fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 7. kolejki 1. PLF

Woytek, źródło: Legionisci.com

Bardzo dobrze dla Legii ułożyły się wyniki 7. kolejki 1 ligi futsalu. "Wojskowi" wygrali z drużyną z Piły, a porażki odniosły dwie inne drużyny z czołówki. Kamienica Królewska przegrała w Bojano, a AZS UG Gdańsk nie wygrał z Orlikiem Mosina. Porażka Widzewa z FC 10 Zgierz spowodowała, że ta druga drużyna awansowała na pozycję wicelidera.

Wyniki 7. kolejki 1. ligi PLF
Legia Warszawa 5-3 BestDrive Piła
Victoria Sulejówek 2-10 TAF Toruń
Orlik Mosina 2-2 AZS UG Gdańsk
Futsal Szczecin 2-2 Futsal Oborniki
LZS Bojano 5-4 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
KS Gniezno 0-4 Futbalo Białystok
Widzew Łódź 1-3 FC 10 Zgierz

Tabela 1. ligi futsalu


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.