REKLAMA

Sześć medali na MP w K-1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Ełku odbyły się Mistrzostwa Polski w kick-boxingu w formule K-1, w której startowali zawodnicy Legii. Aż pięć medali (w tym troje wychowanków naszego klubu) i jedną nominację do kadry narodowej uzyskali zawodnicy trenujący pod okiem Karola Łady w Legia Fight Club. Jeden medal wywalczyła ponadto zawodniczka KT Legia.

Wśród seniorów legioniści wywalczyli trzy medale - dwa razy srebro (Aleksandara Niewiadomska w kat. -65kg oraz Mariusz Nowosad w kat. -91kg) oraz medal brązowy Weronika Stoń (-65kg). Wśród juniorów młodszych złoty medal zdobył Konrad Kamiński (wychowanek, kat. -60kg), z kolei brąz - Michał Dąbrowski (w, kat. -54kg). W rywalizacji juniorów starszych brązowy medal zdobył Michał Cewiński (w, kat. -63kg). Ponadto wśród seniorów miejsce piąte zajęła Katarzyna Białas (kat. -52kg), a ósmy w kat. -63,5kg był Kacper Glinicki. Nominację do kadry narodowej otrzymał Mariusz Nowosad.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.