Walerian Gwilia i dron - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Taktyka i strzały

Woytek, źródło: Legionisci.com

Mijają kolejne dni, a trener Czesław Michniewicz nadal na co dzień pracuje z mocno okrojoną liczbą zawodników. W piątkowych przedpołudniowych zajęciach uczestniczyło 15 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Obecny był Bartosz Kapustka, ale zabrakło Jose Kante, który zgłosił lekarzowi problemy zdrowotne. Indywidualnie ćwiczą Inaki Astiz, Mateusz Wieteska, Mateusz Cholewiak i Kacper Kostorz. Ten ostatni jest coraz bliżej powrotu do treningu z resztą zespołu. Powinno nastąpić to już w przyszłym tygodniu.

Piątkowy trening poświęcony był zagadnieniom taktycznym i strzeleckim. Zawodnicy rozgrywali ataki skrzydłami i pracowali nad skutecznością. Pilki dośrodkowywali Wszołek, Mladenović, Juranović i Stolarski. Sporo do roboty miał dzisiejszy jubilat Cezary Miszta, który po głównej części zajęć bronił strzały z pięciu metrów. Szkoleniowiec Legii sprawdzał, którzy zawodnicy najlepiej radzą sobie przy dobijaniu piłki zagranej z boku pola karnego.

W treningu wzięli udział: Boruc, Miszta, Tobiasz, Antolić, Gwilia, Jędrzejczyk, Juranović, Kapustka, Karbownik, Lewczuk, Andre Martins, Mladenović, Pekhart, Rosołek, Slisz, Stolarski, Valencia, Wszołek.


W sobotę i niedzielę drużyna bedzie trenowała o godzinie 11. W niedzielne popołudnie zespół wyruszy w kierunku Wielkopolskiego, a w poniedziałek o godzinie 18:00 zmierzy się z Wartą Poznań.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
WWL - 31.10.2020 / 14:36, *.chello.pl

Strzały z dystansu to nasza pięta Achillesowa.
To właśnie bardzo podoba mi się w lechu.
Oni dużo strzelają z dystansu przez co wyciągają wyżej obrońców-dzięki temu paradoksalnie łatwiej strzelić napastnikom bo jest luźniej.

Zastanawiam się jeszcze nad tym zawodnikiem -Tobiasz.
Kto to jest i na jakiej pozycji gra?

odpowiedz
Lipa - 31.10.2020 / 08:52, *.chello.pl

Legii taktyka-strzały,łuki i dzida.

odpowiedz
bum - 31.10.2020 / 08:12, *.virginm.net

taktyka zabawy ze sztabem trenerskim... Widac ze za dobrze maja. Bawia sie dronem ktory ma sluzyc trenerom... kto na to pozwala. ? Szczegolnie temu klocowi bez przyjecia Gvilii??!! Zalosne

odpowiedz
Szmu(L)ki - 31.10.2020 / 12:25, *.chello.pl

@bum: typie nie masz czego się czepiać? Sobie polatał dronem. Być może w przerwie treningu, być może po. Nie znasz kontekstu tego zdjęcia, przebiegu treningu itp

odpowiedz
WWL - 31.10.2020 / 14:32, *.chello.pl

@bum:

Ochłoń człowieku!
Nie masz coorwa innych zmartwień?

odpowiedz
bum bum! - 31.10.2020 / 16:37, *.virginm.net

@WWL : Sam ochlon... o co Ci chodzi. Stasiek by go postawil do pionu na treningu a nie dawal sie bawic. W Legii trwa festyn a pilkarze maja w hooyu to ze nie potrafia zagrac na wymaganym poziomie. Mam zmartwienia i nie twoja brocha koleszko.
Szmu(L)ki: Gvilia niech sobie kupi drona i w wolnym czasie sie bawi a na treningu ma trenowac szczegolnie kiedy jest drewnianym lepakiem bez przyjecia. W sumie to nawet w wolnym czasie powinien z pilka zapieralac i trenowac przyjecie bo jest to kabaretowa postac naszej druzyny i wstyd zeby on gral jak przyjac pilki nie potrafi. Wy chyba macie nie pokolei w hlowach haha ze jeszcze sie czepiacie. A moze wy z poznania czy zabrza i wam na reke ze taki fajtlapa u nas gra. Szok.
Mimo wszystko pozdro bo to tylko roznica w postrzeganiu pewnych rzeczy ale takie jest moje zdanie i go nie zmienie. Trening to czas na szlifowanie swoich brakow a relax jest po zajeciach lub kiedy widac owoce pracy i ze ktos sie stara. W Legii wszystko jest jakos do gory nogami od kilku lat. Ale co sie dziwic jak prezesa mamy klauna . Pozdr

odpowiedz
Jaro - 30.10.2020 / 20:22, *.centertel.pl

Taktyka? Jaka taktyka , długa do przodu to żadna taktyka...

odpowiedz
Ante Rukavina - 30.10.2020 / 19:03, *.vectranet.pl

Taktyka i strzały na treningu.A w meczu;strzał Bogu w okno,podania na afere,albo wbitki na Pekharta,gra na oslep, i tradycyjne kopanie się po czole.Tak samo miało byc przed Karabahem.To juz ciekawsze jest oglądanie strajku kobiet(hahahahahhahahah nie wiadomo po co) niz oglądanie naszych,,żuli-imprezowiczów w legijnych koszulkach''.
W Poznaniu,czy gdzies gdzie grac bedą z Wartą mecz zakonczy sie remisem albo fartowną wygraną Legii,tak jak było w Płocku.Najgorsze jest to,ze forme złapią dopiero na wiosnę.I pewnie zdobędą mistrzostwo.A potem znów spadek formy,lipa w pucharach i kolejny blamaż.Do tego liczne kontuzje które nie wiadomo skad sie biorą skoro kopacze w zasadzie w ogóle nie grają...A jesli grają to ledwie raz w tyg.To juz lepiej tą Legię zaorac i zainwestowac tereny tak aby mogły przynosic zysk dla miasta.Bo Legia to przynosi same straty i wstyd w Polsce.
Nie o takiej Legii marzyłem.

odpowiedz