fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Transmisja z meczu Legia - KS Gniezno

Woytek, źródło: Legionisci.com

O godzinie 18:00 w hali OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18 futsaliści Legii rozegrają trzeci ligowy mecz w tym sezonie 1. ligi PLF. Rywalem "Wojskowych" będzie KS Gniezno, które ma na swoim koncie jeden remis i jedną porażkę. Będzie to pierwszy mecz Legii przed własną publicznością, a sekcja przeprowadzi transmisję na Facebooku.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
PO(L)DI - 04.10.2020 / 19:39, *.t-mobile.pl

Gratulacje. Ladny wynik. Powodzenia w dalszych meczach. Dobry wzór dla jedynki.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.