2019-11-21 | siatkówka, Bartosz Tomczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Tomczak: Fajnie przepracowaliśmy ostatnie dwa miesiące

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Musimy już przed meczem nastawiać się, że drużyny grające przeciwko nam będą stawiały na zagrywkę i będą sporo ryzykowały. Jesteśmy postrzegani jako zespół, który może powalczyć o awans do pierwszej ligi. Pierwsze dwa sety były trudne i słabo je zaczynaliśmy, jednak trener na czasach powtarzał, aby być spokojnym i robić to co na treningach - jakoś to poszło. Kiedy przełamaliśmy się w drugim secie, zaczęliśmy lepiej zagrywać - mówi po meczu Bartosz Tomczak.

- Jesteśmy dobrze przygotowani do tego sezonu, gdyż fajnie przepracowaliśmy ostatnie dwa miesiące. Na spokojnie mielibyśmy siły, aby zagrać nawet trzy mecze z rzędu, nie mamy z tym problemu. Jeśli chodzi o przekładanie spotkań, to uważam że im więcej zagramy ich teraz tym będzie lepiej dla nas. Nie wiadomo jaka będzie sytuacja za kilka tygodni.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.