Justin Bibbins - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Podwójna zdobycz Bibbinsa

Fumen, źródło: Legionisci.com

Justin Bibbins przyczynił się do wygranej ze Stalą Ostrów Wielkopolski. Amerykanin spędził na parkiecie 36 minut i w tym czasie zdobył 12 punktów oraz zaliczył 10 asyst. Jedynym aspektem, do którego można się przyczepić, to kiepska skuteczność zawodnika Legii. Podopieczny Wojciecha Kamińskiego trafił tylko jeden raz na siedem prób za trzy punkty. Ostatecznie zakończył spotkanie na poziomie celności 30,8% z gry.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.