REKLAMA

Suzuki Boxing Night

Koszewska zwycięska w Lublinie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wczoraj w Lublinie odbyła się trzecia edycja bokserskiej gali Suzuki Boxing Night, w trakcie której odbywał się m.in. towarzyski mecz Polska - Chorwacja. W kategorii półśredniej (-69kg), legionistka Karolina Koszewska pokonała jednogłośnie na punkty mocną krajową rywalkę, Sylwię Kusiak. Koszewska ma spore szanse na zdobycie kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
syrenka - 24.10.2020 / 14:18, *.orange.pl

gratuluję!

odpowiedz
Autor - 24.10.2020 / 12:10, *.chello.pl

Brawo

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.