrzostwa i jeden puchar,a wasz do gabloty może sobie włożyć parę faktur za opylonych piłkarzy.

odpowiedz
Arek - 02.10.2020 / 22:52, *.tpnet.pl

Właściciel z prezesem jak dla mnie.

odpowiedz
Autor - 02.10.2020 / 22:50, *.master.pl

Brak vuko w sondzie

odpowiedz
Luk - 02.10.2020 / 20:26, *.timplus.net

Brakuje mi w sondzie Fortuny...

odpowiedz
On - 03.10.2020 / 07:03, *.152.92

@Luk: strzał w dziesiątkę! Pozdrawiam

odpowiedz
Darek - 02.10.2020 / 20:25, *.play-internet.pl

Winni są piłkarze tacy jak Jędrzejczyk.C.uja grają a pieniądze mają za to bardzo duże.Za bardzo się nie przemęczają i żyją tu sobie jak pączki w maśle.

odpowiedz
Mrok - 02.10.2020 / 22:38, *.chello.pl

@Darek: A co cię obchodzi kto ile zarabia? Rozliczaj z gry a nie z przychodów. Mioduski i tak tych zaoszczędzonych na pensji Jędzy pieniędzy nie wyda na rozwój klubu tylko schowa do kieszeni. To nie jest inwestor to pijawa. Kolejny od żarcia chochlą.

odpowiedz
Marlon - 03.10.2020 / 05:10, *.plus.pl

@Mrok: tylko ta Jędza to snop słomy nie stoper

odpowiedz
kontroler_biletow - 02.10.2020 / 19:55, *.211.228

fajny pomysł !

odpowiedz
Krytyk 666 - 02.10.2020 / 19:54, *.supermedia.pl

No i Legiapodzieli los z Polonią Warszawa brak kasy i drużyny do sukcesów. Loczek opchnij tych piłkarzyków i wprowadź rezerwy zasilając kilkoma piłkarzami z pierwszej drużyny

odpowiedz
bART (L) - 02.10.2020 / 19:52, *.unitymediagroup.de

Po pierwsze po co pudelek zmienial trenaera! Vuko napewno nie wystawilby takiego skladu jak wczoraj co czterech chlopa nie gralo z podstawowa 11 kilkunastu meczy,tylko pare i jak mialo byc zgranie...!
Karbownik Wieteska Lewczuk Mladenowic
Wszolek Slisz Antolic Valencia
Luginias Pekhard(Rosolek)
tak powinnismy wyjsc! Kuur.. jak mozna zmienic cos w kilka dni nowym trenerem, chyba naprawde trzeba bujac w oblokach panie prezesie...zal mi mojego ukochanego klubu,co sie w nim dzieje. Trzeba bylo zostac przy Jacku Magierze i wiekrzosc o tym wie! W Qarabachu nie zmieniaja trenera prawie ze od dekady!

odpowiedz
TOMAL - 02.10.2020 / 20:11, *.t-mobile.pl

@bART (L): to fakt że Vuko by nie wystawił takiego składu na Qarabach bo z Vuko odpadli byśmy już z dirta

odpowiedz
Autor - 02.10.2020 / 22:49, *.master.pl

@TOMAL: 100% racji

odpowiedz
Cch - 03.10.2020 / 01:46, *.mm.pl

@bART (L):
Bartek maj, daj spokój:)

odpowiedz
??? - 02.10.2020 / 19:24, *.t-mobile.pl

A gdzie vuko

odpowiedz
Arek - 02.10.2020 / 19:03, *.t-mobile.pl

W sondzie brakuje vuko !!!!

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 02.10.2020 / 19:01, *.co.uk

To jeszcze nie koniec.. myslicie ze za rok cos sie poprawi?! Uzupelnicie tylko liste klubow o jedna lub dwie pozycje.. zapewne o jedna bo o Mistrzostwo bedzie trudno! Akcja: 'PUSTY STADION' gdy tylko wirus przeminie to jedyne rozwiazanie! Masowe prosesty i odplyw gotowki to jedyne rozwiazanie inaczej miodek 'mega biznesmen' bez rozumu niczego nie zrozumie bo na wlasnych bledach sie nie uczy..

odpowiedz
Warszawiak1234 - 02.10.2020 / 22:57, *.chello.pl

@Kajtus Czarodziej: nie bierzesz pod uwage faktu ze z taka gra Legia nic nie wygra w lidze i w PP?

odpowiedz
Sss - 02.10.2020 / 18:54, *.t-mobile.pl

Brakuje odpowiedzi:Jędrzejczyk

odpowiedz
Aaa - 02.10.2020 / 18:44, *.centertel.pl

Brakuje jeszcze jednej odpowiedzi: Morowe powietrze.

odpowiedz
Amek - 02.10.2020 / 22:32, *.tpnet.pl

@Aaa: i ostry cień mgły

odpowiedz
Zenek - 02.10.2020 / 18:44, *.t-mobile.pl

Z całym szacunkiem ale to nie prezes wychodzi na boisko. Prezes zainwestował, wybudował najnowocześniejszy w Polsce ośrodek treningowy, zapewnił warunki do treningu, kupił zawodników jak na Polskie warunki zapewnił najlepszy skład. Niemożliwe że każdy trener jest zły. Ostatecznie to zawodnicy wychodzą na boisko i zazwyczaj jest tak że jak brakuje umiejętności to się nadrabia ambicja. Przez te wszystkie lata tej ambicji i woli walki nie widać. Jedyna wina prezesa jest taka że nie pogonił tego towarzystwa. Ale to piłkarze powinni być odpowiednio przywitani na meczu a nie prezes.

odpowiedz
dino - 02.10.2020 / 18:51, *.vtelecom.pl

@Zenek:
A ok czyli lata 2013-16 to nie zasługa Leśnego poczworna korona Bayernu to też nie do prezesa gratulacje

odpowiedz
Pawciu - 02.10.2020 / 19:38, *.net.pl

@Zenek: sam sobie zaprzeczasz - pilkarze wychodza na boisko ale kto ich kupuje do klubu ? trener czy wlasciciel? Myslisz ze pilkarze niexhca sie pokazac w Europie. Nie maja stabilizacji w postaci trenera i dlugotrwalej koncepcji gry, taktyki itd. to graja piach...

odpowiedz
Julon - 03.10.2020 / 08:01, *.centertel.pl

@Zenek: z całym szacunkiem ale to Prezes zatrudnia trenerów i ich zwalnia ,prezes zatrudnia sztab ludzi którzy prowadzą politykę transferową i jako właściciel odpowiada za klub tak jak właściciel firmy za swoją firmę!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.10.2020 / 18:15, *.orange.pl

Co Wy macie z tą pogodą? Przecież nie graliśmy w niedzielę o 17 przy 20 stopniach.

odpowiedz
(L)ookson - 02.10.2020 / 20:31, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Włącz tryb ironia to zrozumiesz ;)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 03.10.2020 / 11:01, *.orange.pl

@(L)ookson:

To Ty nie zrozumiałeś mojego komentarza. Piotrek Ćwielong by załapał.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.10.2020 / 18:13, *.orange.pl

Panie Bogusławie, larum grają. Klub tonie w długach, pomysłu co dalej - nie ma. Rycerzu - wracaj do Legii. Zbierz ekipę, zapłać tej miernocie za fatygę, daj mu na piwo, i niech pakuje mandżur. Zmiłuj się nad tym klubem, poniżanym, obesranym, zlituj się nad kibicami. Chwyć za berło i zasiądź na tronie, w Królewskiej Koronie ze znaczkiem L...

odpowiedz
Nikt ważny - 02.10.2020 / 22:32, *.16.29

@Leśny Dziadek: ????

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2020 / 10:54, *.centertel.pl

@Nikt ważny: Niech ktos inny zostanie wlascicielem Legii. Ten sie nie sprawdzil.

odpowiedz
Domi3 - 02.10.2020 / 18:03, *.tpnet.pl

Nie da rady tego licznika bardziej wypromować na stronie ? Przydało by się .

odpowiedz
KibicL - 02.10.2020 / 17:23, *.plus.pl

Zaorać to i grać, młodzieżą, pilnować tylko żeby nie spaść z ligi, wpajać od młodego co to jest Legia!! Zostawić Vesovicia ten to ma chociaż charakter.

odpowiedz
Pawe(L) - 02.10.2020 / 17:03, *.plus.pl

Mioduski WYPIER...LAJ dziękuję za uwagę.

odpowiedz
skrzat - 02.10.2020 / 20:57, *.cyfrowypolsat.pl

@Pawe(L): dokladnie.odkad sam jest wlascicielem legia ciagle sie kompromituje.najgorsze jest to ze nie widac aby w przyszlosci cos sie zmienilo.szopen aut....

odpowiedz
Wolfik - 02.10.2020 / 17:00, *.mm.pl

O naszych eliminacyjnych "bojach" którego kwintesencją był ostatni występ naszej drużyny napisano już praktycznie wszystko. Balon pękł, szambo się rozlało a "cap" będzie się za nami ciągnął latami. Stracony wizerunek sportowy nieprędko nadrobimy, stracone punkty rankingowe poszły się je... bezpowrotnie. To wszystko wiemy.

Mnie zastanawia jednak co dalej. Nie ma awansu, nie ma wpływów z UEFY. Mamy za to przepłaconych, w większosci marnych zawodników z gigantycznymi jak na polskie warunki pensjami. Cześć piłkarzy da się sprzedać: Michał Karbownik, Luqi, może Antolić, może Wieteska, może Wszołek. (mam nadzieję, że nie Bartek Slisz - bo od niego należałoby zacząć budowę nowego zespołu). Jakoś się przeżyje ten sezon. Ale co dalej????

Z niecierpliwością czekam na jakikolwiek komentarz właściciela/prezesa klubu. I jakieś działania, bo chyba dotarło już do niego że tak dalej nie można.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.10.2020 / 18:22, *.orange.pl

@Wolfik: Przyjacielu, nie doczekasz się, jest wirus, prezes do końca roku "zachoruje". Nawet, jeżeli ktoś kupi za parę centów jakąś miernotę z obecnego składu, musimu zdać sobie sprawę z jednego - klub ma potężne długi, które trzeba będzie zacząć za chwilę spłacać. Sprzedaż kilku zawodników tego nie pokryje. A jeżeli nawet w części, to kim grać, kto zostanie? Pamiętasz, jak kiedyś zostało 13 zawodników za Stachurskiego? Ale to byli ludzie, którzy razem chodzili na browary, i razem umierali na boisku. Taki Czykier z.... Białegostoku - wyśmiewany, ale po litrze czystej, potrafił biegać szybciej, niż wszyscy z obecnej kadry razem wzięci...Który z dzisiejszych zawodników będzie teraz choćby orał na boisku? To jest koniec Legii mioduskiego....Oczywiście on będzie twierdził co innego. Chcecie, to wierzcie w kolejne banialuki, nikomu nikt tego nie zabroni...złudzenia...

odpowiedz
Jerz z Potoku - 02.10.2020 / 21:07, *.chello.pl

@Wolfik: Szanowny Kolego, skoro przez cztery (stracone) lata nie dotarło do p. Mioduskiego, iż nie posiada on predyspozycji do kierowania pionem sportowym klubu, to nie należy spodziewać się aktualnie z jego strony jakiejś volty szczerości, samokrytycyzmu, czy przedstawienia konkretnej wizji dalszego działania w zaistniałej sytuacji.
Już od trzech lat piszę (do znudzenia!), że ten facet kupił sobie zabaweczkę w postaci Legii i olbrzymią frajdę sprawia mu możliwość jej używania na dowolne sposoby. Jednocześnie można by sądzić, po jego kuriozalnych decyzjach personalnych, iż wyniki sportowe uzyskiwane przez pierwszą drużynę - nie stanowią dla niego większego frasunku.
Wielokrotnie zastanawiałem się, co musi się takiego wydarzyć, aby "prezes dekady" wreszcie powrócił na ziemię ze złudnych obłoków i przejrzał na oczy? Nic rozsądnego nie przychodzi mi do głowy poza jednym. Otóż, można sobie hipotetycznie wyobrazić, iż Przewodnicząca Rady Nadzorczej Legii Warszawa SA nagle tupnie nóżką i chwacko zakrzyknie: Darek, dość tej zabawy, czas na radykalne zmiany! Prawda, że brzmi to obiecująco? Skoro jednak to wyobrażenie ociera się o czarodziejski świat baśni, to sądzę, że jeszcze nie raz będziemy pochylać się nad redakcją krytycznych i pesymistycznych postów...
Po upadkowe serdeczności

odpowiedz
Kolko - 02.10.2020 / 15:59, *.t-mobile.pl

W końcu może większy obszar mediów zacznie dostrzegać złe zarządzanie Pana Dariusza. Niestety ale puchary mówią wszystko. Póki był inny prezes i Pan Dariusz miał mniej do powiedzenia puchary były teraz jak zarządza samodzielnie ani razu. W dodatku karuzela na ławce trenerskiej się kręci na całego. Najlepsze że w większości przypadków są to ludzie z zupełnie innymi stylami pracy i wzieci z niezrozumiałych względów. W sumie tylko zatrudnienie Vuko i Michniewicza się broni jakąś logiką w działaniu..

odpowiedz
tikirsiceobrazici - 02.10.2020 / 15:57, *.plus.pl

Zależy o co gramy, kiedy był pan Walter, szedł na tgz. wojnę z kibicami, byly protesty, wielu kibiców twierdzilo ze jego celem jest zmienić "stadiony w teatry", jednak nastąpiły zmiany, dzisiaj mamy perspektywy nowoczesne stadiony, bazy treningowe w prawdzie budowa jutra Warszawskiego sportu jest nie zagrożona, Warszaea rozkwita jest piękniejszą nie kiedykolwiek, Europejska stolica piekę bogate nowe budynki, komunikacja od metra po pociągi po autobusy tramwaje nie pozostawia nic do życzenia, jest pełno relaksu, miejsc pracy dla każdego stąd przyjeżdża pewnie sporo turystów i oby więcej. Podobać by się mogło niektórym na tyle, ze zostają, jak Arabowie, ze swoją od biegająca od naszej kultura, jednak mają tu dostatek, najwyraźniej wygodę, komfort sprowadzają swoje cudowne rodziny i nie narzekaja, z roku na rok ubogacania nasza kulturę i oby im się wiodło jak najlepiej w tym kraju demokratycznym. Prezydent który był na tyle odważny, ażeby zaryzykować co tylko może by ku chwale ojczyzny strzec nawet najwyższego reprezentacyjnego urzędu.. czego chcieć więcej, chyba nie trzeba wyjasniac, mozna sie śmiać ze niebo na ziemi, z dnia na dzień lepiej, piłką, piłką, można podzwiać sąsiednie mocniejsze, zawsze lepsze kraje i brać przykład, komu potrzebna profesionalna piłka, starczy oglądać Lecha w telewizji po zasłużonej pracy kibicować swoim, byle nie przegrywali, ale nie ma się o co bać, jak zagrają jak wczoraj to zawsze będzie duma, może dadzą lepsze tv z hologramimi, czy okularami VR, kiedyś dzieci będą miały co oglądać.

odpowiedz
Cult⚽️King - 02.10.2020 / 15:48, *.50.59

Problemy zaczeły sie jak Mioduski przeniòsł Legie pod Warszawe,wszystko padło,Akademia powinna być tylko dla młodych!sama nazwa mòwi,a on całe Ł3 spakował w jeden mandzur ,to go zgubiło .Najlepiej żeby kibice sami dogadali sie z wojskiem i miastem i odkupili Legie,czas Cwks Legia!a nie korpo Legia Media !

odpowiedz
Kamuflaż - 02.10.2020 / 15:35, *.tpnet.pl

W marcu 2018 roku Legia zawarła umowę pożyczki z podmiotem niepowiązanym, osobą fizyczną, na kwotę 3 mln euro. Termin spłaty pożyczki ustalono na 31 grudnia 2024 roku.

W kwietniu i maju 2018 roku klub dokonał emisji obligacji imiennych serii A i B w sumie o wartości nominalnej i cenie emisyjnej 4 mln zł. Terminy wykupu tych obligacji to kwiecień 2020 roku (seria A) i maj 2023 roku (seria B).

18 sierpnia 2018 roku klub podpisał umowę pożyczki z osobą fizyczną wchodzącą w skład organów zarządczych na kwotę 4,2 mln euro i 2 mln zł - daje to w sumie ok. 20 mln zł, czyli tyle, ile w tamtym momencie zapowiadał publicznie włożyć Dariusz Mioduski. Termin spłaty tej pożyczki przez klub został ustalony na 31 lipca 2020 roku, czyli 2 lata.

W listopadzie 2018, w lutym i wrześniu 2019 zostały podpisane trzy aneksy do umowy z osobą fizyczną wchodzącą w skład organów zarządczych, zwiększające kwotę pożyczki do 8,4 mln euro.

21 grudnia 2018 roku klub podpisał umowę z funduszem z Luksemburga i otrzymał dofinansowanie w kwocie 6 mln euro. Czytamy że: "Legia zobowiązała się do wypłacania w przyszłości na rzecz funduszu kwot określonych harmonogramem i obliczonych na podstawie wskazanego procentowo udziału, każdorazowo w odniesieniu do uzyskanych przychodów netto z tytułu tzw. praw medialnych."

W marcu 2019 roku klub dokonał emisji obligacji serii C na kwotę 16,67 mln zł. Termin wykupu tych obligacji to czerwiec 2022 roku.

W marcu 2019 roku Akademia Piłkarska Legii podpisała umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego dotyczącą finansowania kompleksu badawczo-rozwojowego z ośrodkiem treningowo-szkolnym zlokalizowanym w gminie Grodzisk Mazowiecki. Kwota kredytu wynosi 57,5 mln zł.

Wiecie gdzie jest Legia? sami odpowiedzcie.

odpowiedz
HOP - 02.10.2020 / 16:32, *.knc.pl

@Kamuflaż: 13,5 M zł + 2M zł + 27M zł + 16,5M zł + 57,5M zł = 116,5M zł
nie sumowałem kwot na które minął termin spłaty.

Już niedługo Ⓛ do kupienia za 1 zł w zamian za wzięcie na siebie długów.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 02.10.2020 / 16:40, *.cyfrowypolsat.pl

@Kamuflaż: To za rok syndykat będzie decydował o klubie.

odpowiedz
Kristof - 02.10.2020 / 15:32, *.play-internet.pl

Już powinni przekładać mecz z Lechem, bo złapiemy minimum 5:0 albo i więcej!

odpowiedz
Prezes Durex - 02.10.2020 / 15:27, *.jmdi.pl

Wypier...laj nieudacznik z Mojego Ukochanego Klubu. Zajmij się promocjami w Lidlu i biedrze A nie prowadzeniem klubu piłkarskiego. Dość tej kompromitacji klubu.

odpowiedz
zduneq - 02.10.2020 / 15:08, *.inetia.pl

Chyba czas opuścić szeregi czytelników legionisci.com

Serwis stał się tendencyjny i jednostronny .Skupia się tylko i wyłącznie na minusach/porażkach klubu(głównie prezesa).Oczywiście wyniki sportowe w pucharach(a raczej ich brak) nie podlegają żadnej dyskusji, nie mniej jednak w klubie wydarzyło się wiele dobrego od czasu zmian właścicielskich. Oczywiście są też wpadki. Jak to w życiu.

odpowiedz
Brat - 02.10.2020 / 15:18, *.chello.pl

@zduneq: co się wydarzyło pozytywnego oprócz powstania LTC?

odpowiedz
Zbyszek - 02.10.2020 / 15:34, *.plus.pl

@Brat: A jaka to filozofia wziąć kredyt, zatrudnić dewelopera i wybudować budynek i kilka boisk. Dzięki czemu panowie piłkarzyki mają gdzie zbijać bąki

odpowiedz
Pawciu - 02.10.2020 / 16:40, *.net.pl

@zduneq: jakie widzisz plusy poza budowa LTC ??
Wyznacznikiem poziomu druzyny sa i beda zawsze puchary a w naszym przypadku ich brak od kilku sezonow

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.10.2020 / 18:06, *.orange.pl

@zduneq: Bez żalu - żegnaj. Nie potrzeba tu słodziaków właściciela, którzy nie są w stanie realnie spojrzeć na sytuację klubu, po 4 latach rządów człowieka, który doprowadził Legię do ruiny. O czym sie wkrótce wszyscy przekonamy...

odpowiedz
Mruva Woodstock - 02.10.2020 / 18:19, *.co.uk

@Leśny Dziadek: Zgadzam się. Z zasady myślę pozytywnie i staram się dostrzegać plusy nawet w ch...owej sytuacji.ale to co dzieje się z Naszym klubem to jest jakiś koszmar.Nie ma żadnych pozytywów.Loczek niech spier.ala.To nie jest korporacja.

odpowiedz
M. - 02.10.2020 / 18:57, *.net.pl

@zduneq: ja widze tylko dwa pozytywy: 1. osrodek 2. wywalenie Kucharczyka a tak to rownia pochyla

odpowiedz
Rytm - 02.10.2020 / 14:55, *.centertel.pl

Mioduski to mógłby co najwyżej buty czyścić Leśnemu jako prezesowi.

odpowiedz
ryter - 02.10.2020 / 14:43, *.100.190

Widzę, że ta sonda to niezła manipulacja. Odruchowo większość ludzi zagłosuje, że winnym jest prezes/właściciel, dzięki czemu z piłkarzyków zostaje zdjęta odpowiedzialność."Wicie, rozumicie - to nie myśmy przegrali, to wszystko przez prezesa".

odpowiedz
Sebo(L) - 02.10.2020 / 15:01, *.master.pl

@ryter: Ty chyba kolego nie rozumiesz jednego.Za sytuację,która panuje w Legii w chwili obecnej odpowiedzialny jest właśnie prezes i właściciel w jednej osobie czyli Dariusz Mioduski! To on od 4 lat, rok po roku zmienia szkoleniowców jak rękawiczki i robi to w sposób tak nieudolny,że za każdym razem dostajemy coraz to gorszego coacha. To onzatwierdza wszystkie transfery z klubu i do klubu a od już kilku lat przewinęło się tylu przypadkowych i beznadziejnych piłkarzy w naszym klubie,że można by stworzyć swoistą jedenastkę "nieudaczników i beznadziej". Mioduski nie ma żadnej koncepcji na prowadzenie tego klubu bo po prostu jak sam kiedyś przyznał w jednym z wywiadów on na piłce się nie zna.No to po kiego wała kieruje klubem piłkarskim skoro się na tym nie zna? Niech odda stołek prezesa komuś,kto jest zorientowany w futbolowym świecie i pociągnie Legię na szczyt a nie na dno jak to robi Mioduski.

odpowiedz
ryter - 02.10.2020 / 15:23, *.100.190

@Sebo(L): Ja nie twierdzę, że Mioduski nie jest odpowiedzialny. Wprost przeciwnie, brak wizji, zmiany trenerów, fatalne transfery, to wszystko jest przyczyną sytuacji, w której się znajdujemy. Nie zmienia to jednak faktu, że wysoko opłacani parodyści wychodzący na boisko, niezależnie od bałaganu panującego w klubie, powinni wygrać z Karabachem. Twierdzenie, że porażka w LE wynika z winny prezesa, zdejmuje z nich odpowiedzialność.

odpowiedz
Adam Dudziński - 02.10.2020 / 14:34, *.com.pl

Dobra rzecz ten licznik, ale za mało widoczny na stronie. Może da się go jakoś bardziej wyeksponować?

odpowiedz
f - 02.10.2020 / 14:22, *.orange.pl

Jesli za puchary liczymy tez eliminacje to licznik powinien wskazywać jeden. A jeśli nie to jednak należałoby liczyć od meczu z Ajaxem. A sam pomysł fajny.

odpowiedz
Legia Żyrardów - 02.10.2020 / 14:19, *.125.69

kopię licznika postawić obok zegara Balcerowicza ;)

odpowiedz
Ytong - 02.10.2020 / 14:18, *.128.19

Jesien jest, zaraz w Ksiazenicach liscie beda spadac..hahaha

odpowiedz
155 - 02.10.2020 / 14:07, *.207.55

Mysle, ze (niestety ) czas skonczyc z bajkami pod tytulem: W Legii oczekuje sie wynikow natychmiast. Moze i sie oczekuje, ale co z tego? Ten licznik to obrazuje. Moze lepiej powiedziec wprost: za 2 lata chcemy miec druzyne w europejskim top 100, a za 5: top 50. A na razie to wazne zeby z ligi nie spasc (bo jak spadniemy to za dwa lata nie za gramy w pucharach raczej na pewno). Fajnie co roku miec mistrza, ALE ta druzyna jest BEZNADZIEJNA ! I dziewieciu na 10 (pilkarzy, trenerow, dzialaczy, lekarzy itd.) to sie nadaje... do K.P. Ksiazenice. Ze juz o wlascielu ze swoim autorskim patentem "po co nam prezes" nie wspomne...

odpowiedz
HOP - 02.10.2020 / 14:05, *.knc.pl

PROPSY dla najlepszej strony o Legii

odpowiedz
Kibolek - 02.10.2020 / 14:00, *.telefonica.de

Piękny artykuł. MIODUSKI ZŁODZIEJU WONT . MIODUSKI LICHWIARZU WONT

odpowiedz
Legia Żyrardów - 02.10.2020 / 14:21, *.125.69

@Kibolek : powinieneś dodać "do Bydgoszczy"

odpowiedz
155 - 02.10.2020 / 13:59, *.207.55

Super pomysl z tym licznkiem!
Wedlug mnie WSZYSCY pilkarze, ktorzy sa obecnie Legii obecnie SLABO graja w pilke. I w najblizszym czasie beda mielie raczej bardzo malo, zeby mnie przekonac ze jest inaczej. Ja w tych pilkarzy juz nie wierze. No moze z jednym/dwoma wyjatkami gdzie sie waham. Reszta to dla mnie produkty pilkarzopodobne. Jak ma technike to nie umie strzelic. (Luqinhas) Jak umie zrobic rajd, to nie umie nic nigdy pokazac w waznym meczu (Karbownik). Jak umie grac glowa, to nie umie biegac (Pekhart)... ITD ITD. Dlatego osobiscie bede sie CIESZYL z kazdej sprzedazy kazdego z pilkarzy, ktorzy grali w tegorocznych kwalifikacjach do pucharow. I zdaje sobie sprawe, ze najprawdopodobnije za nich przyjda JESZCZE GORSI.

odpowiedz
Mariusz B - 02.10.2020 / 13:59, *.plus.pl

Myślę, że jako właściciel klubu robotę robi jak żaden wcześniejszy ale niestety jako prezes złych wyborów dokonuje. Od trenerów zaczynając na skautach kończąc.

odpowiedz
Anth - 02.10.2020 / 13:49, *.centertel.pl

Kudłaty wpy..... Z klubu masz 48h Dos to Dos chyba wiesz o co chodzi

odpowiedz
Dexter - 02.10.2020 / 13:24, *.centertel.pl

Piłkarze są winni

odpowiedz
dino - 02.10.2020 / 13:23, *.vtelecom.pl

Zobaczcie kto wczoraj strzelił gola dla węgierskiego Fehervar

odpowiedz
On - 02.10.2020 / 14:21, *.128.19

@dino: a zobacz kto asystowal przy bramce w Kopenhadze, Kulawynowicz haha

odpowiedz
lechu47 - 02.10.2020 / 13:19, *.t-mobile.pl

Jak Mioduch przejmował Legie, wielu się cieszyło. Pisałem tu wtedy, że jeszcze będą żałować odejścia Bogusia i Wandzla. Niestety wyszło na moje...

odpowiedz
Mariusz - 02.10.2020 / 13:13, *.234.86

he he he 2000 dni jak nic będzi. Lech idzie na Mjstara w tym roku. Michniewicz ma co robić, dobrze przeszkadzać ! Taki koń trojański.

odpowiedz
AntyCzesio - 02.10.2020 / 14:23, *.128.19

@Mariusz : no, taka poznanska 5 kolumna, tymbardziej ze ostatnio zatrudnil przydupasa z lecha, rozsadza Legie od srodka

odpowiedz
Przemek - 02.10.2020 / 13:13, *.vectranet.pl

LEGIA się skończyła z odejściem Magiery i Leśnego. teraz to coraz smieszniejszy kabaret .

odpowiedz
eeerr - 02.10.2020 / 14:13, *.play-internet.pl

@Przemek: Magiera to był akurat cienias.

odpowiedz
MarioL - 02.10.2020 / 13:04, *.wanadoo.fr

Ktoś wczoraj fajnie tu napisał,ze nie z takimi tuzami się przegrywało.Kibicuje Legii od 1983 roku,bywało różnie,ale takiej tragedii jaka jest od paru lat to nie było.

odpowiedz
Marek - 02.10.2020 / 13:03, *.chello.pl

Leśny i Wandzel

odpowiedz
KOP W LGBT - 02.10.2020 / 12:52, *.plus.pl

Powinna być możliwość zaznaczenia 2 odpowiedzi

odpowiedz
FFA - 02.10.2020 / 12:49, *.vectranet.pl

Ja to się obawiam, że za kilka miesięcy ruszy kolejny licznik: Legia bez pucharu Polski, bez mistrzostwa i poza podium.

odpowiedz
Maniek - 02.10.2020 / 12:45, *.virginm.net

To jaka ściema ta ankieta na! Prezes a właściciel to ta sama osoba a wiadomo że mioduski to Dyzma i kogo o. Się będzie słuchał w zarządzie? Nikogo! Jedyna poprawną odpowiedź to Właściciel!

odpowiedz
GCW - 02.10.2020 / 12:42, *.com.pl

piłkarzyki-PAJACYKI!!! prezes nie lepszy...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.10.2020 / 12:40, *.centertel.pl

Wlasciciel nie ma ani rozumu, ani serca do Legii. Jest tylko ,,pusty,, marketing. W ten sposob mozna wypromowac nowy lek, z cukru pudru. Nikt sie nie zorientuje co lyka, i nie zatruje sie. W najgorszym razie bedzie rozwolnienie. A w pilce efekt widac na boisku. Juz sie napatrzylem na ten badziewiasty projekt, dosc tego pudrowania...

odpowiedz
Do redakcji - 02.10.2020 / 12:34, *.net.pl

Ja bym osobiscie doprecyzowal lub dodal jeszcze jedna propozycje odpowiedzi- tzw. "doradcy" p. Mioduskiego - np. Radosław Kucharski

odpowiedz
Franco - 02.10.2020 / 12:38, *.plus.pl

@Do redakcji: No akurat z całej bandy to on najmniej winny.

odpowiedz
Felek - 02.10.2020 / 12:38, *.netfala.pl

@Do redakcji: A ten darmozjad ze Szwajcarii??? Co on w ogóle robi??? Jaka jest wartość dodana jego pracy??? Czy w ogóle wykonuje jakąś pracę na rzecz Legii???

odpowiedz
wtf - 02.10.2020 / 13:40, *.chello.pl

@Franco: Chcesz powiedzieć,że dyrektor sportowy nie ma nic wspólnego z transferami Kapustki,Valenci,Lopesa,Juranovica,Pekharta,Cholewiaka czy nawet Mladenovica,który owszem do przodu pobiegnie,ale potem zapomni wrócić na swoją pozycję i rywal tam sobie hula ile wlezie.Cały ten szrot to jego zasługa!

odpowiedz
Franco - 02.10.2020 / 15:28, *.plus.pl

@wtf: oczywiście że ma. Ale ja uważam że kapustka, valencja, mladenovic to naprawdę nieźli piłkarze... Lopes i pekhard to jeszcze nie wiem... Juranovic czas pokaże...

odpowiedz
wtf - 02.10.2020 / 17:00, *.chello.pl

@Franco: Valencię i Kapustkę zweryfikowała zagranica,przy czym nie mówię tu o Leicester ale Bartek odbił się również od 2 ligi belgijskiej!Mladenovic fajny obrońca tylko bronić nie umie,ile jeszcze meczy Pekharta ci potrzeba żeby zobaczyć jak potwornie jest drewniany i powolny.Meczy Cracovii nie oglądałem,więc nie wiedziałem,że ten Lopes to kopia Pekharta,tylko głową grać nie umie.Juranovic ani nie broni,ani nie atakuje więc ciężko mi powiedzieć co jest jego atutem.No i na koniec ma to wszystko ogarnąć Czesław Michniewicz i jego drony,którego styl gry drużyn pamięta każdy kto ukończył 10 lat,ale wtedy pewnie prezes i pan Kucharski jeszcze się piłką nożną nie interesowali i myślą,że styl młodzieżówki to taki
ewenement,bo na kadrze selekcjoner ma mało czasu.

odpowiedz
znajca - 02.10.2020 / 12:33, *.com.pl

Podobno Dariusz Mioduski wycenia grę w grupie LE na minimum 30 milionów PLN / sezon. Z prostej arytmetyki wynika, że dotychczas stracił jakieś 120 milionów PLN. Ciekawe ile kosztowałby Guus Hiddink, Louis van Gaal albo jakiś inny Ottmar Hitzfeld?

odpowiedz
Zygfryf - 02.10.2020 / 12:50, *.play-internet.pl

@znajca: a myślisz że zatrudnienie tych trenerów dałoby gwarancję sukcesu?

odpowiedz
MarioL - 02.10.2020 / 12:32, *.wanadoo.fr

Nie chce nic wykrakac,ale nadchodzą chude czasy na Legie.Nie ma awansu,nie ma kasy,rozpocznie się wyprzedaż. I jeszcze polski trener na ławce.Bedzie coś jak w drugiej połowie lat 70 i lata 80.Zero mistrza,od czasu do czasu może PP, czasami jakiś występ w pucharach,jest coraz gorzej,i nie widać nic żeby coś miało się poprawić.Okres Legii w lidze minął,teraz będzie rządził Lech.

odpowiedz
K(L)akier - 02.10.2020 / 15:08, *.inetia.pl

@MarioL : Żebyśmy się nie zdziwili jak zrobią wyprzedaż tych pseudo gwiazd i Legia zacznie coś grac.Lech zgadza sie w lidze europy jest, składem <teoretycznie>polowe gorszym jak nasz, ale są,i to trzeba im przyznać ,że byle kogo nie objerzdzali, jak spojrzymy z kim nasi odpadali.Tu potrzeba piłkarzy z charakterem i głodem sukcesu, a nie przeżartym jedzejczykiem, który z meczu na mecz coraz gorzej gra.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.10.2020 / 12:28, *.centertel.pl

Brawo, niech licznik bije. Co mozna zarzucic wlascicielowi? - praktycznie...wszystko. Pisalismy o tym wielokrotnie. Czekac na akademie pare lat? Po pierwsze, jezeli dalej tak bedzie, nie ma co myslec o jakimkolwiek szkoleniu w akademii, chodzi nie tylko o organizacje, ale o pieniadze, ktorych juz nie ma. Szkoda czasu na rozpisywanie sie. To jest ostatnia szansa wlasciciela - kolejna ostatnia... musi sie zabrac i wywalic na zbity pysk szkodniki i wreszcie zatrudnic kogos, kto sie zna na organizacji klubu pilkarskiego. Tylko tyle i az tyle, bo osobiscie stracilem jakiekolwiek zaufanie do czlowieka, ktory nie wie, co mowi...A skoro tak jest, to o realizacji pomyslow z zada, nie ma sensu pisac...

odpowiedz
Ginpasterz - 02.10.2020 / 12:28, *.plus.pl

Tak wg mnie to wszystko i wscyscy są winni tylko nie właściciel.

odpowiedz
Rafix - 02.10.2020 / 12:20, *.chello.pl

No i Karbownika nie wypromujemy w LE, no i hajsu za niego nie będzie.
Wogole jak ten chłopak jest prowadzony w tym klubie. Jego pozycja to ponoć "8", u Vuko glownie grał na lewej obronie, grał za dobrze więc stwierdzono że i na prawej brdzie wymiatał. Tam już jednak nie szło. Przyszedł nowy trener i dawaj młodego na środek, ale i to nie do końca wyszło bo noe ma zgrania, nie ma z kim grać. No to sprawdźmy innych na środek, mamy przecież Valencię który był najlepszym piłkarzem ekstraklasy. A co z Karbo. Lewa obrona zajęta bo gość ponoc potrafi podać na głowę wysokiego. Na prawej obronie Karbo nie szło hmm. To co zrobisz musi iść na ławkę.

Tak promujemy zawodnika i rozwijamy jego talent. Będą rekordy transferowe.
Niech Lewandowski cieszy się że nie został w Legii bo teraz grałby defensywnego pomocnika w Arce.
Tak nas marnuje się talenty.

Jedynie bramkarze się promują bo mamy jednego eksperta, a żaden treneropodobny wuefista nie jest w stanie tego spierniczyć zmieniając pozycję. Do tego dziurawa geriatryczna obrona to i wykazać się jest okazja.

odpowiedz
Rafix - 02.10.2020 / 12:59, *.chello.pl

@Rafix: Dodam jeszcze jak to się dzieje że Vuko nie widzi w składzie Carlitosa i go sprzedaje, a godzi się na transfer Lopeza?

odpowiedz
Rafix - 02.10.2020 / 13:03, *.chello.pl

@Rafix: a Muchniewicz cwany był że zostawił dobie furtkę do powrotu do kadry młodzieżowej.
Obstawiam że lada moment odejdzie z Legii i wróci do młodzieżówki, tym bardziej jest to realne kiedy awansują do Mistrzostw.
A my będziemy budować na nowo.

odpowiedz
jarekk - 02.10.2020 / 12:19, *.metrointernet.pl

Może i dobrze że wynik był 0-3 a nie 0-1 bo to pokazało że nie ma nic, nie ma drużyny, nie ma zawodników, jest wielka dziura. Nikt już nie uwierzy w tłumaczenia że drużyna zagrała nieźle ale to i tamto przeszkodziło, będziemy analizować i poprawiać. Współczuje tylko Borucowi że na koniec kariery w ukochanym klubie przyszło mu grać z takimi partaczami i się wstydzić.

odpowiedz
bwisnia - 02.10.2020 / 12:17, *.207.48

Dajcie możliwość zaznaczenia np 3 lub 2 odpowiedzi, bo wina nie tylko jest Darka, ale również złego sztabu, braku odpowiednich grajków, podejścia

odpowiedz
Rafix - 02.10.2020 / 12:24, *.chello.pl

@bwisnia : A kto ten sztab zatrudnia?

odpowiedz
Sebo(L) - 02.10.2020 / 12:39, *.master.pl

@bwisnia : zły sztab szkoleniowy i brak odpowiednich grajków jak to napisałeś to konsekwencja fatalnych decyzji tegoż właśnie Darka i to on odpowiada za to co dzieje się obecnie w tym klubie.Tylko on! On jest panem i władcą na Łazienkowskiej 3 tyle tylko,że najgorszym w historii tego klubu.Niestety.

odpowiedz
Konrado - 02.10.2020 / 12:12, *.tpnet.pl

Największym problemem jest apogeum możliwości drużyny. Ona zwykle wypada w połowie sezonu. Nie wiem kto winien. Ale tak to już jest, że wtedy gramy najlepiej a w sumie jeśli chodzi o puchary to już jest po zawodach.

odpowiedz
Tommybielany - 02.10.2020 / 12:12, *.148.89

Z rana powinny być już informacje o dymisji pionu sportowego odpowiedzialnego za wyniki .

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 02.10.2020 / 12:12, *.btcentralplus.com

No i gdzie ten fan klub Loczka ?? Od dawna wiedzialem ze to totalny nieudacznik i zlodziej i niestety widac efekty. Ten nieudacznik w browarze nie potrafilby zorganizowac impreze. MIODUSKI OUT !!!!

odpowiedz
Normalny człowiek - 02.10.2020 / 12:05, *.net.pl

Z Panem M. nigdy nie będzie pucharów.
On tego nie chce. Zrozumcie to wreszcie. To nie jest jego biznesowy cel.

Z punktu widzenia kibica Legii:
Obecnie w Legii panuje amatorszczyzna (trener/poziom sportowy/"rozwój"/poziom "widowiska"/brak woli walki, honoru i ambicji "piłkarzy"

Z punktu widzenia prezesa Legii:
Wszystko jest ok (kasa sie zgadza)

odpowiedz
Kibol - 02.10.2020 / 12:05, *.tpnet.pl

Jaki kretyn zaznaczył kibiców.

odpowiedz
Jesus - 02.10.2020 / 12:44, *.tpnet.pl

@Kibol: też mi się to rzuciło w oczy, nie wiem co głosujący miał na myśli ale może to, że kibice nie spuścili jeszcze nikomu wpier...lu dlatego są winni????

odpowiedz
Alan - 02.10.2020 / 12:02, *.t-mobile.pl

Sztab trenerski 65% , Prezes 35 % - niestety Prezes nie jest trenerem nie wie jak przygotować zespół czy jak przygotować zawodników pod względem fizycznym on daje kase na transfery a w tym roku były naprawdę bardzo dobre ( niestety narazie tylko po nazwiskach to wiadc ). Jest akademia ktora to jest olbrzymim sukcesem i warto o tym pamiętać, w puchach nie idzie to fakt co jest olbrzymim wstydem ale wciąż pamiętam czasy gdy puchary były i byl Real czy Ajax przy pustych trybunach, dlatego warto doceniać pewne sprawy jak one są a nie tylko gdy je stracimy.

odpowiedz
MK - 02.10.2020 / 13:45, *.187.2

@Alan: Wybiera trenera (nie wiem na jakiej podstawie), zatrudnia i go i mu płaci. Jeśli go zwalnia, to znaczy, że popełnił błąd. A tych zmian w ostatnich latach było wiele.
Pozostałych ludzi też sam sobie dobiera, więc jakiekolwiek niepowodzenia czy to na polu menadżerskim, skautingowym czy marketingowym obciążają jego. A niestety fachowców w tym Klubie nie widać.
Co do samej akademii to już kilkakrotnie pisałem - sama baza robi wrażenie, ale to jeszcze nie gwarancja sukcesu. Trzeba mieć pomysł jak to zorganizować, zatrudnić najlepszych trenerów do szkolenia młodzieży (i dobrze im płacić), zatrudnić skautów do wyszukiwania talentów, ludzi do wychowania młodzieży i wielu innych, jak np. fachowców od wdrożenia programu nauczania. Wszystkie roczniki powinny uczyć się tej samej filozofii gry, jaką ma pierwsza drużyna. A tu jest problem, bo pierwsza drużyna ma co pół roku inną (wraz ze zmianą trenera).
Dodatkowo w tej chwili jest już kilka szkółek w kraju i nie wszyscy najlepsi trafią do nas. Więc nie "jarałbym się" na wyrost tą akademią. Owszem jest to krok w dobrą stronę, ale trzeba umieć ją wykorzystać.

odpowiedz
Alan - 02.10.2020 / 14:44, *.t-mobile.pl

@MK:
Jakoś dziwnym trafem nie wspomniałeś o obecnych transferach, czy te nazwiska nie robią wrazenia ? Co do trenerów zgoda chyba caly pech zaczął się od zwolnienia Jacka Magiery a później to juz tylko rownia pochyla bylo dac mu troche czasu gorzej by nie było...
No ale wiadomo mądry Polak po szkodzie no i ciśnienie duże na puchary a co za tym idzie na kase.

odpowiedz
lúinn - 02.10.2020 / 11:59, *.chello.pl

Boże jak ja tęsknie za Leśnym :-( To był właściwy człowiek na właściwym miejscu. Legia wyrabiała markę w Europie nabijając przy tym solidny współczynnik w rankingu uefowskim i nagle wszystko pie4dykło jak pudel zaczął mieszać :-( Nie wiem po co zwalniano Magierę - jestem pewien że jakby pozostawić go wtedy, bylibyśmy dziś dużo dalej niż jesteśmy ...

odpowiedz
Makan - 02.10.2020 / 11:56, *.chello.pl

Od początku sezonu Legia w lidze i pucharach strzlieła 7 goli (z czego połowa czeskiego drewniaka głową), a straciła 11. Zamaist kupować obrońców, Miodek nakupił pomocników do "odbudowy" w Wawie i teraz dla połowy nie mia miejsca w składzie, a na obronie straszą Jędza z Lewczukiem, których czas już minął. Alternatywa w postaci Remyego jest jeszcze gorsza, chyba ktokolwiek z tej słynnej Akademii kuźni talentów spawdziłby się lepiej w 1. składzie...

Niech se Miodek będzie właścicielem dalej, byle tylko oddał zarządzanie klubem komuś kompetentnemu. Niestety wszystko zmierza w stronę rozsprzedaży całego składu, a jak już wyniosą ostatnie krzesła z LTC, to Miodek to sprzeda komuś za grosze...

odpowiedz
Makan - 02.10.2020 / 11:55, *.chello.pl

Od początku sezonu Legia w lidze i pucharach strzlieła 7 goli (z czego połowa czeskiego drewniaka głową), a straciła 11. Zamaist kupować obrońców, Miodek nakupił pomocników do "odbudowy" w Wawie i teraz dla połowy nie mia miejsca w składzie, a na obronie straszą Jędza z Lewczukiem, których czas już minął. Alternatywa w postaci Remyego jest jeszcze gorsza, chyba ktokolwiek z tej słynnej Akademii kuźni talentów spawdziłby się lepiej w 1. składzie...

Niech se Miodek będzie właścicielem dalej, byle tylko oddał zarządzanie klubem komuś kompetentnemu. Niestety wszystko zmierza w stronę rozsprzedaży całego składu, a jak już wyniosą ostatnie krzesła z LTC, to Miodek to sprzeda komuś za grosze...

odpowiedz
ben - 02.10.2020 / 13:57, *.inetia.pl

@Makan: nie zapomnij że to gruby Artur puścił te bramki. To chyba jego różowy kostium przynosi pecha.

odpowiedz
ocotutajchodzi - 02.10.2020 / 11:54, *.chello.pl

Jesteście bardzo łaskawi z tym licznikiem jako redakcja. Powinien być on ustawiony od 23.02.2017, czyli rewanżowego meczu z Ajaxem. To ostatni mecz Legii w Europejskich Pucharach, bo od tego czasu, to są tylko mecze eliminacyjne do Europejskich Pucharów.

odpowiedz
Miro - 02.10.2020 / 11:53, *.com.pl

Teraz gdy Le mamy już z głowy na miejscu zarządu zacząłbym od odmłodzenia składu. Na jednym z forum wyczytałem, że w blisko 30-osobowej kadrze Legii jest 15 piłkarzy mających 30 i więcej lat. Czy nie czas już na to, żeby postawić sprawę jasno: idziemy w ślady Lecha i inwestujemy w młodych, dając im do pomocy kilku dobrych piłkarzy zza granicy , bo tylko tą drogą coś jeszcze możemy osiągnąć. Proces ten może potrwać kilka lat, w trakcie których będziemy (lub nie) grali w eliminacjach europejskich pucharów. Ściąganie szrotu z Bałkanów lub innych stron świata do niczego nie doprowadzi, chyba że chcemy być skarbonką dla leciwych piłkarzy. Ale nie tędy droga. Pamiętam boje Legii ze Spartakiem Moskwa (pamiętny mecz zakończony zwycięstwem 2-3), gdzie wiodąca rolę odgrywali młodzi piłkarze jak Rybus i inni. Młodym się jeszcze chce, a dziadkom już nie. Lada dzień odejdzie od nas Karbownik, Antolić, Luqinias (?), Remy (?), i być może ktoś inny. Niech pan Prezes Dariusz Mioduski sprzeda tych co się da i niech wreszcie zrezygnuje z funkcji prezesa (zostając oczywiście nadal właścicielem klubu),,dyrektora sportowego oraz trenera od przygotowania fizycznego. za zarobione pieniądze z transferów niech pospłaca długi i zainwestuje część w szkolenie młodych. Problem mamy ze stoperami. Wiadomo Jedza i lewczuk to już panowie po 30-tce. Dajcie wreszcie szanse gry młodemu Mosórowi, Włodarczykowi, i innym.

odpowiedz
Kris - 02.10.2020 / 11:51, *.netfala.pl

Napiszcie proszę co konkretnie zarzucacie Mioduskiemu? Pytam bo brakuje konkretów w Waszych komentarzach.
Napiszcie też jakbyście Wy rozwiązali problem który zarzucacie Mioduskiemu?

odpowiedz
Simon - 02.10.2020 / 12:00, *.155.3

@Kris: To się w sumie sprowadza do fatalnej polityki zatrudnieniowej (trenerzy, skauting, dyrektorzy sportowi) pociągającej za sobą brak konsekwencji w budowaniu drużyny. Niespójność wizji, eksperymentowanie na żywym organizmie, fatalne kontrakty zawodnicze i trenerskie skutkujące łatwy traceniem perspektywicznych zawodników i szarpaniem się z eksperymentami trenerskimi od kilku lat. To tak w skrócie.

odpowiedz
Majk - 02.10.2020 / 12:09, *.chello.pl

@Kris: Może przede wszystkim bezustanne zmiany trenerów które nie wnoszą nic bo to co się dzieje jest za każdego. Loczek w ogóle jakby nie brał pod uwagę że w klubie nie ma zupełnie atmosfery, jakby nie rozumiał że zawodników trzeba też trzymać i zżywać ze sobą a nie ciągle roszować składem. U nas bezustannie zmienia się niemal cały skład, trenera i jeszcze gada się jakieś bzdury o legijnym DNA... Jakie legijne DNA jak 80% tych kopaczy w ogóle nie rozumie co to znaczy grać z (L) na piersi w Polsce? To co jest teraz, a co było za czasów Leśnego to jak podróż z nieba do piekła! Zobacz jak za kudłatego wszystko runęło. Przejął w pełni klub z nabitym bardzo solidnym współczynnikiem w UEFA, ograny w Europie, z perspektywami - sam gadał że gra w LE to obowiązek co sezon i problem że tylko gadał bo Leśny gadał, ale i potrafił wymodzić tak że to się stawało faktem. A niestety, straciliśmy już tyle przez niebyt w pucharach że teraz będzie bardzo ciężko i tym bardziej potrzebujemy zżytego składu i solidnego trenera - tj było za Skorży i paczki Ljubo-Rado, Rybus, Kuchy itd bo to właśnie wtedy awansem ze Spartakiem zaczęła budować się wielka Legia którą roztwonił do zera Miodek.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.10.2020 / 12:33, *.centertel.pl

@Kris: Wlasciciel to fatalny nieudacznik, ktory nie ma pojecia o prowadzeniu klubu pilkarskiego. Ale madrzy sie, jakby wszystkie rozumy pozjadal. Rozwiazanie - niech ktos inny przejmie klub. Chetnych jest sporo.

odpowiedz
Simon - 02.10.2020 / 11:49, *.155.3

Brakuje ludzi lubiących grać w piłkę, lubiących jej używać, lubiących coś wykreować, jak Rado, Niko, Vadis, Ljuboja. Stawia się na kopiących mocno do przodu robotników, którzy myślą o własnym kawałku pola. 8:4 z Borussią kiedyś uznano za hańbę - Boże, komu my teraz 4 bramki strzelimy w Europie.

odpowiedz
meter - 02.10.2020 / 12:59, *.t-mobile.pl

@Simon:
Bardzo słuszna uwaga!W piłkę to się GRA i o tym zapominamy,,trenując,regenerując,opłacając drwali marzących o 1-0..Osobiście,za 2 mecz Dortmundem nigdy się nie wstydziłem..przegraliśmy bo byliśmy słabsi ale graliśmy swojego maksa ,graliśmy w piłkę...

odpowiedz
robert974 - 02.10.2020 / 11:41, *.plus.pl

brak walki

odpowiedz
Kamuflaż - 02.10.2020 / 11:38, *.tpnet.pl

Nic z tego nie będzie panie i panowie, pacjent dogorywa i nie pomoże tu żaden respirator. Pan Mioduski swoimi decyzjami rozłożył ten klub na łopatki, dosłownie, rok po roku, aż dzisiaj wszystko "je...ło" na całego. Rak toczący Legię zatruł cały organizm, od góry po dół. Nie ma w tej chwili ratunku dla Legii, bo nie ma pieniędzy żeby coś zmienić! Co się w takim razie może stać? pan Mioduski sprzeda co ma jakąkolwiek wartość, potem porzuci swój "projekt" w pi...u, i się ulotni.

odpowiedz
Loko - 02.10.2020 / 11:35, *.media.pl

Oczywiście, że wszystkiemu winna jest zawsze pogoda!!! Prezes za nic nie odpowiada.

odpowiedz
Van lee - 02.10.2020 / 11:32, *.plus.pl

Kudłaty ty draniu oddaj na legie.!

odpowiedz
Lukasz - 02.10.2020 / 11:30, *.amazonaws.com

Licznika nie ma na głównej.

odpowiedz
Krzachu - 02.10.2020 / 11:29, *.30.52

słowa Borka ,, Karabach id pierwszego awansu do europejskich pucharów gra zawodnikami o podobnej lub takiej samej charakterystyce do tych którzy ten awans zrobili", już od dawna meczy mnie ból głowy dlaczego po wyprzedaży Legii z LM nie kupujemy takich ludzi jak Ci którzy dali nam awans.... jestem qrwa smutny i jest mi qrwa wstyd

odpowiedz
Roma - 02.10.2020 / 11:27, *.plus.pl

Prezes nie raz dawał do zrozumienia, że nie zależy mu na wyniku sportowym, a bardziej chodzi o wynik ekonomiczny. A w działalności gospodarczej zawsze przydatny jest taki element, który z założenia przynosi straty i można w nim ukryć dochody uzyskiwane gdzie indziej. Niestety padło na Legię.

odpowiedz
oLaf - 02.10.2020 / 11:21, *.vectranet.pl

słuszna inicjatywa bo to jest żenujące, że 4 lata nie ma nas w Europie!!

Naprawdę wstyd!

odpowiedz
immortal_1916 - 02.10.2020 / 11:20, *.chello.pl

Przecież to wina piłkarzy. Oglądałem ten mecz, zero ładu i składu. Zawodowcy, profesjonaliści, za ciężkie pieniądze, nie wiedzą jak grać w piłkę.

Sztab, prezes, prezydent, papież - nic mają do tego. Uważam, że takie nazwiska jak w Legii, powinny co roku grać w grupie LE.

Nie trafiliśmy na drużyny z topu, tylko na naszym poziomie, albo gorszym wcześniej. Amatorka piłkarska i tyle.

odpowiedz
Seba84 - 02.10.2020 / 11:19, *.btcentralplus.com

Generalnie to szkoda pisać bo nie ma o czym wszyscy widzieli. Pytanie 1 - miodek chyba teraz już widzisz że nic nie kumasz ty i pseudo zarząd? 2- potrzeba dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia najlepiej z zagranicy. Scauting jest mizerny żeby nie napisać chu.... Dlaczego nie obserwujemy rynku na czarnym lądzie jak np RB Salzburg czy Azerowie? Te chłopaki w ligach takich jak Mali, Ghana czy WKS zapi... Jak dziki żeby zarobić na swoje rodziny a większość z nich utrzymuje całe wioski. Takich piłkarzy nam potrzeba, jak się wyrwą do Europy zrobią wszystko żeby być na topie to dla nich przepustka do raju. Ściągamy szroty którym nigdzie nie szło, a oni chętnie do nas przychodzą bo hajs za frajer dostają czy grają czy chodzą mają wypłatę na koncie.
3- Rotacja trenerami nic nie da, trener musi poznać drużynę od A do Z, powinien mieć sam ingerować ws transferów i dać sobie wejść na głowę. Trener powinien być najważniejszą osobą w klubie z twardą ręką i swoim stanowczym zdaniem jak Stasiek a nie maskotki loczka. 4- Wygrywanie ekstraklapy nic nam nie daje oprócz kolejnych trofeów krajowych, skoro w Europie dla nas nie ma miejsca Wstyd. 5- to co zrobił Lech to jest przykład jak się walczy i zostawia serce młodym zespołem i wiarą w swoje umiejętności. Ojrzyński proszę cię przyjdź i zrób porządek z naszym k(L)ubem nawet jak by to miało trwać 2lata.

odpowiedz
kuba1979 - 02.10.2020 / 11:04, *.interkam.pl

Nie awansowaliśmy. Lepsza okazała się Omonia ...Quarabag raczej się spodziewałem. Teraz jednak po płaczu należy zadać pytanie. Jaki jest plan na Legie i ile czasu przewiduje się na realizację ?

odpowiedz
oszust - 02.10.2020 / 11:03, *.centertel.pl

mioduski jestes jakis porabany zwalniasz tych trenerow jak chcesz po co zwaliales vuko wczesniej magiera mowiles ze na lata pozniej vuko na lata ty osszuscie w nic ci nie wierze klamiesz i klkamiesz

odpowiedz
xxx - 02.10.2020 / 11:16, *.t-mobile.pl

@oszust:
Bo pudrował dziadostwo .naściągał Lopezów Cholewiaków Pethartów ! Ci ludzie to by się nadawali do grania w piłkę retro ! Do prezesa mam żal że nie umie zatrudnić prezesa i dyrektora sportowego ! Że słucha "ekspertów z koziej Wólki " co oni by nie zrobili itp !
Człowieku Legia to pasja a nie korpo struktury ! Jak masz taki zarząd to i wyników nie będzie .TZ i inni kabonę biorą i mają wy....bane !Vuko to większy klaun od Klafa ! Niech trzyma się na 100 km od Legii !

odpowiedz
Tylko Legia - 02.10.2020 / 11:54, *.centertel.pl

@xxx: Dokładnie, naściągał szrotu i chce grać w Europie, Mladenovic żadnego celnego dośrodkowania, chłop nie miał siły wracać do obrony, Juranovic został wkręcony w ziemię jak dzieciak przy drugim golu, Pekhart to muł, drużyna piłkarsko nie istnieje, brak pomysłu i umiejętności na jakąkolwiek taktykę, laga do boku i może się uda trafić w głowę Pekharta tak szczęśliwie, że piłka się odbije i trafi w światło bramki. Do wzięcia był Nico, to kurva kupił do ataku dwa szrotu, do wzięcia był Vadis to ściągnął szrot, Kapustę i Vazeline, z pensji czterech opłacił by tych dwóch i miał jakość.
Ps przy pierwszej bramce faul na Jędzy, był identyczny jak Slisza, który za niego dostał żółta kartkę

odpowiedz
Obiektywny - 02.10.2020 / 11:00, *.36.142

Kudłaty nieudacznik, nie mam pojęcia jak on mógł odnieść sukces w biznesie.

odpowiedz
Szymon - 02.10.2020 / 11:40, *.t-mobile.pl

@Obiektywny: on się tylko podłączał do biznesów. Ot jego filozofia, co się w profesjonalnym futbolu obsrała

odpowiedz
Paweł - 02.10.2020 / 16:20, *.vectranet.pl

@Obiektywny: przecież to był dupochron Kulczyka. Do pilnowania biznesu może się nadaje, ale kluczowe decyzje i strategię dawał Kulczyk.

odpowiedz
a pyrki liczą kasę - 02.10.2020 / 10:57, *.208.233

Czesiu sie z tego śmiechu poznaniak z krwi i kości, niestety ksiązka telefoniczna juz nieaktualna

odpowiedz
Szymon - 02.10.2020 / 10:56, *.t-mobile.pl

brakuje sił nadprzyrodzonych i zmowy UEFA

odpowiedz
mcis - 02.10.2020 / 10:53, *.chello.pl

W ankiecie powinna być oddzielna pozycja dla Vuko.. głosując na sztab nie wiadomo czy chodzi o stary czy nowy...

odpowiedz
lucho_83 - 02.10.2020 / 10:52, *.81.66

Czy leci z nami pilot?

odpowiedz
Witam - 02.10.2020 / 10:51, *.inetia.pl

on jest za mały ten licznik.
za mały w stosunku do wielkości tego wstydu i wielskości ego prezesa.


proszę jeszcze zmienić obraz na stronie głównej na ten:

https://legionisci.com/zdjecia2/2019/1563477847.jpg

odpowiedz