Michał Sokołowski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Podwójna zdobycz Sokołowskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com

Wczoraj Legia pokonała Arkę Gdynia we własnej hali, a swoją cegiełkę dołożył Michał Sokołowski. Podopieczny trenera legionistów zaliczył podwójną zdobycz, na którą złożyło się 10 punktów oraz 14 zbiórek (z czego 12 w obronie). Dorobek mógłby być okazalszy, gdyby "Sokoła" nie zawodziła skuteczność - trafił 2 rzuty na 9 prób oraz dołożył 5 punktów z rzutów osobistych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.