Tomas Pekhart trafia na 2-1 z Zagłębiem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Zagłębiem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Doczekaliśmy się ligowego zwycięstwa legionistów na własnym stadionie w tym sezonie. W starciu z Zagłębiem Legia prowadziła grę i była w posiadaniu piłki przez 58% czasu gry. Ponadto podopieczni Czesława Michniewicza oddali 21 strzałów, ale tylko 3 leciały w światło bramki. Drużyna ze stolicy przebiegła mniej kilometrów od rywali, ale zdecydowanie górowała w sprintach i szybkich biegach.

Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Gole dla Legii: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójcze

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.