fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Śląsk

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek meczu o godzinie 18:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
Po(L)ubiony - 21.10.2020 / 20:01, *.chello.pl

Gdyby Wszołek umiał kończyć akcje, to Karbo by miał ze cztery asysty.

odpowiedz
Aimar - 21.10.2020 / 19:59, *.inetia.pl

Karbownik na naszą ligę jeszcze ok ale w Anglii bez podania kluczowego nie da rady.

odpowiedz
Piasek - 21.10.2020 / 19:59, *.inetia.pl

Szkoda że chórzysta nie doładował karty przed Qarabachem :(

odpowiedz
Darek - 21.10.2020 / 19:56, *.t-ipconnect.de

Druga połowa lepszą od pierwszej.2 zdobyte gole i jeden stracony.Pewnie kapitan obstawił konkretny wynik i kupon mu nie wchodził.Grajmy bez Valenci i Kapustki a bedzie dobrze.
Czesio 711 taktyk chyba przemyślał skład z meczu z Karabachem.

odpowiedz
jo - 21.10.2020 / 19:54, *.tpnet.pl

Brawo !!!. Szkoda że jeden głupi błąd zepsuł ogólne wrażenie. To i tak był chyba najlepszy mecz w tym sezonie.

odpowiedz
koczi - 21.10.2020 / 19:53, *.cyfrowypolsat.pl

Jedza na kolanach do Częstochowy

odpowiedz
Zbyszek - 21.10.2020 / 20:44, *.plus.pl

@koczi:
Zagranie rodem z ligi podwórkowej, chociaż na niektórych podwórkach dostałby za takie coś w łeb

odpowiedz
Darek - 21.10.2020 / 20:54, *.t-ipconnect.de

@Zbyszek: Na podwórku dostał by w łeb a tu w Legii dostanie 100 tysięcy złotych.Albo i więcej.

odpowiedz
Koczi - 21.10.2020 / 19:48, *.cyfrowypolsat.pl

Nie oszukujmy sie, ale stoperów to mamy słabych.

odpowiedz
Perkoz - 21.10.2020 / 19:45, *.centertel.pl

Napiszcie kiedy Jędrzejczyk uratował nam mecz? Co ten dyzma wnosi do gry oprócz żółtych kartek i koszmarnych strat?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.10.2020 / 19:52, *.centertel.pl

@Perkoz: Znalazl dom spokojnej starosci - Legia Warszawa....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.10.2020 / 19:44, *.centertel.pl

I puscil Jedza kleksa w gacie...

odpowiedz
Kolejny fajfus z Legii - 21.10.2020 / 19:44, *.plus.pl

Jędrzejczyk nie dość. Ze wyglada jak kriminalista to jeszcze gra kryminalne. Co ten człowiek robi jeszcze w Legii...?
Zawsze byl drewnem z pyskata morda!!!!!

odpowiedz
atmosferic - 21.10.2020 / 19:42, *.orange.pl

pomagal omonii, pomagal karabachowi, teraz pomaga slaskowi. Czas pozegnac tego pana.

odpowiedz
wtf - 21.10.2020 / 19:42, *.chello.pl

No to jeszcze Lewczuk coś odpie...oli i norma będzie wyrobiona.

odpowiedz
koczi - 21.10.2020 / 19:40, *.cyfrowypolsat.pl

Jedrzejczyk dno!!!

odpowiedz
Pusia - 21.10.2020 / 19:34, *.centertel.pl

Brawo Cesio!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.10.2020 / 19:19, *.centertel.pl

Juuuuuurij Kalasznikow!!!!!!

odpowiedz
koczi - 21.10.2020 / 18:51, *.cyfrowypolsat.pl

Technika kłania sie. Zamiast 3:0 jest 0;0 a niewykorzystane sytuacje niestety lubia sie mścić. Oby tak nie bylo.

odpowiedz
Darek - 21.10.2020 / 18:50, *.t-ipconnect.de

Dużo zabawy z piłką we własnym polu karnym.Slisz miał 2 proste straty w środę pola i żółta kartkę za faul.Dobra gra Karbownika i Wszolka czyli tych których Czesio taktyk nie wystawił na Karabach.
Dobra gra skrzydłami.
Tylko jeden celny strzał Legii.Słabo pod tym względem.

odpowiedz
Róbta tak dalej - 21.10.2020 / 18:45, *.chello.pl

Gvilia i slisz - wirtuozi futbolu

odpowiedz
student_L - 21.10.2020 / 18:43, *.amazonaws.com

Gdzie oglądacie mecze w necie?

odpowiedz
Radom L - 21.10.2020 / 18:59, *.vectranet.pl

@student_L:
Tak w necie!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 21.10.2020 / 19:27, *.play-internet.pl

@student_L: ogladalem go wczoraj.

odpowiedz
antek - 21.10.2020 / 17:45, *.centertel.pl

Ale kłamie trenerek na canal+
nie chodziło o Kante tylko LUQINIAS,KARBOWNIK,WSZOŁEK

odpowiedz
Jerry - 21.10.2020 / 20:05, *.com.pl

@antek: Czesio 711 kłamczuszek.

odpowiedz
grzesiek - 21.10.2020 / 17:45, *.centertel.pl

Karbownik w srodku pomocy kutwa przyjdzie taki trenerzyna z zadupia i tylko psuje. Vuko wróććććć

odpowiedz
Zachodnia strona - 21.10.2020 / 17:42, *.25.51

my gramy z Benfiką w Europie, a jak tam u najlepszej drużyny w kraju? Z kim wy gracie?

odpowiedz
(L) - 21.10.2020 / 17:53, *.plus.pl

@Zachodnia strona: Spadaj Pyro jak tam wasz Majster ?? kiedy to było ???

odpowiedz
antek - 21.10.2020 / 18:13, *.centertel.pl

@Zachodnia strona:podaj wynik z Babajagą

odpowiedz
Prazanin - 21.10.2020 / 18:34, *.cyfrowypolsat.pl

@Zachodnia strona: a jak tam gablota Lecha przez dajmy na to 10 lat, peka w szwach... a i w pucharach bylo niezle,:)ile razy byla liga mistrzow? ile razy graliscie w grupie LE i ile razy z niej wyszliscie?
Moze po grupowych pucharach nie skonczycie jak Piast, ale o mistrzu mozecie pomarzyc, zleje Was nawet tak slaba:) Legia juz niebawem.....buziaki z Waszej Stolicy!!!!

odpowiedz
Konrad - 21.10.2020 / 18:47, *.icpnet.pl

@Zachodnia strona: Z Widzewem

odpowiedz
Anty Vuko - 21.10.2020 / 18:53, *.tpnet.pl

@Zachodnia strona: Zadzwoń jutro po meczu łachą. Zobaczymy czym będziesz mógł się pochwalić?
Myślę, że Benfica wybije wam futbol z głowy.

odpowiedz
wtf - 21.10.2020 / 18:55, *.chello.pl

@Zachodnia strona: W Europie?Myślałem,że w Poznaniu...i nie gracie tylko patrzycie jak gra Benfica.

odpowiedz
Yeti - 21.10.2020 / 17:27, *.play-internet.pl

Pozytywem jest wystawienie tego samego składu co w poprzednim wygranym meczu. Skład powinien się ogrywać i być w miare możliwosci stały. To pozwoli na szybszą grę i wyrobienie pewnych mechanizmów. Vuko zbyt często rotował składem, co nie pozwoliło na dobre zgranie zespołu.

odpowiedz
Majkel - 21.10.2020 / 17:12, *.mm.pl

Wykluczyć Mąkę z Pichem i będzie do przodu. Do boju Legio!

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 21.10.2020 / 17:11, *.plus.pl

a kursiki u buka na Śląsk już zaczęły maleć

odpowiedz
Legia sk-ce - 21.10.2020 / 16:40, *.vectranet.pl

Juz dwno podali sklad Legii a wy w czarnej....

odpowiedz
antek - 21.10.2020 / 16:38, *.play-internet.pl

Skład ten sam co Zagłębiem
Dobju LEGIO MARSZ

odpowiedz