REKLAMA

Internetowa sprzedaż gadżetów-cegiełek od Dobrych Ludzi

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa Dobrzy Ludzie zachęca do zakupu kibicowskich pamiątek dedykowanych najmłodszym kibicom naszego klubu. Cały zysk ze sprzedaży przeznaczony będzie na dalszą działalność grupy, m.in. pomoc Centrum Zdrowia Dziecka. W sprzedaży są dziecięce maseczki z różnymi bajkowymi wzorami (25 zł), vlepki (10), koszulki dla dzieci i dorosłych (50), polarowe szaliki (35), szalik (40) oraz zapachy samochodowe (25).

Zakupów dokonywać można TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Plk - 22.10.2020 / 19:00, *.centertel.pl

A mozecie zrobic reedycje pierwszych koszulek? Szczerze przyznaje ze proste bez postaci byly najciekawsze

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.