Michał Sokołowski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Michał Sokołowski odejdzie do Włoch

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Jak informują włoskie media, Michał Sokołowski osiągnął porozumienie w sprawie transferu do występującego we włoskiej Serie A klubu De`Longhi Treviso. Ma tam zastąpić Amerykanina Tylere`a Cheese`a.

Sokołowski jest obecnie ważnym ogniwem Legii Warszawa. Został wybrany najlepszym zawodnikiem września Energa Basket Ligi. Kilkakrotnie był także wybierany do najlepszej piątki tygodnia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.