Justin Bibbins - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Bibbins w piątce tygodnia

Fumen, źródło: Legionisci.com

Justin Bibbins został wybrany do najlepszej piątki 8. tygodnia Energa Basket Ligi. Zawodnik Legii zasłużył sobie na te wyróżnienie postawą w ligowym spotkaniu Polpharmą Starogard Gdański, w którym zdobył 19 punktów. Jednocześnie Dariusz Wyka popisał się efektownym zagraniem i tym samym trafił do TOP10 najciekawszych akcji tygodnia.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.