fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Mecze bez publiczności w całym kraju...

Woytek

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że w związku z zagrożeniem epidemicznym mecze piłkarskie w Polsce będą odbywać się od soboty, 17 października bez udziału publiczności. Oznacza to, że niedzielnego meczu z Zagłębiem i zapewne kilku kolejnych nie będzie można obejrzeć z trybun.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (90)

+dodaj komentarz
bravo - 18.10.2020 / 17:23, *.chello.pl

Przynajmniej nie będzie trzeba oglądać tej IV ligowej padaki na zimnie. Bojkot już dawno powinien być. I sam przyszedł. Same plusy :)

odpowiedz
Kibic - 18.10.2020 / 17:17, *.centertel.pl

Panowie będzie można zwrócić bilet na mecz ze Śląskiem? Ktoś się orientuje jak to wygląda?

odpowiedz
KAT - 17.10.2020 / 23:17, *.chello.pl

PiS na początku miesiąca mówił coś o głodzeniu Polski i Polaków, a teraz swój plan wprowadza w życie. Niszczenie gospodarki w imię walki z wirusem który jest mniej niebezpieczny niż uczestnictwo na polskich drogach czy zwykła grypa. Ruchają nas bo siedzimy cicho jak te myszy pod miotłą.

odpowiedz
Stara ekipa - 20.10.2020 / 02:14, *.chello.pl

@KAT: idź na odzdział gdzie leżą chorzy na Covid podłaczeni do respiratorów i powiedz im to co tu piszesz.Idź też do ich bliskich i powiedz,że pandemii nie ma,a ich bliscy symulują.Na dziś 8 tys ludzi leży w szpitalach z Covidem myslisz ze to symulanci,albo ktos ich siłą zaciągnął do szpitala? myslisz ze ludzie sie nudza w domu i pozglaszali sie na oddziały szpitalne?

odpowiedz
Heniek - 17.10.2020 / 20:45, *.inetia.pl

A kościoły pękają w szwach. Pisowskie komuchy.

odpowiedz
MarioL - 17.10.2020 / 14:52, *.wanadoo.fr

Dla tego polsko jezycznego rządu ważniejsze były wybory i walka o dobrze płatne stanowiska,niż zdrowie Polaków,teraz są tego efekty.Jak by się przez ten czas przygotowali do walki z tym wirusem,to by nie było teraz takich problemów.

odpowiedz
Czarny76 - 17.10.2020 / 13:49, *.t-mobile.pl

Gdzie tu logika?Mam karnet...siedzę z synem w odstępie...obok tez miejsce wolne...nad głowa świeże powietrze i kawałek dachu który chroni przed deszczem.Pelna kontrola...i co?Jakis Morawiecki zabrania mi oglądania widowiska sportowego do którego mam pełne prawo które to dale mi Konstytucja.A do takiego kościoła to już można chodzić.K... nie ogarniam tego.Ale ciemnote dalej będą wciskać.Mam taka cicha nadzieje ze kiedyś ta mądrzejsza połowa narodu powie w końcu DOŚĆ i wyjdzie na ulice a ja razem z nią.Pozdrawiam koledzy...

odpowiedz
Rafal - 18.10.2020 / 06:54, *.play-internet.pl

@Czarny76: Nie zapomnij tez o tym jaka glupota jest PO . Sprzedawali kraj rowno i prosto. Zdrada stanu to ich chleb powszedni. Aby bylo dobrze w kraju trzeba zlikwidowac w zasadzie cala scene polityczna w kraju. Dopiero wtedy mozemy myslec o budowaniu silnego gospodarczo i zdrowego mentalnie i ma umysle kraju. Pozdro

odpowiedz
MarioL - 18.10.2020 / 18:28, *.wanadoo.fr

@Rafal: jedni i drudzy są dobrzy.Im nie zależy na Polsce i Polakach.Tylko kto nadaje się żeby ich zastąpić?

odpowiedz
(L) - 17.10.2020 / 10:56, *.tpnet.pl

morawiecki przestań nam stadiony zamykać !!!
W niedziele pod Ł3 !!!!!!!!!!

odpowiedz
Ja - 17.10.2020 / 09:10, *.centertel.pl

A co z zwrotami za karnet w takiej sytuacji?

odpowiedz
Lukas - 16.10.2020 / 22:09, *.chello.pl

Oszołomy spod znaku brauna i tak bedą mówić o plandemi

odpowiedz
poldi - 16.10.2020 / 22:52, *.chello.pl

@Lukas: Nie jest tak źle jak widzę. Całkiem nas sporo. STOP PLANDEMII!

odpowiedz
Simon - 17.10.2020 / 02:16, *.centertel.pl

@poldi: gamonie

odpowiedz
Korwin - Mikke ale nie Janusz - 17.10.2020 / 03:42, *.t-mobile.pl

@Lukas: tylko KONFEDERACJA!!

odpowiedz
Szacunek - 16.10.2020 / 16:21, *.129.66

@pol: z powodu śmierci mamy twojej koleżanki, miliony mają mieć ograniczone wolności? Szkoda każdej zmarłej osoby, ale w Polsce umiera łącznie 1200 osob dziennie. Ile zvteho na srowid?

odpowiedz
antyZiobro - 16.10.2020 / 15:18, *.chello.pl

Trzeba będzie się zebrać pod stadionem i wesprzeć dopingiem naszych chłopaków.
Foliarze w kagańcach mogą zostać w domu ;)

odpowiedz
ROSOMAK - 16.10.2020 / 19:53, *.t-mobile.pl

@antyZiobro: Ale głos oddany w wyborach prawidłowo nie

odpowiedz
MARKUS - 16.10.2020 / 12:22, *.t-mobile.pl

Michniewicz przegrał z LEGIA wszystko a TAKTYKA i skład przeciw azerom to PARODIA trenera w obecnej dobie wstrzymać ta mizerna ligę a gra bez publiczności to absurd plus same straty dla klubów INWESTOR NA WCZORAJ powodzenia

odpowiedz
Andrzej zwycięzca 20 - 16.10.2020 / 03:32, *.centertel.pl

Większość się zaplacze bo niema C+

odpowiedz
Ginka - 16.10.2020 / 21:48, *.chello.pl

@Andrzej zwycięzca 20: Canal+ planuje wprowadzić sezonowe obniżki dla nowych użytkowników, choćby na kilka miesięcy. Ten kto skorzysta nie będzie musiał chlipać. A cholerny covid raczej szybko nie odstąpi...

odpowiedz
Bemowo L - 16.10.2020 / 00:12, *.play-internet.pl

Pandemia to ściema !!!

odpowiedz
Kibolek - 16.10.2020 / 04:55, *.telefonica.de

@Bemowo L: pandemia TO SCIEMA. MIODUSKI lichwiarz oszust.

odpowiedz
pol - 16.10.2020 / 09:01, *.chello.pl

@Bemowo L: Powiedz to rodzinom tych ,co umarli.
Powiedz to matce mojej koleżanki,która straciła męża w tamtym tygodniu.
To właśnie tacy MUNDRALE jak ty roznoszą ten syf.
Załóż maseczkę na pysk i nie roznoś swojego syfu.
Teorie spiskowe godne psychopaty antosia macierewicza.
PATOLOGIA

odpowiedz
Lerry - 16.10.2020 / 09:36, *.com.pl

@Jarmo: morda w kubeł

odpowiedz
buhaha - 16.10.2020 / 10:58, *.toneticgroup.pl

@pol: #60GroszyZaWpis

odpowiedz
Wielki Otwock - 16.10.2020 / 11:12, *.centertel.pl

@pol: zakładaj kaganiec i ruszaj w miasto, hu.... a Cię ta maseczka chroni! A ja wrócisz to włącz sobie tvppis i tvnpo i dalej ryj sobie łeb!

odpowiedz
Cinek - 16.10.2020 / 12:33, *.centertel.pl

@Wielki Otwock: taki jesteś WIELKI Z OTWOCKA to może coś Ci już mówi ksywa Grajek?! Może przyjmij się do pomocy w szpitalu zakaźnym!
Ps: pamiętaj że hu..... piszę się przez chwilę!

odpowiedz
Cinek - 16.10.2020 / 12:51, *.centertel.pl

@Cinek : przez ch

odpowiedz
wawa 12 - 16.10.2020 / 18:21, *.chello.pl

@pol: nie wyzywaj ludzi na forum Legii , kontroluj bajere, lub powiedz temu gosciowi prosto w galy co myslisz na temat Covid

odpowiedz
Wielki Otwock - 16.10.2020 / 20:10, *.centertel.pl

@Cinek : Następny z kagańcem....
Przyjmę się tam gdzie jest grypa... a nie sorry grypy w tym roku już nie ma, nie jest na czasie, lekarze za stwierdzenie grypy nie dostają dodatkowych pieniędzy!

odpowiedz
Bart - 16.10.2020 / 20:14, *.net.pl

@pol: co ma powiedzieć? ludzie umierali, umierają i będą. Współczucie dla żony, ale skąd wiesz, że na wirus?

odpowiedz
Jaro - 15.10.2020 / 23:19, *.centertel.pl

Pilkarze tzn partacze mieli nadzieję że tak jak uczniowie będą zdalnie się uczyć to i oni zdalnie by mieli grać na PlayStation, to dla nich by było spełnienie marzeń i by nie musieli się przemęczać

odpowiedz
PFCL - 15.10.2020 / 23:16, *.inetia.pl

Może zrobić mecze w kościele? Dużo ludzi będzie mogło przyjść

odpowiedz
radol - 16.10.2020 / 06:31, *.centertel.pl

@PFCL: albo w stonce, czy tam innym kauflandzie!

odpowiedz
Aster - 15.10.2020 / 22:56, *.play-internet.pl

Zaraz braknie pięniedzy i kudłaty nieudacznik sprzeda klub paradoksalnie ta epidemia bedzie Naszym wybawieniem bo z tym schizofrenikiem można odpalać traktor ustawiać pług i zaczynać orać.Ja pier*ole już mi sie chce rzygac ok debil spier*ł sportowo wszystko co było ale żeby zatrutnić 711 ja kocham lecha to jak dostac szmata w pysk czy on naprawde jest taki głupi żeby zatrudniać ojca chcestnego syna stanowskiego kolege leśnego który oddałby ostatnia złotówke żeby przywalić w Legie przeciez to jest istny sabotaż który zademonstrował Nam chórzysta wystawiajac skład na Karabach brak słow do tego półmózga

odpowiedz
olew - 15.10.2020 / 23:11, *.vectranet.pl

@Aster: drogi Asterze czemu tak nienawidzisz Legii... Legia ma od ośmiu/dziewięciu lat. dobrego właściciela, który co prawda nie zna się na piłce, ale zapewnia nam komfort bycia najbogatszą drużyną ligi. Teraz jesteśmy w dołku, ale zacznijmy rachunki od siebie..., bo jako kibole sporo nabroiliśmy. Pozdrawiam . LEGIA TO POTĘGA !!!!

odpowiedz
Aster - 15.10.2020 / 23:26, *.play-internet.pl

@olew: A gdzie ja napisałem coś złego o Legii?Facet ciągnie ten klub w odchłań przez 4 lata robi demontaż nie zrobił kompletnie niz pożytecznego,wybudował ośrodek ale czy Wy jestescie ludzie ślepi Akademia Legii Warszawa to osobny podmiot osobny NIP Mioduski może zaorać Legie a Akademia jest w jego rękach wybudowana w połowie z dotacji nawet jak Legia zbankrutuje to LTC dalej funkcjonuje i jak bedzie miał kaprys zrobić tam kompleks hotelowo sportowo rekreacyjny to tak zrobi nawet jakby miał spĺacić ten kredyt to ma wszystko za pół ceny

odpowiedz
Książę Nocy - 15.10.2020 / 22:49, *.inetia.pl

Mam nadzieję, że kiedyś ktoś rozliczy te rządowe k-wy za to. Opłaceni przez kartele bankowe świnie. Nie dajcie się zastraszyć. To jeden wielki cyrk. Zacznijcie myśleć., co poniektórzy...

odpowiedz
Traktor - 16.10.2020 / 07:48, *.190.232

@Książę Nocy: Folia na głowie ci się przekręciła.

odpowiedz
Antek - 16.10.2020 / 09:06, *.t-mobile.pl

@Traktor: a ty dalej karm się tą ściemą. Zamknij się w domu programuj się strachem płynącym tv i umieraj powoli.

odpowiedz
Traktor - 16.10.2020 / 20:56, *.190.232

@Antek: Twoja głupota dopadnie cię wcześniej niż mnie Covid.

odpowiedz
lhm - 17.10.2020 / 00:50, *.vectranet.pl

@Traktor: Kup se jełopie trumnę zawczasu, póki tanio. Straszna zaraza! Wszyscy umrzemy! Banda kretynów z wypranymi mózgami. W tym roku zmarło w Polsce mniej ludzi niż w tym samym czasie rok, dwa, trzy, cztery czy pięć lat temu... ale przecież jest PANDEMIA bo tak mówią...

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 15.10.2020 / 22:47, *.play-internet.pl

A może przestańcie płakać i zróbmy jakąś manifestację pod sejmem. Rozumiem, że rząd niby prawicowy i nam za bardzo nie po drodze aby manifestować. Ale trzeba chyba w końcu brać sprawy w swoje ręce a nie cudze.

odpowiedz
d91 - 16.10.2020 / 00:31, *.play-internet.pl

@PiotrŻo(L)iborz: przepraszam jaki? Pra.. co? Wskaz mi ich jakiś element prawicowości w tym co robią

odpowiedz
Witorro - 16.10.2020 / 20:36, *.chello.pl

@d91: widzę ześ mundry i gotowy do jałowej dyskusji. BRAWO!!!

odpowiedz
Tommybielany - 15.10.2020 / 22:02, *.chello.pl

Przestańcie gadać idiotyzmy o tych szpitalach i innych glupotach trolle internetowe.

odpowiedz
FWK - 15.10.2020 / 21:47, *.play-internet.pl

Nie ma AIDS nie ma COVID nie ma ZOLTACZKI... Bo na żadną z tych chorób jeszcze nie chorowała. Pozdrawiam

odpowiedz
Marcel - 15.10.2020 / 21:33, *.t-mobile.pl

Znów się zaczyna ten cyrk... Zapewne to kwestia czasu, kiedy wszystkie rozgrywki znów zostaną wstrzymane...

odpowiedz
Piasek - 15.10.2020 / 21:23, *.inetia.pl

Spokojnie, kościoły do 50% w czerwonych(!) strefach :)

odpowiedz
Plaskacz - 15.10.2020 / 21:14, *.chello.pl

Informacja dla posiadaczy karnetów: zgodnie z regulaminem wszystkie mecze, które ze względów sanitarnych odbędą się bez udziału publiczności w sezonie 2020/21, przejdą na kolejny abonament w nowym sezonie.

odpowiedz
Władeczek - 15.10.2020 / 19:07, *.play-internet.pl

To przed telewizorami też nie można ogladać??? Głupie to faken.

odpowiedz
kolega Władeczka - 15.10.2020 / 19:40, *.plus.pl

@Władeczek: można, ale trzeba się maciorą dezynfekować.

odpowiedz
... - 16.10.2020 / 07:16, *.co.uk

@Władeczek: wczoraj po przeczytaniu info ze mecze beda bez publicznosci ze zlosci odpalilem maciore.. dopiero teraz zaczynam dochodzic do siebie :o/

odpowiedz
... - 16.10.2020 / 07:22, *.co.uk

@... : a przed meczem odpale kolejna bo tego na trzezwo sie nie da ogladac.. chociaz na fazie tez wcale nie wyglada to lepiej!

odpowiedz
Obcy - 15.10.2020 / 19:00, *.t-mobile.pl

To trener Czesław i piłkarze powinni być zadowoleni. Mniejszy stres i presja. Może dzięki temu poprawi się gra drużyny.

odpowiedz
Grzegorz - 15.10.2020 / 18:34, *.play-internet.pl

Dobrze bo to co te grajki wyprawiają to nie da się tego oglądać.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.10.2020 / 18:18, *.centertel.pl

To zobaczymy w tv, prezesa na trybunach. A fryz bedzie powiewal na wietrze, jak wata cukrowa...

odpowiedz
Kibic L - 15.10.2020 / 18:11, *.136.0

Kiedy będą zwroty za Śląsk?

odpowiedz
(L)egia - 15.10.2020 / 18:32, *.virginm.net

@Kibic L : Musisz skontaktować się POK i postępować wg dalszych instrukcji. Ja się z nimi skonatktowałem, zrobiłem co trzeba i pieniądze miałem po kilku dniach z powrotem na koncie. Pozdrawiam (L)

odpowiedz
MordaTyMoja - 15.10.2020 / 22:01, *.orange.pl

@Kibic L :
Wczoraj

odpowiedz
Darek - 15.10.2020 / 18:11, *.t-ipconnect.de

Piłkarzykom i Czesiowi się upiekło tym razem.Mieli by zapewne ciśnięte z trybun.

odpowiedz
Kedar1985 - 15.10.2020 / 18:01, *.orange.pl

Tak czułem, że mecz o Superpuchar będzie ostatnim meczem z publicznością w tej rundzie ;)

odpowiedz
STOP PLANDEMII!!! - 15.10.2020 / 17:56, *.chello.pl

Jedna wielka manipulacja i komuna pod płaszczykiem bezpieczeństwa... Nic nie dają maseczki. Umiera promil ludzi, a robienie wielkiego szumu, gdzie rzekome lekarstwo jest gorsze niż choroba... TO JEST CHORE! LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ MANIPULOWAĆ!
COVID TO ŚCIEMA!

odpowiedz
Stop debilom - 15.10.2020 / 17:59, *.amazonaws.com

@STOP PLANDEMII!!!: A kto zyskuje na tej manipulacji?

odpowiedz
jo - 15.10.2020 / 18:00, *.tpnet.pl

@STOP PLANDEMII!!!: Potrzeba pomocy w szpitalach. Pójdziesz ? Zostaniesz bohaterem i obalisz tezę o pandemii...
Nie pójdziesz...

odpowiedz
Zawisza - 15.10.2020 / 18:01, *.chello.pl

@STOP PLANDEMII!!!: aha... u was na wsi wszyscy zdrowi ?

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 15.10.2020 / 18:06, *.35.8

@STOP PLANDEMII!!!: Weź człowieku idź na inny portal ze swoją chorą paranoją, według której cały świat to jeden wielki spisek, a ci którzy nie wierzą w wyssane z palca brednie nie mające żadnego poparcia w rzetelnych źródłach, faktach i logicznym myśleniu to idioci. Ile można tłuc te paranoiczne brednie.

odpowiedz
Axelf - 15.10.2020 / 18:23, *.orange.pl

@STOP PLANDEMII!!!:
Ponieważ najwyraźniej nie miałeś jeszcze matematyki w szkole to już Ci szybciutko liczę: promil z 38 milionów to 38 tysięcy trupów. Pełna Ł3 właśnie zniknęła z mapy. A teraz, pomyśl, że to może jednak 3 promile? a może jednak 3%?

odpowiedz
obserwator hipokryzji - 15.10.2020 / 18:43, *.chello.pl

@STOP PLANDEMII!!!: Te "mądrości" to czerpiesz youtuba? A sprzeciwiałeś
się tej komunie przez ostatnie 5 lat że teraz nagle tak "zmądrzałeś" czy dałeś się jednak manipulować???

odpowiedz
Sputnik 44 - 15.10.2020 / 18:44, *.vectranet.pl

@Axelf: za trudne ćwiczenie, przerośnie tego demaskatora...

odpowiedz
Piasek - 15.10.2020 / 18:56, *.inetia.pl

@Legionista: Skoro nie ma pandemii to może pójdziesz pomóc do szpitala albo jakiegoś DPS-u?

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 15.10.2020 / 19:06, *.35.8

@Legionista: Zapewne każdy ma już dość tej pandemii i utrudnień z nią związanych. Ale to nie ma nic do rzeczy z tym że to jest jakaś ściema i z urojeniami wszelakich maniaków, szukających wszędzie spisku. A czy rząd robi słusznie czy nie to już inna bajka. A to czy kogoś znasz chorego na covid nie ma statystycznie żadnego znaczenia, za mała próbka, ty ani twoi znajomi nie reprezentujecie prawie 8 miliardów ludzi na świecie, bo skoro ty ani tobie znani ludzie nie chorowali na jakąkolwiek inną chorobę, to znaczy że one nie istnieją ? Strasznie zawężone, egoistyczne myślenie.

odpowiedz
warka80 - 15.10.2020 / 19:16, *.net.pl

@STOP PLANDEMII!!!: Sam jesteś ściema, zapraszam na oddział zakażny zobaczyć jak to wygląda !!! Następnego dnia będziesz błagał o życie i przepraszał !!!

odpowiedz
COVID 19 - 15.10.2020 / 19:58, *.jmdi.pl

IDIOTYZM w czystej postaci

odpowiedz
plaskoziemca ;) - 15.10.2020 / 20:03, *.chello.pl

@STOP PLANDEMII!!!: Zgadzam się. Prorokuję, że do końca rundy mecze mamy z głowy ponieważ szczyt śmiertelności na covida będzie w styczniu. Wtedy statystycznie umiera w Polsce najwięcej ludzi, a pod covid podpinane jest obecnie niemal wszystko. Pytanie tylko czy mamy do czynienia z głupotą rządzących czy też z realizacją odgórnie narzuconego planu. Pozdrawiam świadomych.

odpowiedz
Jacek - 15.10.2020 / 20:10, *.chello.pl

@warka80: jakbyś zaprosił 2 lata temu albo 5 lat to samo byś zobaczył. A czego gamoniu oczekujesz na oddziałach zakaźnych? Zdrowych ludzi?

odpowiedz
Peter - 15.10.2020 / 20:28, *.vectranet.pl

@plaskoziemca ;): Moim zdaniem nasz rząd jest marionetkowy i nie ma nic do gadania. Czyli według mnie to realizacja odgórnie narzuconego planu. Już w czerwcu mówiło się o tym, że jesienią będzie nagły wzrost zachorowań i idące z tego powodu obostrzenia. Aż tylu jasnowidzów mamy, czy jednak było to z góry "zaplanowane"?

odpowiedz
kibic - 15.10.2020 / 20:44, *.chello.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. :
Bratku to skoro jest pandemia robione są testy, które stwierdzają jej coraz większy zasięg to ja mam pytanie odnośnie tych testów. Jakiś czas temu wysłaliśmy zapytanie do ministerstwa zdrowia o skuteczność tych testów , o to czy ich skuteczność była wogóle badana przed ich zakupem, takie testy powinny najpierw być sprawdzone na wirusie i to na tym z Wuhan Bracie. Teraz ostatnio rząd lansuje tezy , że wirus się zmienia , MUTUJE a przepraszam bardzo testy które robią to co przystosowują się do zmieniającego się wirusa... na litość Boską włącz myślenie , czytaj i wyciągaj wnioski.

odpowiedz
Antyberg - 15.10.2020 / 20:55, *.centertel.pl

@STOP PLANDEMII!!!: Popieram w 100%!!! ... wirus jest w odwrocie, idźcie mochery na wybory... A teraz wszystko zamknąć, zniszczyć gospodarkę wprowadzić bezkarność plus, a później sp... lić! A przepraszam bardzo gdzie jest grypa w tym sezonie? Już przestała być modna? Poczytajcie sobie ile osób w tamtym roku na nią umarło a ile na koronaścieme do tej pory, aha,a te respiratory co pan Szumi sprowadził, co rozwalają płuca niech sobie sam podłączy a nie tlen- cwaniak!

odpowiedz
plaskoziemca ;) - 15.10.2020 / 21:04, *.chello.pl

@Peter: Też raczej skłaniam się do tej opcji. Tym bardziej, że komuś niedawno powiedziało się z mównicy w sejmie "nowa normalność" oraz "nowy porządek świata".

odpowiedz
method - 15.10.2020 / 22:29, *.orange.pl

@plaskoziemca ;): nowa "mormalność". pozdrawiam mojego psychiatrę <3

odpowiedz
Kibolek - 16.10.2020 / 05:05, *.telefonica.de

@STOP PLANDEMII!!!: Dokładnie. PANDEMIA TO SCIEMA . MIODUSKI nauczył się kłamać od jarka Kłamczyńskiego

odpowiedz
Procent - 16.10.2020 / 06:11, *.chello.pl

@STOP PLANDEMII!!!: Dołącz do tego promilu :)

odpowiedz
Ancymon - 16.10.2020 / 12:01, *.chello.pl

@Axelf: może i miałeś matematykę w szkole ale chyba dane ci się pomyliły. W Polsce według oficjalnych statystyk zmarło na koronkę niecałe 3500 oosób czyli niecałe 0,1 promila ludności. Jednak w rzeczywistości z powodu samej koronki zmarło może 10% tej liczby czyli 350 osób co daje 0,01 promila. Dla szerszego obrazu wystarczy spojrzeć na dane GUS. W 2018 roku zmarło w Polsce 414200 osób co daje średnio na dzień około 1135 osób. Z powodu zbrodniczego koronawirusa oficjalna średnia dzienna ilość zgonów to 16 osób czyli 1,5% wszystkich zgonów. Proponuję wyłączyć telewizor a włączyć myślenie

odpowiedz
Pestka - 16.10.2020 / 14:27, *.129.66

@STOP PLANDEMII!!!: popieram

odpowiedz
Cory1916 - 15.10.2020 / 17:55, *.t-mobile.pl

Co z kasa za bilety wedlug regulaminiu biletow nie mozna zwrocic

odpowiedz
m4 - 15.10.2020 / 17:51, *.chello.pl

wreszcie... tylko niestety juz jest za pozno..

odpowiedz
zdzichu - 15.10.2020 / 18:59, *.play-internet.pl

@m4: za późno na co?

odpowiedz
Majkel - 15.10.2020 / 17:50, *.mm.pl

No to pudel odetchnie z ulgą. Powrót epidemii przyszedł mu w wymarzonym czasie. Znowu miękkie lądowanie dzięki PKO ESA SA. PZPNOWI i obostrzeniom.

odpowiedz