Rafael Lopes - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Śląskiem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Nieco mniej od rywali, bo 111,6 km, przebiegli w meczu ze Śląskiem piłkarze Legii, ale wykonali zdecydowanie więcej sprintów. Oddali także dużo więcej strzałów i dłużej utrzymywali się przy piłce, dzięki zasłużenie czemu wygrali, choć zwycięstwo powinno być okazalsze. Najdłuższy dystans pokonał Bartosz Slisz, a najwięcej sprintów zanotował Paweł Wszołek.Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Gole dla Legii: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójczeŚrednie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
PiotrŻo(L)iborz - 22.10.2020 / 13:53, *.play-internet.pl

Zwróćcie uwagę na strzelecką równa formę Śląska ;)

odpowiedz
Felek - 22.10.2020 / 10:46, *.netfala.pl

Statystyki dobre poza jedną - ilość celnych strzałów. To jest do szybkiej poprawy.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.