fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

37. urodziny Astiza

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w obecnej kadrze obchodzi dzisiaj swoje 37. urodziny. Inaki Astiz, bo to o nim mowa, urodził się w 1983 roku w hiszpańskiej Pampelunie, a w 2007 roku przywędrował do Polski, zasilając Legię. Przez kilkanaście lat swojego pobytu na Łazienkowskiej rozegrał dla stołecznego klubu 273 spotkania.

Inakiemu życzymy dużo spokoju, zdrowia i radości z gry w piłkę na każdy kolejny dzień życia. Mamy nadzieję, że za nieco ponad pół roku będzie mógł świętować z Legią swój piąty tytuł mistrza Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Marcel - 06.11.2020 / 00:38, *.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego i dobrej formy do czterdziestki! :)

odpowiedz
Kings✨Legia - 06.11.2020 / 00:11, *.amazonaws.com

Najlepszego!Zdrowia!Abyś!został niebawem prezesem Legii! I zbudował nam Super Legie!

odpowiedz
Rambo - 05.11.2020 / 21:01, *.centertel.pl

Wszystkiego najlepszego Inaki!!!

odpowiedz
(L)a mano de Maradona - 05.11.2020 / 15:44, *.150.127

Iñaki, eres el mejor. ¡Feliz cumpleaños!
Jesteś naj(L)epszy.
Zdrowia, zdrowia i kolejnego dubletu do Twojej kolekcji :)

odpowiedz
LegiaFans - 05.11.2020 / 15:27, *.chello.pl

100 (L)AT 100(L)AT

odpowiedz
Matt - 05.11.2020 / 14:25, *.tpnet.pl

Inaki to jest doskonały przykład wskazujący na różnicę między typowym polskim grajkiem a zagranicznym piłkarzem. Pełen profesjonalizm, nie odcina mu myślenia ani na boisku ani w życiu prywatnym, nie obraża się, że siedzi na ławce. Nie chcieli go, to w Cyprze pograł i to w LM, a nie czekał na emeryturę. Zamiast pokazywać się w mediach i komentować wszystko co się da - trenuje.

Pozdrawiam Inaki, mam nadzieję, że będziesz jeszcze grał i to jak najwięcej.

odpowiedz
Wolfik - 05.11.2020 / 19:33, *.mm.pl

@Matt: Również bardzo cenię Inakiego jako człowieka i jako piłkarza. Mam też nadzieję, że po zakończeniu kariery zostanie u nas w nowej roli (np. skauta).

odpowiedz
WL - 05.11.2020 / 13:47, *.tpnet.pl

Zdrowia i gry !!

odpowiedz
Komentator - 05.11.2020 / 13:21, *.vectranet.pl

Facet klasa sama w sobie, tak w życiu zawodowym jak i w życiu prywatnym!

odpowiedz
zzz - 05.11.2020 / 11:40, *.googleusercontent.com

Jego nie da się nie lubić!

Feliz cumpleaños Amigo!

odpowiedz
MK - 05.11.2020 / 08:53, *.187.2

100 lat i wielu sukcesów z Legią!

odpowiedz
Władeczek - 05.11.2020 / 08:42, *.netfala.pl

To to już stary cap jest faken. Wszystkiego!

odpowiedz
Krzysztof - 05.11.2020 / 06:28, *.centertel.pl

Wszystkiego dobrego Inaki.

odpowiedz
jackie - 05.11.2020 / 06:11, *.chello.pl

....a no i Pucharu Polski na wiosnę. :)

Niech się wiedzie jak najlepiej Inaki. :)

odpowiedz
S - 05.11.2020 / 05:56, *.centertel.pl

Najlepszego chłopaku,zdrowia,zdrowia,zdrowia!!!

odpowiedz