Michał Sokołowski - fot. Paweł Kołakowski / Legiakosz.com
REKLAMA

Sokołowski zawodnikiem miesiąca

Fumen, źródło: Legionisci.com

Michał Sokołowski został wybrany najlepszym zawodnikiem września Energa Basket Ligi. Podopieczny Wojciecha Kamińskiego jest ważnym ogniwem warszawskiej drużyny. Dobre statystyki indywidualne przekładały się nie tylko na wyniki Legii, ale również na uznanie. "Sokół" dwukrotnie był wybierany do najlepszej piątki tygodnia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.