REKLAMA

Kick-boxing

Trzy medale na MP kick-light

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trzy medale wywalczyli kick-bokserzy Legii na Mistrzostwach Polski w formule kick-light, które odbyły się w Płocku. Srebrny medal wśród juniorów zdobył Maciej Koczorowski (kat. -94kg). Wśród seniorów brąz wywalczył Kacper Glinicki (kat. -63kg) oraz Weronika Stoń (kat. -65kg).

W kategorii -84 kg, ósme miejsce zajął Jarosław Stoń, który już w pierwszym pojedynku trafił na aktualnego Mistrza Świata w tej kategorii wagowej. Legionista przegrał przed czasem ze względu na dużą przewagę punktową rywala.

Miejsce szóste w kat. -69kg zajął Bartłomiej Salak. "Bartek po ładnej wygranej w pierwszym pojedynku, w walce o medal spiął się i uległ rywalowi. Błędem było nie doprowadzenie redukcji do końca, bo -69kg, zdecydowanie nie jest kategorią dla niego" - podsumował trener Legii występ Salaka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
TopCwks - 26.10.2020 / 08:00, *.com.pl

Witam!
Gratulacje za medale
Pytanie do sekcji:
Mam syna który trenował od małego KickBoxing ale się teraz posypała, gdzie są treningi sekcji i od jakiego wieku przyjmujecie dzieciaki???
Pozdrawiam

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.