Martin Sevela - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Sevela: Zabrakło nam jakości

Mishka, źródło: Legionisci.com

Martin Sevela (trener Zagłębia): Nie jestem dziś zadowolony ani z wyniku, ani z gry. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była niezła, dobrze zareagowaliśmy po stracie bramki. Zrobiliśmy dobrej jakości akcję i wywalczyliśmy rzut karny. W drugiej połowie chcieliśmy być bardziej aktywni przy piłce, ale się nie udało. Brakowało nam jakości w momencie podania piłki do ataku po jej odbiorze. Dużo biegaliśmy bez piłki, co nas kosztowało mnóstwo wysiłku. Legia pokazała jakość w środku pola, grała prosto i szybko, a moi zawodnicy nie reagowali dobrze na boisku. Nic już na to nie poradzimy. Trzeba podnieść głowy i odpowiednio zregenerować na najbliższy mecz u siebie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
MARKUS - 20.10.2020 / 08:31, *.t-mobile.pl

legii sędziowie nie lubią uważam że mamy bardzo niski poziom SĘDZIOWANIA czas coś z tym zrobić PANIE PREZESIE

odpowiedz
Cyniek - 18.10.2020 / 21:15, *.vectranet.pl

Karny z kapelusza faul zaczol się na siedemnastym metrze

odpowiedz
Jasio - 19.10.2020 / 15:26, *.edu.pl

@Cyniek: Karny prawidłowy. Zero kontrowersji.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.