fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Kraśniewski: Coraz lepiej to wygląda

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Popełniliśmy dużo mniej błędów własnych. Czujemy się mocni i cieszymy się z trzy punktów bo mamy lidera, choć mamy o jeden mecz mniej. Nie było żadnego momentu, gdzie stracilibyśmy panowanie nad sytuacją. Teraz trzeba przygotowywać się do meczu ze Spałą - powiedział po starciu z Bestiosem Damian Kraśniewski.

- Do zespołu dołączyłem później ze względu na sytuację kadrową i problemy zdrowotne Daniela Rosy. Znam się z kilkoma chłopakami, którzy grają w Legii od kilku lat i dostałem zaproszenie, by pomóc w treningach. Okazało się, że na tyle dobrze wypadłem, iż dostałem propozycję dołączenia do drużyny na stałe.

- Bardzo dobrze się tu czuję, atmosfera jest świetna i wszyscy idziemy w jednym kierunku i coraz lepiej to wygląda. Celujemy w pierwszą ligę, a mój indywidualny cel, to grać jak najwięcej, bo w poprzednim roku z przyczyn prywatnych miałem trochę przerwy od siatkówki i wiem, że to nie jest maksimum moich możliwości. Mam dużo do pokazania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.