fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kobiety

IV liga: Legia Ladies 3-2 Gosirki Piaseczno

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 8. kolejki IV ligi kobiet rozegranym na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3 Legia Ladies wygrały 3-2 z drużyną Gosirki Piaseczno. Do przerwy gospodynie prowadziły 1-0.

Po sześciu rozegranych meczach Legia ma na swoim koncie 15 punktów i prowadzi w ligowej tabeli. Kolejny mecz legionistki rozegrają 31 października o godzinie 12 w Ostrołęce.

IV liga: Legia Ladies 3-2 (1-0) Gosirki Piaseczno
1-0 - 36' Amelia Przybylska
2-0 - 56' Amelia Przybylska
3-0 - 63' Amelia Przybylska
3-1 - 84' Patrycja Rurka
3-2 - 86' Maria Herman

Legia: 12. Kamila Młynarska - 2. Julia Biesiada (78' 30. Sylwia Wolańska), 3. Magdalena Zduńczyk (kpt), 4. Weronika Szczypka, 4. Adrianna Bielak (75' 39. Zofia Bloch), 6. Gabrysia Hajkiewicz (46' 18. Julia Rachoń), 7. Izabela Przegalińska (55' 37. Klaudia Bodecka), 8. Adriana Markiewicz (70' 31. Kinga Zackiewicz), 9. Amelia Przybylska, 11. Barbara Staszewska (46' 34. Maria Komala), 13. Michalina Koza

żółta kartka: Bloch (Legia)


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
ksieciunio - 19.10.2020 / 13:39, *.chello.pl

no niech te nasze barany biorą przykład z DZIEWCZYN - BRAWOOOOOOO

odpowiedz
Ogórek - 18.10.2020 / 20:11, *.chello.pl

Zuzia masz najlepsze kopyto :)

odpowiedz
ksieciunio - 18.10.2020 / 19:21, *.chello.pl

Amelka kocham Cie

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 18.10.2020 / 12:54, *.btcentralplus.com

A 'KOBIETY' kiedy graja ??

odpowiedz
Alex Moorgan - 18.10.2020 / 15:42, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT: Nie podawaj fake newsów!

odpowiedz
Kuba - 18.10.2020 / 21:09, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Odezwał się ten, który pisze "OUT".

odpowiedz
Kuba - 18.10.2020 / 12:50, *.t-mobile.pl

Legia, Legia, Legia gol! Brawo Ladies!

odpowiedz
WETERAN - 18.10.2020 / 12:05, *.chello.pl

Brawo Ladies! A szczególnie - Amelia! Oby tak dalej.

odpowiedz
Aron - 18.10.2020 / 10:27, *.18.56

Brawo kobietki tak trzymać i tradycyjnie jazda z k.... Mi hehe w każdym meczu

odpowiedz
Twardy z Jadwisina - 18.10.2020 / 10:08, *.chello.pl

Do czego to doszło żeby kobity zamiast klepać schabowe za piłką latały ... Ale z drugiej strony nie musza sie malować ;)
Pozdro dla kumatych !

odpowiedz