Filip Mladenović trafia na 2-0 - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Wartą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za poniedziałkowy mecz z Wartą przyznaliście Filipowi Mladenoviciowi. Występ Serba oceniliście na 4,5 w skali 1-6. Dobre noty uzyskali także Tomas Pekhart, Josip Juranović i Paweł Wszołek. Najniższą ocenę z graczy podstawowego składu otrzymał Walerian Gwilia - 3,1.

W sumie oceniało 519 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,6.

Mladenović 4,5
Pekhart 4,1
Juranović 4,1
Wszołek 4,0
Valencia 3,7
Lewczuk 3,7
Jędrzejczyk 3,7
Miszta 3,7
Slisz 3,5
Antolić 3,5
Kapustka 3,5
Andre Martins 3,3
Boruc 3,4
Gwilia 3,1
Rosołek 3,1
Stolarski 3,1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Szmu(L)ki - 05.11.2020 / 12:53, *.aster.pl

CZY WY JESTEŚCIE ŚLEPI?
Wszołek z 1 m ledwo w bramkę trafia, Valencia udział przy każdej bramce i ten pierwszy ma lepsze oceny?
Dzieci neostrady to oglądały?

Miszta wyżej od Boruca? Wolne żarty - młody prawie szmatę wpuścił i też miał niedokładne wybicia.

Kapustka świetna zmiana, więcej ugrał niż Antola czy slisz

odpowiedz
Inowroc(L)aw - 04.11.2020 / 17:01, *.centertel.pl

Mimo szacunku dla Króla Artura. W tym meczu 4 wybicia w tym 3 na aucie! ????????????

odpowiedz
grzesiek - 04.11.2020 / 12:15, *.centertel.pl

O kurde gdyby Vuko miał taką pakę piłkarzy to pewnie łacha bysmy ograli w najblizszej kolejce z 8:0

odpowiedz
Sputnik 44 - 04.11.2020 / 09:56, *.vectranet.pl

Wszołek lepszy od Valencii? Nie w tym meczu...
Miszta lepszy niż Boruc? Rozumiem, że na zachętę ;)
Koledzy oceniajcie mecz - to nie konkurs na ulubionego zawodnika :)

odpowiedz
Le Ja - 04.11.2020 / 10:21, *.orange.pl

@Sputnik 44: Zgadzam się. Dodatkowo Miszta powinien mieć mniejszą ocenę, od Kapustki, Slisza i Antolicia.

odpowiedz
Pepe - 04.11.2020 / 11:35, *.chello.pl

@Sputnik 44:
Miszta w odróżnieniu od Artura musiał się wykazać, więc jego wyższa ocena nie dziwi.
Wszołek (z bramką) gorszy od Vanecji też nie był :)
Zastanawiające jest, że Gwilia (z asystą) wylądował na końcu razem ze Stolarskim i Rosołkiem. Czyżby jakieś uprzedzenia?

odpowiedz
MP - 04.11.2020 / 11:53, *.virginm.net

@Pepe: Fart Wszolka ze trafil w ta pilke i fart ze wpadla... odnosze wrazenie ze to czyty przypadek... Gvilia asysta wyzebrana , a cala akcje zrobil wlasnie Valencia. Gvilia to jest takie drewno on nogami moze grac w basball a nie pilke... przyjecie tragedia. Jak wszedl za niego Martins to odrazu spokoj zapanowal bo ten chudzina chlopaczyna to ogarnia co sie dzieje wokol niego, umie przyjac spokojnie znalez partnera i podac. A Walerian to jest czolg rostrzesiony nie mam sily na niego juz patrzec. Pozdr

odpowiedz
Sputnik 44 - 04.11.2020 / 15:29, *.vectranet.pl

@Pepe: racja, ale należy też pamiętać, że Misztę od utraty gola uratował Juranovič a potem poszedł o krok za daleko do wrzutki i musiał się nagimnastykować... Ale w następnym sezonie będzie grał jako pierwszy, nabierze pewności siebie i potem Pudel go sprzeda jak Majeckiego po kolejnym blamażu w Europie...

odpowiedz
Opoor - 04.11.2020 / 22:23, *.centertel.pl

@MP: Valeriane :) 100% racji.

odpowiedz