Szymon Pałka
REKLAMA

Pałka: Tylko sami mogliśmy sobie zagrozić

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- To był mecz, w którym musieliśmy po prostu utrzymać swój poziom i koncentrację. To nam się udało, więc brawa dla nas że nie daliśmy się ponieść nonszalancji na boisku. Tylko kilka pierwszych akcji było punkt za punkt, a poza tym czuliśmy się pewnie przez całe spotkanie i widzieliśmy, że Bestios nie może nam zagrozić a tylko my sami gdybyśmy dali przeciwnikowi wiatr w żagle swoimi błędami - powiedział Szymon Pałka.

- Do drużyny dołączyłem nieco później. Znałem wcześniej z boiskach kilku chłopaków. Cieszę się, że tu jestem - ze wszystkimi dobrze się dogaduję i jestem pozytywnie nastawiony do tego sezonu - dodał zawodnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.