fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
Po(L)ubiony - 24.10.2020 / 22:03, *.chello.pl

Gwilia tradycyjnie podania tylko "bezpieczne", jak coś ma zagrać do przodu, to niecelnie. No i bez strzału. Wszołek, też tradycyjnie nie wie jak zachować się w polu karnym. No i trzecia tradycja, karnych dla Legii się nie gwiżdże. Nawet po oczywistej ręce obrońcy w polu karnym.

odpowiedz
mm - 24.10.2020 / 21:58, *.chello.pl

człapaki!!!!!

odpowiedz
Perkoz - 24.10.2020 / 21:57, *.vectranet.pl

No i po magii cesia...

odpowiedz
Wsciek(L) y - 24.10.2020 / 21:57, *.mm.pl

Idźcie w ch..j

odpowiedz
Pjoter - 24.10.2020 / 21:53, *.amazonaws.com

To jest gorsza tragedia od tragedii greckiej...

odpowiedz
zp - 24.10.2020 / 21:46, *.centertel.pl

Zasadniczo się na piłce nie znam i nie oglądam popisów naszych wirtuozów ale ta Gwilia to jest jakiś sabotaż, może i sympatyczny z twarzy chlopina ale zero strzału, zero podania i co najgorsze zero przyjęcia. Na tej pozycji to chyba powinien grać ktoś o zdecydowanie większych umiejętnościach.

odpowiedz
King⚽️Legia - 24.10.2020 / 21:42, *.50.10

Czesiu zmiany!na maxa!z tá grá modlić sie o remis....albo wpuść kogoš z planem akcji I goal!

odpowiedz
Pusia - 24.10.2020 / 21:40, *.vectranet.pl

Ale poziom... remis będzie sukcesem

odpowiedz
wtf - 24.10.2020 / 21:39, *.chello.pl

ale skleił:)

odpowiedz
wtf - 24.10.2020 / 21:35, *.chello.pl

Trener Pogoni popełnił śmiertelny błąd zdejmując fatalnego,do zimy Michał go zwolni.

odpowiedz
atmosferic - 24.10.2020 / 21:34, *.orange.pl

Valencia i Kapustka to sa gorsi niz ten philips i inne wynalazki poprzednie. Dramat, ja bym ich wypier...lil do rezerw niech pomagaja Legii 2 awansowac.

odpowiedz
As - 24.10.2020 / 21:30, *.chello.pl

Tego meczu nie da się oglądać:(

odpowiedz
Legia⚽️King - 24.10.2020 / 21:07, *.50.10

46′ Obie drużyny bez zmian.
45′ Początek drugiej połowy
Piłkarze wrócili na boisko.....I! Wszyyyscyyy!raaaazeeem!Heeej!Leeegiiiooo!Goooool!

odpowiedz
Kowal - 24.10.2020 / 21:05, *.vectranet.pl

Fatalczyk nam zasadzi...zobaczycie

odpowiedz
Pjoter - 24.10.2020 / 21:11, *.amazonaws.com

@Kowal: Kuchy King:)

odpowiedz
King⚽️Legia - 24.10.2020 / 21:24, *.50.10

@Kowal: 62′ Kucharczyk wpakowuje piłkę do siatki Legii, ale sędzia gwiżdże spalonego!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 24.10.2020 / 20:58, *.50.10

Niech wygra najlepsza drużyna,Friends Forever

odpowiedz
Bartek(L) - 24.10.2020 / 20:54, *.t-mobile.pl

sport247.live

odpowiedz
wtf - 24.10.2020 / 20:44, *.chello.pl

Wszołek się znowu obsrał jak wyszedł sam na sam.

odpowiedz
Zbyszek - 24.10.2020 / 20:51, *.plus.pl

@wtf: Może go na stopera, skoro ma wstręt do strzałów na bramkę ?

odpowiedz
wtf - 24.10.2020 / 21:18, *.chello.pl

@Zbyszek: Generalnie mamy skromnych i nieśmiałych w ofensywie,Karbownik
też niespecjalnie szuka strzału a Gvilia i Valencia mają tak boskie uderzenie,że
tylko Pan Bóg wie gdzie strzał wyląduje.

odpowiedz
Zbyszek - 24.10.2020 / 21:25, *.plus.pl

@wtf:
Od Valenci to piłki się odbijają jak od słupa. Poziom podwórka i to słabego

odpowiedz
Kulturalny człowiek - 24.10.2020 / 20:37, *.chello.pl

Jak ktos lubi podania w poprzek i do tyłu no to jest co pooglądać nawet

odpowiedz
Kowal - 24.10.2020 / 20:11, *.vectranet.pl

Valencia to dno i kupa g.... po co go wystawił?

odpowiedz
AS - 24.10.2020 / 19:50, *.chello.pl

dla nieogarniętych w temacie :)

http://www.drhtv.com.pl/index.html

odpowiedz
:) - 24.10.2020 / 19:54, *.chello.pl

@AS: co to?

odpowiedz
Krzeszczu - 24.10.2020 / 19:47, *.bredband2.com

Znalazlem fajna strone z transmisja. Troszeczke (bardzo malo) zacina. czy ktos chce linka?

odpowiedz
Ja - 24.10.2020 / 19:43, *.plus.pl

Serio gdzie oglądać mecz w necie albo w telewizji bo nie mam canal+

odpowiedz
Hapaj - 24.10.2020 / 19:45, *.chello.pl

@Ja: drhtv 1

odpowiedz
Internetowy gniazdowy - 24.10.2020 / 19:43, *.chello.pl

Bracia, wszyscy otwieramy okna i puszczamy sen o Warszawie!!!! I śpiewamy. 20 i ogieeeeeń!!! Pamiętacie jak nie raz śpiewaliście, teraz rykniemy to tak żeby usłyszeli nas w Szecinie i żeby sąsiadce kryształy zatańczyły w kredensie!!! Jazdaaaaa

odpowiedz
Prośba - 24.10.2020 / 19:32, *.centertel.pl

Gdzie można w necie obejrzeć mecz?

odpowiedz
Tom - 24.10.2020 / 19:28, *.233.0

#czesiekout

odpowiedz
Weź się Pan zastanów - 24.10.2020 / 19:21, *.chello.pl

Brak europejskich pucharów itd itd ale nawet superpucharu przez 5 lat nie zdobyć no to jest śmiech na sali

odpowiedz
Cyniek - 24.10.2020 / 19:12, *.play-internet.pl

Ja bym powiedział że gramy w 9 Walencja i slisz

odpowiedz
Karo(L) - 24.10.2020 / 18:57, *.centertel.pl

Podrzucie link gdzie można obejrzeć. Dzieki

odpowiedz
Żmija - 24.10.2020 / 18:38, *.vectranet.pl

Zaczynamy w 10 - Valencia na boisku...

odpowiedz
Szymon - 24.10.2020 / 18:58, *.t-mobile.pl

@Żmija : i z głównym hamulcowym prosto z Gruzji

odpowiedz