Kamil Szewczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Szewczyk: Nie było strachu

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Wynik cieszy i zdobyte trzy punkty również. Musimy poprawić nasza grę, bo w każdym secie popełnialiśmy błędy. Wyszków fajnie zaczął, ale po pierwszym nieudanym secie udało się odwrócić losy meczu. Nie było strachu, bo to dopiero początek sezonu. Przed nami jeszcze wiele gier i nikt nie myślał że stracimy punkty. Udało się dowieźć zwycięstwo do końca - powiedział po meczu Kamil Szewczyk.

- Mam trochę zastrzeżeń do swojej gry. Myślę że każdy po tym spotkaniu wie co ma poprawić. Pomimo, że nie jestem do końca z siebie zadowolony to cieszę się, że mogłem pomóc.

- Odwołany mecz ze Spałą pozwoli nam odpocząć. Na pewno wyjedzie nam to na dobre. Mecz będzie w innym terminie więc spokojnie czekamy na kolejne spotkania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.