fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Cracovia

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Cracovia przeprowadzi stacja Polsat Sport i Super Polsat. Początek spotkania o godzinie 20:15.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.




WYNIKI SONDYKto jest najbardziej winny niepowodzeń Legii w europejskich pucharach?
SUMA GŁOSÓW: 17887
START: 02.10.2020 / KONIEC: 16.10.2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

+dodaj komentarz
Dimas - 09.10.2020 / 22:39, *.info.pl

Biją nas wszyscy... Czy wszystkie weekendy muszą być spier...e ? Mamy w rezerwach napastnika co w sparingach jedynki potrafi bramki strzelać to czemu nie dać szansy tylko jakieś zagraniczne miernoty wpuszczać? Sezon piłkarsko na straty - nie ma co sie pchać do pucharów lepiej młodzież ograć za sezon dwa wrocić do pierwszej trójki i lać wszystkich w 90% polskim składem

odpowiedz
Laik - 09.10.2020 / 22:35, *.tpnet.pl

Dziękuję kolejne miasto wstydu w blamazach . Trzaskowski puszcza gówno Legia sięga szczytu wstydu. Mowy projekt Mioduskim ile wstydu ten klub przyjmie. Dajcie może Wieczystą z Krakowa? Dacie rady? Mioduskim dacie rady?

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 09.10.2020 / 22:34, *.27.198

Dno totalne. Jest cos jeszcze niżej? Jak nisko mamy upaść. Szopen miej trochę godności i odejdź.

odpowiedz
Maniek - 09.10.2020 / 22:34, *.chello.pl

No, i pozamiatane. Qrwa mać, żenada wstyd, porażka całego tzw prezesa kudłatego. Biznes to niech sobie prowadzi na Farmerama. I niech tam się wykaże. A od Legii wy......... dala!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.10.2020 / 22:31, *.centertel.pl

Nic sie nie stalo, panowie nic sie nie stalo, znow sie zesralo, ale nic sie nie stalo...

odpowiedz
NWKSM - 09.10.2020 / 22:30, *.telnaptelecom.pl

Co jeszcze mozecie przegac ...

odpowiedz
Leśny - 09.10.2020 / 22:29, *.amazonaws.com

Pudel wypiera......

odpowiedz
Man - 09.10.2020 / 22:27, *.chello.pl

Była LM, była LE, a my bijemy się że srakowia o supersruperpuchar w karnych?????

odpowiedz
Optymista - 09.10.2020 / 22:19, *.t-mobile.pl

L,Maniek..trzeba sie napiwo pod stadionem spotkac:)))

odpowiedz
Maniek - 09.10.2020 / 22:29, *.chello.pl

@Optymista: Chcesz opijać porażkę?

odpowiedz
Maniek - 09.10.2020 / 22:19, *.chello.pl

Żal to oglądać. Brak wiary, nadzieji, entuzjazmu,zapału, złości, gniewu. Brak, chyba wszystkiego.

odpowiedz
1909 - 09.10.2020 / 22:19, *.media.pl

Beznadzieja

odpowiedz
Bamber - 09.10.2020 / 22:18, *.chello.pl

Dawać Boruca grubego może zasłoni cała bramke

odpowiedz
Staróch - 09.10.2020 / 22:17, *.t-mobile.pl

Nie podawaj się ukochaną ma nie podawaj się Legio MIODULSKA

odpowiedz
Jerry - 09.10.2020 / 22:16, *.com.pl

Valencia...won !!!!

odpowiedz
atmosferic - 09.10.2020 / 22:12, *.orange.pl

szariusz dzbanduski nasciagal szrotu do klubu i teraz bedziemy cierpiec patrzac na ta kopanine bez ladu i skladu - ja pier...e, bede ogladal pierwsze 15 minut w na streamie i jak nie bedzie poprawy gry to wylaczam, oczywiscie z lewych streamow bo nie bede placil za gowno zwane ekstraklapa. To by bylo jak palenie pieniedzmi w ognisku to samo wplacanie dzbanduskiem do kasy za bilety i karnety. Nie ma glupich, procz kilku tysiecy co tam dzis sa i beda za kilka dni :D.

odpowiedz
Optymista - 09.10.2020 / 22:11, *.t-mobile.pl

"Nie poddawaj się" jakie to kur...a jest żałosne....

odpowiedz
Maniek - 09.10.2020 / 22:12, *.chello.pl

@Optymista: popieram????

odpowiedz
hajdukL - 09.10.2020 / 23:18, *.77.242

@Optymista: I to kur...a jak bardzo, mocno, nieznośnie...

odpowiedz
Maniek - 09.10.2020 / 22:10, *.chello.pl

I My z czym do Europy się pchaliśmy, qrwa, Tu, w tej marnej lidze sobie nie radzimy, mizeia totalna. Superpuchar?? Może się uda. I co dalej. Marnie to wygląda. Ehh.

odpowiedz
ksieciunio - 09.10.2020 / 22:08, *.chello.pl

i do tego kurdupel odbija się od wszystkich - valencja show !!!!

odpowiedz
ksieciunio - 09.10.2020 / 22:05, *.chello.pl

valencja w piaście był the best, w Legii może zamiatać szatnię

odpowiedz
Oprawa była Super - 09.10.2020 / 22:02, *.50.69

A to co na boisku,to owoce ostatnich zajêć I dni wolnych ,tu za to sztab jest do zwolnienia a Mioduski niech szuka prezesa I dyrektora sportowego....

odpowiedz
ksieciunio - 09.10.2020 / 22:01, *.chello.pl

valencja the best - 95 proc strat !!!!!!!!! as.........

odpowiedz
ksieciunio - 09.10.2020 / 21:59, *.chello.pl

ludzie co by się nie stało weźcie tego valencje wywalcie na śmietnik, 95 proc piłek to strata, co to za dupek.......

odpowiedz
herakles - 09.10.2020 / 21:37, *.orange.pl

wylaczylem w przerwie i juz ni wlaczam - wrocila kopanina jak za sa pinto i zapewne dluuuuuuuugo sie nie zmieni na lepsze... bo reprezentacja u21 swiniaka grala dzis tak samo. Trzeba byc wyjatkowym durniem by zatrudnic tego wieprza a mioduski bez najmniejszych watpliwosci nim jest!

odpowiedz
paisLey - 09.10.2020 / 21:36, *.232.246

Oprawa WOW
Szkoda tylko ze przekaz jest nie dobry dla klubu

odpowiedz
Kwas70 - 09.10.2020 / 21:31, *.oktv.se

Widac brak rytmu meczow ego, pilka im przeszkadza albo zmeczenie sezonem. Gwiazd qurw. Ich jego mac

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 09.10.2020 / 21:31, *.btcentralplus.com

Gdzie Boruc ?? Pijak !!!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.10.2020 / 21:31, *.centertel.pl

Super oprawa: Czas Apokalipsy, rezyser D. Mioduski:))))))))

odpowiedz
herakles - 09.10.2020 / 21:30, *.orange.pl

Kapustka,Valencia, Juranović, Pekhart to nie "wzmocnienia" a powazne oslabienia.
sytuacje bramkowe 7-1 dla cracovii, strzaly celne 3-0 dla cracovii...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 09.10.2020 / 21:30, *.btcentralplus.com

Mioduski, Co ?....

odpowiedz
L - 09.10.2020 / 21:28, *.175.160

Ale graja łapciuchy. LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Pusia - 09.10.2020 / 21:27, *.vectranet.pl

Przychodzicie dalej ma stadion czyli pudel ma jasne info. Jest dobrze!

odpowiedz
piłkarzyki - 09.10.2020 / 21:17, *.chello.pl

już widać, że grają na zwolnienie trenera...

odpowiedz
Hiszpan - 09.10.2020 / 21:14, *.telnaptelecom.pl

Cierzniak+Lewczuk+Astiz = 109 lat. Wsoaniała polityka Mioda i Kucharsjiego.

odpowiedz
Zbyszek - 09.10.2020 / 21:14, *.plus.pl

Emocje jak na grzybach

odpowiedz
Darek - 09.10.2020 / 21:12, *.t-ipconnect.de

Wieteska już się połamał.Może to i lepiej.

odpowiedz
(L)1916(L) - 09.10.2020 / 21:29, *.tpnet.pl

@Darek : W Fife będzie grał

odpowiedz
Optymsta - 09.10.2020 / 21:11, *.t-mobile.pl

Ale dno...i wodorosty..i kupa mułu.....

odpowiedz
Wolfik - 09.10.2020 / 21:09, *.mm.pl

Mecz wygląda jak spotkanie zbieranin z dwóch bloków a nie pojedynek mistrza ze zdobywcą pucharu.

odpowiedz
antek - 09.10.2020 / 21:07, *.play-internet.pl

Tego oglądać się nieda

odpowiedz
janusz22 - 09.10.2020 / 21:07, *.centertel.pl

poki co ocena mocne 0/10 :-) zero pasji , zero walki ,zero ambicji

odpowiedz
Koko123 - 09.10.2020 / 20:57, *.t-mobile.pl

Mamy bardzo słaby skład ale najgorzej jest w obronie i ataku, nawet jeśli wygramy to na ligę kadra na może top 5

odpowiedz
KibicL - 09.10.2020 / 20:49, *.net.pl

Peckchart nie ważne czy strzelił z główki 3 razy, ale takiego drewna dawno nie widziałem niech ob robi wypad jak najszybciej

odpowiedz
Jerry - 09.10.2020 / 20:57, *.com.pl

@KibicL: Tu i Lewandowski by się nie sprawdził. Napastnik żyje z podań. A kto tu ma podać, Valencia, Kapustka, Martins?

odpowiedz
Jaro - 09.10.2020 / 20:40, *.com.pl

Valencia jest za słaby na mocną polska ligę. Niech wraca do słabej angielskiej. :)

odpowiedz
grzesiek - 09.10.2020 / 20:38, *.centertel.pl

Fizycznie pilkarze wygladaja juz dobrze. Z Vuko na pokładzie na bank bysmy zdobyli ten SP. A tak tozmiana trenera,składu, sposobu gry. I w efekcie pilkarze znowu nie zgrani. Eh.

odpowiedz
Jerry - 09.10.2020 / 20:33, *.com.pl

7 min meczu a juz widać, ze są flaki z olejem. Stoperzy będą mieli siedemset podań a do przodu zero gry.

odpowiedz
(L)1916(L) - 09.10.2020 / 20:27, *.tpnet.pl

Czesio już dziś przegrał

odpowiedz
Kriss61 - 09.10.2020 / 20:27, *.centertel.pl

strims.world

odpowiedz
herakles - 09.10.2020 / 20:25, *.orange.pl

Na żylecie "chcemy trenera nie poznańskiego frajera". Przyłaczam się.

odpowiedz
grzesiek - 09.10.2020 / 20:39, *.centertel.pl

@herakles: dokładnie...

odpowiedz
Markus Merk - 09.10.2020 / 20:24, *.play-internet.pl

Polsat

odpowiedz
danieLo - 09.10.2020 / 20:21, *.comcast.net

ma ktos link do transmisji?

odpowiedz
M@c - 09.10.2020 / 20:10, *.chello.pl

A gdzie maseczki?

odpowiedz
Legia 1916 - 09.10.2020 / 20:07, *.info.pl

Bracia jakis link do meczu odrazu pisze brak polsatu pzdr

odpowiedz
SNS - 09.10.2020 / 20:33, *.amazonaws.com

@Legia 1916: ma taki:

http://strims.world/LegiaWarszawaCracovia.php

ale jakość jak z kartofla.

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 09.10.2020 / 20:48, *.centertel.pl

@Legia 1916: Nie masz Polsatu sport !
To niezła załamka

odpowiedz
Qwerty - 09.10.2020 / 20:05, *.mm.pl

Ciekawe co tym razem Legia pokaże, najważniejsze mecze i tak przepadły

odpowiedz
Arek - 09.10.2020 / 19:37, *.master.pl

Nowa taktyka, Cierzniak do Pekharta ? :D

odpowiedz
Tomek - 09.10.2020 / 20:23, *.chello.pl

@Arek: hehe dobre

odpowiedz
(L)ucki (L)ook - 09.10.2020 / 19:36, *.play-internet.pl

Josip Juranović drewno na prawej obronie :( Podłapią go jak Qarabağ i po meczu, wjadą tą prawą stroną jak dzik w żołędzie =D

odpowiedz
1909 - 09.10.2020 / 19:35, *.media.pl

Wkłady tylko zwycięstwo!!!

odpowiedz