Legia Warszawa - BestDrive Piła - fot. Woytek / Legionisci.com

Futsal

Legia Warszawa 5-3 BestDrive Piła

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 7. kolejki 1. ligi futsalu Legia Warszawa wygrała z zespołem BestDrive Piła 5-3. Do przerwy legioniści zdecydowanie dominowali i prowadzili 3-0 po dwóch trafieniach Pawła Tarnowskiego i jednym Bartłomieja Świniarskiego. Po zmianie stron na 4-0 podwyższył Tarnowski, ale w kolejnych pięciu minutach stracili aż trzy gole, a ich autorem był Piotr Przygocki.

Półtorej minuty przed końcem "Wojskowi" w końcu sforsowali obronę rywali i nie wypuścili już wygranej z rąk. Stołeczny zespół zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli.