fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport medyczny przed Zagłębiem - jeden wynik pozytywny

Wiśnia, źródło: Legia.com

W piątek, dwa dni przed meczem z Zagłębiem, piłkarze i sztab szkoleniowy Legii przeszli badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. Oficjalna strona mistrzów Polski poinformowała, że u jednego z badanych wynik okazał się pozytywny, a klub niezwłocznie wdrożył wszystkie niezbędne procedury. Zawodnik przebywa obecnie w izolacji.

Z kolei zdaniem Interii, zakażonych jest dwóch piłkarzy. Jeden z nich chorobę ma przechodzić bezobjawowo, natomiast drugi ma podwyższoną temperaturę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 18.10.2020 / 15:13, *.telnaptelecom.pl

Ponoć Boruc nie zagra. Kupił lasce auto i pojechali w plener.

odpowiedz
Vuko WON - 18.10.2020 / 12:32, *.vectranet.pl

I tacy niby odizolowani...

odpowiedz
JP - 18.10.2020 / 12:30, *.plus.pl

Jedyne pozytywne wyniki w tym sezonie piłkarzy Legii to testy na covid niestety.

odpowiedz
Micha - 18.10.2020 / 15:33, *.14.27

@JP: Święta racja kolego, święta racja :-)

odpowiedz
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW - 18.10.2020 / 11:22, *.orange.pl

https://pulsmedycyny.pl/sezon-grypowy-2019-2020-liczba-zachorowan-i-zgonow-na-grype-982828

odpowiedz
Sss - 18.10.2020 / 04:37, *.chello.pl

Liczyłem na jakieś pozytywne wieści z klubu....no to sie qrwa doczekałem ja prdl

odpowiedz
Zgred - 18.10.2020 / 02:24, *.as9105.com

Pewnie michniewicz przywiózł z młodzieżówki adidasa

odpowiedz
m4 - 18.10.2020 / 02:18, *.chello.pl

czyli co za tydzien sie okaze ze cala druzyna albo przynajmnie 30% a potem kolejne ...

odpowiedz
Autor - 17.10.2020 / 23:12, *.play-internet.pl

plandemia ;)

odpowiedz
Antyberg - 17.10.2020 / 22:09, *.centertel.pl

Do ku... wy nędzy! Pytam się gdzie jest grypa?? Co się z nią stało ,że od marca nikt na nią nie choruje???!!!

odpowiedz
singspiel - 17.10.2020 / 22:19, *.play-internet.pl

@Antyberg: wiosną i latem na grypę prawie nikt nie choruje. taki mamy klimat. ale teraz sie zacznie...

odpowiedz
Jop - 18.10.2020 / 09:07, *.unitymediagroup.de

@Antyberg: grypa nie jest trendy

odpowiedz
jo - 19.10.2020 / 11:11, *.centertel.pl

@Antyberg: grypa i inne przypadłości dotyczą tych, którym test dał wynik negatywny. Wiele osób decyduje się na testy bo nie wiedzą czy to covid czy coś innego. Rzecz jasna nikt nie prowadzi teraz statystyki jaka część osób z negatywnym testem ma grypę czy przeziębienie...

odpowiedz
butla - 17.10.2020 / 20:44, *.t-mobile.pl

Trzeci ma katar, a czwarty zaciął się przy goleniu. Klub wdrożył procedury zapewniające odpowiednio zapas chusteczek oraz plastrów. Mecz nie jest zagrożony.

odpowiedz
MARKUS - 17.10.2020 / 20:02, *.t-mobile.pl

biednemu zawsze wiatr w oczy wieje

odpowiedz
Elquatro - 17.10.2020 / 19:29, *.chello.pl

Wyobraźcie sobie Leśnego i Papszuna obok i minę Szopena

odpowiedz
ChcemyTreneraNie... - 17.10.2020 / 18:52, *.orange.pl

Z punktu widzenia sportowego ta informacja nie ma znaczenia. Wdzyscy graja tak samo kompromitująco wiec czy będzie to jeden odsuniety zawodnik czy 10 to nie ma różnicy.
Natomiast z punktu widzenia czysto ludzkiego to życzę szybkiego powrotu do zdrowia

odpowiedz
:) - 17.10.2020 / 19:25, *.chello.pl

@ChcemyTreneraNie...: z punktu widzenia manula z poznańskiego zoo co byś powiedział?

odpowiedz
T - 17.10.2020 / 21:11, *.virginm.net

@:) : co to ku...a jest manul?!

odpowiedz
Z i e l a r z - 17.10.2020 / 22:44, *.co.uk

@T: To taki kot, dziki z Afryki

odpowiedz
maka - 17.10.2020 / 18:45, *.supermedia.pl

Pytanie czy Cześkowi jeszcze coś się uda przegrać do zimy? Jak na razie to sie zapowiada że nie ... A do kolegi przedmówcy to ja uważam że skoro Pan piłkarz bierze tyle kasy i jest pacynką która to by sponsorujemy w jakiś sposób to aby nas dalej bawić co sobotę to musi jednak zostawić na boku swoje człowieczeństwo i podporządkować się temu co wymaga od niego klub i kibic. Ma po sznurku łązić na trening i do domku i tak w kółko a nie do fryzjera i galerii. To jego piepr..ny obowiązek do puki ma L na piersi.. i mało mnie interesuje czy mu się to podoba czy nie.

odpowiedz
Artur - 17.10.2020 / 19:32, *.25.51

@maka: twoim obowiązkiem jest nauka, szczególnie ortografii. Jeśli nie umiesz pisać, po prostu się nie wypowiadaj, bo obrażasz czytających i całą Legię

odpowiedz
Pablo33 - 17.10.2020 / 18:19, *.ziggo.nl

Jeden nawet nie kichine, drugi ma stan podgorączkowy i grać chłopaki nie mogą... Komedia xd

odpowiedz
Hakon - 17.10.2020 / 18:35, *.plus.pl

@Pablo33: a 3 z tego samego powodu umrze ale co tam...

odpowiedz
Książę Nocy - 17.10.2020 / 18:42, *.inetia.pl

@Hakon: Więcej umrze przez noszenie tych szmat i stanie w kolejkach na deszczu oraz brak dostępu do opieki medycznej. Wyłącz telewizje.

odpowiedz
Covidianin - 17.10.2020 / 18:46, *.chello.pl

@Hakon: to ilu umarlo w Pogoni? Wszak caly sklad "chorowal".

odpowiedz
Arek - 17.10.2020 / 20:20, *.tpnet.pl

@Książę Nocy: diagnostyka całkowicie stanęła. Ludzie umierają i wszyscy na tego samego wirusa. No ciekawe, ciekawe. Bardzo ciekaw jestem, czy na prawdę miarodajne są te testy.

odpowiedz
Książę Nocy - 17.10.2020 / 22:50, *.inetia.pl

@Arek: Nie są.

odpowiedz
Andre (L) - 18.10.2020 / 10:18, *.mm.pl

@Książę Nocy: ale masz nick ....
przerośnięty tak jak Twoje ego...
w rzeczywistości to nie książę a co najwyżej sołtys...
kolejny expert od Covida...

odpowiedz
SEBO(L) - 17.10.2020 / 17:45, *.chello.pl

Gdy był ostry reżim i przykaz przebywania drogi dom-klub-dom to nie bylo tego problemu. Jest druga fala tego wirusa i ciągle ktoś i coś. Siedźcie,ku.wa,w domu po treningu i nie szwędajcie się ch.j wie gdzie! Macie tyle płacone,żeby dostosować się do wymogów! A jeśli nie,to potem nie płaczcie, że znowu pensje wam tną,wy pajace bez umiejętności i dyscypliny!

odpowiedz
Marszal - 17.10.2020 / 17:49, *.t-mobile.pl

@SEBO(L): To nie cyrk i nie małpy zamknięte w klatkach tylko normalni ludzie, jak to sobie wyobrażasz? Ich rodziny też mają siedzieć w domu? Czy zamknąć piłkarzy w klatce i wypuszczać tylko na treningi i mecze?

odpowiedz
docent - 17.10.2020 / 17:52, *.antik.sk

@SEBO(L): brawo

odpowiedz
Książę Nocy - 17.10.2020 / 18:28, *.inetia.pl

@SEBO(L): Zamilcz gamoniu...

odpowiedz
Przemek - 17.10.2020 / 19:20, *.plus.pl

@Książę Nocy:
Gamioniem to jesteś ty. Nawet bym ci pewne rzeczy wytłumaczył ale obawiam się że nie zrozumiesz, więc w trosce o twój i tak już słaby stan psychiczny odpuszczę.
I masz pedalski nick.

odpowiedz
Książę Nocy - 17.10.2020 / 22:20, *.inetia.pl

@Przemek: No to tłumacz zamaskowana owco. Niedługo znów będziesz siedział na dupie jak Ci rozkażą. Co jest pedalskiego w moim nicku? Wszędzie widzisz te sprawy? Może sam masz z tym problem ;)

odpowiedz
SEBO(L) - 18.10.2020 / 10:51, *.chello.pl

@Książę Nocy: Jeśli piszesz coś do mnie,to stań na baczność bywalcu Błękitnej Ostrygi...

odpowiedz
MAKEN - 17.10.2020 / 17:40, *.151.165

Legia ma pozytywne wyniki- wręcz puchary - w COVID.

odpowiedz
MAKEN - 17.10.2020 / 17:38, *.151.165

Wrócił że zgrupowania?

odpowiedz