fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Mecz Widzew - Legia odwołany!

Woytek, źródło: Legia.com

Spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski, w którym Widzew Łódź miał się mierzyć z Legią Warszawa, zostało odwołane przez PZPN z powodu potwierdzonych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u zawodników gospodarzy. Mecz miał się odbyć 30 października o godz. 20:00 w Łodzi.

Nowy termin spotkania zostanie ustalony wkrótce. Najbliższe spotkanie "Wojskowi" rozegrają w poniedziałek, 2 listopada o godzinie 18:00 w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
antek - 31.10.2020 / 11:21, *.play-internet.pl

Nie rozumiem kalendarza,? przecierz ,pucharek w tygodniu powinien być rozegrany,jeszcze przerwa na repre,a tak spi...............................liny oglądać nie można

odpowiedz
Mojo jojo - 30.10.2020 / 05:21, *.t-mobile.pl

JW!

odpowiedz
MARKUS - 28.10.2020 / 15:53, *.t-mobile.pl

TO BYŁO do przewidzenia uważam wkrótce koniec sezonu coś jest na rzeczy I powinien

odpowiedz
Student_L - 28.10.2020 / 15:29, *.play-internet.pl

Dziś Widzew w potrzebie, jutro my... Takie czasy. Lepszy mecz niż walkower!

odpowiedz
ja - 28.10.2020 / 15:14, *.plus.pl

mecz został przełożony a nie odwołany, więc nie piszcie w tytule kłamstwa.

odpowiedz
Aster - 27.10.2020 / 22:50, *.play-internet.pl

Coś chyba zaczyna sie palić w Legii bo Leśnodorski z Wandzlem dziwnie sie dzisiaj uaktywnili sugerujac żeby Mioduski odszedł wszystko płonie

odpowiedz
tomiacab - 27.10.2020 / 19:53, *.virginm.net

ku... albo graja, albo walkower. co to ku... ma znaczyć?

odpowiedz
Fan Legii - 28.10.2020 / 07:51, *.multimetro.pl

@tomiacab: Tak raz już było. I co. Jakoś tak nie mówiłeś. A poza tym nie przeklinaj

odpowiedz
tomiacab - 30.10.2020 / 06:41, *.virginm.net

@Fan Legii: mówiłem. I co? Nie klam.

odpowiedz
123leg - 27.10.2020 / 19:49, *.chello.pl

czy ktos z PZPNu milego zakonczy ten sezonik 1 Listopada? bo juz mam troche dosyc tej Covidovej niezdolnosci pilakrzy i poje..... Sanepidowskich zakazow ... Zbyszek ... decyzja prosta KONIEC sezonu 2020.2021 , pozdro

odpowiedz
Radek - 27.10.2020 / 18:20, *.versatel.nl

W pogoni prawie cały skład 'chorował' po czym potrafili z nami zremisować. Taki straszny śmiercionośny wirus panuje

odpowiedz
tomiacab - 27.10.2020 / 23:42, *.virginm.net

@Radek: ta dokładnie. Taki śmiercionośny że trzeba się przetestowac by się dowiedziec czy się go ma. A według statystyk przyrostu zachorowań szwedzi powinni wyginąć około dwa tygodnie temu.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 28.10.2020 / 09:24, *.chello.pl

@tomiacab: Szwedzi nie podają statystyk.

odpowiedz
tomiacab - 30.10.2020 / 06:41, *.virginm.net

@Po(L)ubiony: jak poszukasz to znajdziesz. Nie odbiegaja od innych

odpowiedz
I tak powiem - 27.10.2020 / 17:02, *.chello.pl

Szkoda, no ale trudno

odpowiedz
SEBO(L) - 27.10.2020 / 15:08, *.centertel.pl

Wytyczne UEFA mówią (nie wiem,jak ze stosowaniem ich wytycznych i przestrzeganiem przez piłkarskie władze krajowe -tak ligowe jak i federacyjne),że jeśli jest 13 zdrowych do gry,w tym 2-óch bramkarzy, to można grać! I co ? W Warcie Poznań i Widzewie pumierali wszyscy,że nie można grać?

odpowiedz
Siwy - 27.10.2020 / 17:03, *.chello.pl

@SEBO(L): Puchar Polski nie należy do UEFA tylko do PZPN.

odpowiedz
Franio - 27.10.2020 / 17:08, *.tpnet.pl

@SEBO(L): a gdzie tak jest napisane i w któtym paragrafie. Nie powtarzaj głupot

odpowiedz
Darek - 27.10.2020 / 17:48, *.t-ipconnect.de

@SEBO(L): Dokładnie.Czemu nie stosujemy się do wytycznych uefa?Klub powinien mieć 13 piłkarzy gotowych do gry albo walkower i jedziemy dalej.Poźjniej braknie czasu by dograć sezon.

odpowiedz
Adam - 27.10.2020 / 22:21, *.chello.pl

@Franio: Głupot? Szukałeś i się nie udało czy gdzieś to usłyszałeś i sam powtarzasz? 10 sekund szukania:
1) should a group of players of a team be placed into mandatory quarantine or self-isolation following a decision of a competent national/local authority, the match will go ahead as scheduled as long as the team has at least 13 players available (including at least one goalkeeper), irrespective of any other provision of the respective competition’s regulations (including the deadline for the submission of the list of players), provided that all players are eligible to represent the Under-21 or the relevant national team in accordance with the applicable FIFA regulations and have been tested negative as required by the UEFA Protocol;

odpowiedz
SEBO(L) - 28.10.2020 / 11:29, *.centertel.pl

@SEBO(L): @Siwy, @Franio :oto przykład kibiców, którzy może nawet interesują się piłką,może nawet czasem obejrzą mecz,kiedyś może na nim byli,ale w sumie nie wiedzą i nie wiadomo po co...
@Darek, @Adam: a tutaj ludzie,którzy mają pojęcie o dyscyplinie sportu i klubie,któremu dobrze życzą i kibicują, oraz o przepisach,które funkcjonują.
Tyle z mojej strony :)

odpowiedz
jerry - 28.10.2020 / 14:02, *.chello.pl

@SEBO(L): Nie powołuj się na regulamin tej mafijnej organizacji. Zobacz sobie jakie patologie tworzyli w tegorocznych eliminacjach.

odpowiedz
Wogle to wszyscy leżeć... - 27.10.2020 / 14:25, *.amazonaws.com

Dlaczego odwołany?Legia zdrowa gotowa i zadbała o bezpieczeństwo a czemu Rtssowcy nie zadbali o bezpieczeństwo?walkower powinien być!to nie to że tu ktoś złośliwy...

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 27.10.2020 / 15:28, *.vectranet.pl

@Wogle to wszyscy leżeć...: Rudy miał by swoich wywalić za to???

odpowiedz
(L)egia - 27.10.2020 / 14:20, *.virginm.net

To było do przewidzenia...

odpowiedz
Ed - 27.10.2020 / 13:05, *.vectranet.pl

Szkoda :(

odpowiedz
zenek - 27.10.2020 / 12:52, *.orange.pl

no i co z tego że stwierdzono wirusa? jeżeli dobrze się czują to mogą grać a jak nie to niech zostaną w domu a reszta niech gra. Stwierdzenie obecności wirusa nie jest chorobą, a osoby nawet z pozytywnym testem ale bez objawów nie zarażają - cała masa lekarzy i specjalistów mówi o tym w necie i nic. Oczywiście jak ktoś czerpie wiedzę tylko z mainstreamu to żyje w przeświadczeniu ogromnego zagrożenia- skończcie ten cyrk wreszcie!

odpowiedz
Zięciu - 27.10.2020 / 13:54, *.chello.pl

@zenek: widać Ty czerpiesz wiedzę tylko z darkwebu. Nie no, żadnej pandemii nie ma, wiadomo! Nie ma ryzyka zakażenia, a te 16 tyś chorych dziś, to tylko ściema medialna... A, i jak już szczepionkę przypadkiem wynajdą, to nie idź po nią, bo to Bill Gates będzie wszczepiał czipy, żeby sterować ludźmi... Idź lepiej coś zagraj i zaśpiewaj.

odpowiedz
L - 27.10.2020 / 13:58, *.tpnet.pl

@zenek: Chłopie nie będą używał brzydkich słów w stosunku do ciebie ale to co wypisujesz to są HEREZJE! Co mi jeszcze powiesz?? Że ziemia jest płaska? Albo może że to Polacy odkryli Amerykę? Ludzie codziennie umierają albo oczekują na śmierć a ty płaczesz, że mecz przeniesiony? Jak chcesz się przekonać jak poważnym zjawiskiem jest ten wirus to zgłoś się na "szpital narodowy" przy rondzie waszyngtona jako ochotnik i tam głoś swoje mądrości o czerpaniu wiedzy z mainstreamu. W ciągu ostatniej doby w Polsce umarło 132 ludzi, w ciągu poprzedniej jeszcze więcej a ty jęczysz, że siedząc wygodnie w fotelu nie zobaczysz meczyku w TV. Nikomu nie życzę zakażenia tym wirusem ale tacy jak ty chyba nie przejrzą na oczy dopóki sami nie zaczną się od niego dusić. Mecz nie zając. Kiedyś się odbędzie. TYLKO LEGIA!!!

odpowiedz
Alex Morgan - 27.10.2020 / 14:27, *.t-mobile.pl

@zenek: Osoby z pozytywnym testem na obecność covid nie zarażają? Gdzie tak wyczytałeś?

odpowiedz
Adek - 27.10.2020 / 14:38, *.centertel.pl

@zenek: czytałeś to co napisałeś? Wiesz kim jest nosiciel? Nie trzeba być chorym by mieć wirusa... i w tym zarażać innych. Włącz myślenie amebo.

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.10.2020 / 14:52, *.vectranet.pl

@zenek: ręce opadają jak posłucha się takich ekspertów jak ty... W przeciwieństwie do ciebie widziałem chore osoby, widziałem ich cierpienie i przerażenie o własne życie... I wolę wiedzę naukową a nie 'znafców' z netu... Życzę ci dużo zdrowia i może kiedyś dorośniesz.

odpowiedz
LG - 27.10.2020 / 15:51, *.chello.pl

@zenek: Ty chybaj jesteś z cyrku, wielki znawco z dostępem do tajemnej wiedzy o koronawirusie.

odpowiedz
WIDZ - 27.10.2020 / 15:54, *.chello.pl

@zenek: Jak będziesz czerpał wiedzę z sieci to wkrótce spadniesz z krawędzi ziemi, wprost w paszczę lewiatana.

odpowiedz
L - 27.10.2020 / 16:20, *.tpnet.pl

@zenek: Ziemia jest płaska a Amerykę odkryli Polacy. Wiem bo nie biore wiedzy z mainstreamu.

odpowiedz
Kuba - 27.10.2020 / 17:54, *.t-mobile.pl

@L: Z tym odkryciem Ameryki to nie byłbym taki pewny, czy wśród marynarzy Kolumba nie było Polaków.

odpowiedz
Kibic(L) - 27.10.2020 / 18:14, *.inetia.pl

@Zięciu:
Praktycznie ze wszystkim się zgadzam, ale z tymi czipami to gwarantuje, że szybko się zadziwisz. Poczekaj jeszcze troszkę.

odpowiedz
Z i e l a r z - 27.10.2020 / 20:23, *.co.uk

@zenek: ale urwał

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 27.10.2020 / 22:11, *.play-internet.pl

@zenek: Uważaj kolego na Reptilian,bo to oni rządzą światem.Do czasu oczywiście,aż nadejdzie Latający Potwór Spaghetti i wyzwoli nas od tych wstrętnych jaszczurów,i na naszą płaską matkę ziemię powróci pokój i miłość.

odpowiedz
Domel - 28.10.2020 / 02:18, *.net.pl

@L: wydusiłeś komentarz, a wiem że jesteś w pracy.
Wirus kataru jaki panował od lat powodował, że wszyscy chorzy przyłazili do robola z gorączką zamiast się leczyć, teraz jak przyjdziesz z gorączką , to ci zamkną fabrykę

odpowiedz
W - 28.10.2020 / 03:13, *.insport.pl

@L: Dobrze piszesz! Pozdr.
TYLKO WIDZEW!!!

odpowiedz
Marcin77 - 28.10.2020 / 03:28, *.btcentralplus.com

@zenek:
Ilu z tych zarażonych pilkarzy lub polityków umarło na tego groźnego wirusa, umierają ale w telewizji, średnia wieku 81.

odpowiedz
Zięciu - 28.10.2020 / 10:50, *.chello.pl

@Marcin77: średnio, to z koniem macie po 3 nogi... a umierają i ludzie młodzi bez obciążeń - tyle, że na szczęście niewielu. Za to z powodzeniem roznoszą zarazę.

@Kibic(L): z czipami, to mogę rozważyć, ale raczej nie w najbliższej przyszłości :-)

odpowiedz
jerry - 28.10.2020 / 14:07, *.chello.pl

@zenek: 100% racji. Gdyby nie marketing medialny mielibyśmy po prostu co roczny sezon grypowy.

odpowiedz
[L]ekarz - 29.10.2020 / 12:18, *.elartnet.pl

@zenek: Zenek, udzielę ci porady na odległość. Módl się o zdrowie, bo o rozum za późno.

odpowiedz
MarioL - 29.10.2020 / 19:57, *.wanadoo.fr

@zenek: piszesz głupoty.Niestety ten wirus istnieje,ja go miałem w połowie marca,przeszedłem w miarę ok,ale mój kolega męczył się przez półtorej tygodnia.Wiadomo ze może nie jest aż tak bardzo straszny jak go media opisują,ale jednak jest to problem.Nawet jak ktoś go przejdzie łagodnie,to niewiadomom jakie będzie miał potem skutki uboczne.Wiadomo ze ten wirus powstał w laboratorium,a nie naturalnie.Co do szczepionek to żadnej amerykańskiej od Gatesa,bo okazuje się ze nie wszystko w teoriach spiskowych jest takie wymyślone.Coraz więcej faktów wychodzi na jaw.Zdrowia dla wszystkich życzę.

odpowiedz
MarioL - 29.10.2020 / 20:00, *.wanadoo.fr

@Zięciu: czipy może nie,ale te szczepionki napewno nie będą do wyleczenia.Lepiej żeby ich teraz nie było.

odpowiedz
oko - 27.10.2020 / 12:41, *.chello.pl

i gra, może następny z kibicami W i L

odpowiedz
oLaf - 27.10.2020 / 12:37, *.vectranet.pl

no rzesz k...., pięknie!

Jedyny "sukces" który mogliśmy zanotować w rundzie jesiennej (po odpadnięciu z el. LM i LE, przegranej Superpucharu) ...

i to akurat jak piłkarzyki od 3 meczów grają lepiej....

odpowiedz
Vuko WON - 27.10.2020 / 12:26, *.play-internet.pl

Uff nie będzie kompromitacji z pejsami

odpowiedz