Tomas Pekhart strzela drugą bramkę Zagłębiu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Zagłębiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz z Zagłębiem uzyskał Tomas Pekhart. Występ strzelca dwóch goli oceniliście na 4,9 w skali 1-6. Dobre oceny otrzymali także Luquinhas i Karbownik. Najniższa nota trafiła do Bartosza Slisza - 2,8.

W sumie oceniało 868 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,5.

Pekhart 4,9
Luquinhas 4,2
Karbownik 3,9
Boruc 3,7
Juranović 3,5
Mladenović 3,5
Wszołek 3,5
Jędrzejczyk 3,3
Lewczuk 3,2
Gwilia 2,9
Antolić 2,9
Valencia 2,9
Slisz 2,8

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 20.10.2020 / 17:18, *.orange.pl

Tomasz pokazał, że potrafi grać, tak jak nie potrafi. Raz mu nie wyszło, to drugi raz poprawił i już gol. Czech w tym meczu nie tylko cofał się po piłkę, ale również atakował z piłką, co jest niebywałe. Pisałem, że gość jest bezużyteczny poza polem karnym, a tu taka odpowiedź. Oby więcej takich spotkań.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 20.10.2020 / 12:51, *.landirenzo.pl

Co trzeba zrobić ( oprócz wyłaczenia głosu ) żeby ta łysa pała ( wieszczycki ) nie komentowała więcej meczy Legii w C+ ??? Zawodnik z niego żaden, ale chociaż spędził krórtki okres w legii - wyraźnie go coś w dupie uwiera po tej przygodzie i jest strasznie stronniczy . Nie mogę pajaca słuchać po prostu .. niech komentuje mecze swoich ukochanych ŁKSu i Polonii a od legii się odpi..... !!!

odpowiedz
SEBO(L) - 20.10.2020 / 15:02, *.chello.pl

@Robert Szenfeld : "ŁKS i Polonia" piszesz, a "Legii" dwukrotnie małą literą... :(

odpowiedz
Micha - 20.10.2020 / 12:15, *.10.98

Odnoszę wrażenie, że Boruc ciągle dostaje oceny za nazwisko. Skoro Jędrzejczyk i Lewczuk dostali nisko, to Boruc też powinien. Prawda jest taka, że cala trójka miała spokojniejszy mecz. Niezłe próby gry wysokim presingem, ale pracy jeszcze jest nad tym elementem. Slisz, jak zrozumie o co chodzi w takiej grze, też poprawi noty. Z Zagłębiem widać było, że bardzo chce, ale to go zgubiło. Generalnie każdy zagrał lepiej od piachu z ostatnich meczy i oby to był początek progresu.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 20.10.2020 / 12:05, *.chello.pl

Przestańcie jechać po Śliszu, po jednym słabszym, w dodatku wygranym meczu! Z takim nastawieniem, to do Legii nie nadaje się NIKT. Mbape i Salah też. Wiadro wody z lodem na łeb.

odpowiedz
grzesiek - 20.10.2020 / 11:36, *.centertel.pl

luqinhas i karbownik dwóch graczy których zabrakło w meczu z karabachem.
Michniewicz do dymisji !!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Arek - 20.10.2020 / 17:52, *.tpnet.pl

@grzesiek: tam jeszcze Wszołka zbrakło i kilku innych. Bardzo dobrze Vuko to podsumował w wywiadzie dla sportowychfaktów.

odpowiedz
(L) - 20.10.2020 / 11:10, *.252.130

Bez sensu jest ocenianie Antolicia i Valencii skoro zagrali mniej niż 10 minut

odpowiedz
Rafa(L) Tarczyn - 20.10.2020 / 10:45, *.centertel.pl

Ślisz zdecydowanie za wysoko

odpowiedz
M. - 20.10.2020 / 11:09, *.tpnet.pl

@Rafa(L) Tarczyn:
Slisz. Fakt... bardzo słabo w Legii, fatalnie w U21.

odpowiedz
Arek - 20.10.2020 / 17:55, *.tpnet.pl

@Rafa(L) Tarczyn: Ślisz to taki skoczek narciarski kiedyś był. Tylko właśnie nie jestem pewien czy go się przez ż na końcu nie pisze.

odpowiedz