REKLAMA

9-11.10: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W piątek przy Łazienkowskiej drugie podejście do rozegrania Superpucharu Polski za sezon 2019/20. Ostatecznie, po czwartkowej decyzji wojewody mazowieckiego i sanepidu, do Warszawy nie będą mogli przyjechać fani Cracovii.

W ten weekend dwa mecze ligowe rozegrają nasi siatkarze - w sobotę podejmować będą na Mokotowie drużynę Camperu Wyszków (spotkanie bez udziału publiczności), w niedzielę zaś udadzą się na zaległy mecz do Spały. Również w niedzielę mecz 4. kolejki I ligi rozegrają nasi futsaliści, których czeka mecz w hali przy Twardowskiego w Szczecinie.

Dwóch zawodników Legii wystartuje w ten weekend w Mistrzostwach Polski do lat 20 w podnoszeniu ciężarów, które odbędą się w Gdańsku. 19-letni Tomasz Oreszczuk walczyć będzie w kat. -61kg, a rok młodszy Adam Daniluk w kat. -109kg.

Rozkład jazdy:
09.10 g. 20:15 Legia Warszawa - Cracovia [Superpuchar]
10.10 g. 16:00 Legia II Warszawa - MKS Ochota [kosz, ul. Obrońców Tobruku 40]
10.10 g. 17:00 Olimpia Elbląg - GKS Katowice
10.10 g. 17:00 Legia Warszawa - Camper Wyszków [siatka, ul. Niegocińska 2a]
10.10 g. 18:00 GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec
11.10 g. 15:00 Futsal Szczecin - Legia Warszawa [futsal, ul. Twardowskiego 12b]
11.10 g. 16:00 SMS PZPS II Spała - Legia Warszawa [siatka]
11.10 g. 16:00 Jantar Ostrołęka - Legia Ladies
11.10 g. 16:00 KP Marymont Warszawa - UWKS Legia [B klasa][Kobyłka, ul. Napoleona 2a]

Młodzież:
09.10 g. 19:00 Agrykola Warszawa 12 - Legia U9 [ul. Myśliwiecka 9]
10.10 g. 10:00 MKS Polonia W-wa 04 - Legia U17 [ul. Konwiktorska 6]
10.10 g. 11:00 UWKS Legia 03/4 - Victoria Sulejówek [Sulejówek, ul. Krasińskiego 6]
10.10 g. 11:00 Legia U16 - Radomiak Radom 05 [LTC, boisko 7]
10.10 g. 12:00 Śląsk Wrocław 02/3 - Legia U18 [CLJ U18][Wrocław] - mecz przełożony
10.10 g. 13:00 Legia U15 - Widzew Łódź 06 [LTC - boisko 7, ul. Legionistów 3]
10.10 g. 13:30 UKS Olimpijczycy Warszawa 11 - Legia U10 [ul. Grenady 16]
10.10 g. 14:15 Legia Ladies U13 - AP Diamonds Academy 08/9 [ul. Łazienkowska 3]
10.10 g. 15:00 Legia U14 - APN Ostrołęka 07 [LTC boisko 7]
11.10 g. 09:00 MKS Polonia II W-wa 09 - Legia LSS II U11 [ul. Konwiktorska 6]
11.10 g. 10:00 Jedność Żabieniec 09 - Legia LSS I U11 [Żabieniec, ul. Leśna 20]
11.10 g. 12:00 Hutnik Warszawa U-17 - Legia Warszawa U-17 [kosz, ul. Króla Maciusia 5]
11.10 g. 12:15 Legia LSS I U10 - Marymont Warszawa 10 [ul. Łazienkowska 3]
11.10 g. 12:30 Legia U11 - gra wewnętrzna [ul. Łazienkowska 3]
11.10 g. 14:00 Legia U12 - Znicz Pruszków 09 [ul. Łazienkowska 3]
11.10 g. 15:00 AMP Tygrysy Warszawa 11 - Legia LSS II U10 [ul. Mścisławska 1]
11.10 g. 16:00 Legia U13 - Legionovia Legionowo 08 [LTC]
11.10 g. 16:00 Legia LSS U13 - UKS Okęcie 2014 08 [ul. Łazienkowska 3]
11.10 g. 18:00 Legia LSS U12 - Turbo FA II Warszawa 08 [ul. Łazienkowska 3]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
LW - 09.10.2020 / 08:45, *.tpnet.pl

GKS B. 0-2 Zaglebie S.

odpowiedz
LW - 09.10.2020 / 08:44, *.tpnet.pl

Olimpia E. 2-0 GKS K.

odpowiedz
LW - 09.10.2020 / 08:43, *.tpnet.pl

LEGIA 2-0 Cracovia ! "L" !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.