Arkadiusz Żakieta - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Żakieta: Cel? Wygrywać mecze

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Nasz cel na ten sezon? wygrywać mecze. Konsekwentnie mecz po meczu zwyciężać, a co przyniesie przyszłość - zobaczymy. Miejmy nadzieję, że uda się awansować - mówi zawodnik siatkarskiej Legii Arkadiusz Żakieta.

- Myślę, że będziemy bardzo silni. Pierwsza wygrana w sezonie była do zera, choć na początku meczu z Olsztynem było trochę nerwów. Wynikało to jednak z długiej, półrocznej przerwy. Z biegiem meczu pokazaliśmy swoją siłę. Uważam, że w kolejnym meczu u siebie będzie jeszcze dużo lepiej.

- Za nami bardzo fajne przygotowania. Sparingi przedsezonowe pokazały, że jesteśmy silni, więc na pewno cała liga będzie się na nas nastawiać. Jesteśmy jednak pewni siebie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.