REKLAMA

6-8.11: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W niedzielę przy Łazienkowskiej nasi piłkarze zmierzą się z Lechem - niestety to ciekawe spotkanie kibice obejrzą jedynie w telewizji. Transmisję internetową będzie można zobaczyć z wyjazdowego meczu naszych futsalistów, których czeka spotkanie w Sierakowicach, bezpośrednio po meczu przy Ł3. W sobotę nasi siatkarze zagrają wyjazdowy mecz z MOS-em Wola i miejmy nadzieję, podobnie jak futsaliści utrzymają prowadzenie w ligowej tabeli.

Pięcioboiści Legii dzisiaj rozpoczną rywalizację w Mistrzostwach Polski do lat 24, które odbędą się w Drzonkowie.

Rozkład jazdy:
06.11 g. 17:40 Stomil Olsztyn - Radomiak Radom
07.11 g. 10:00 Fuks Pułtusk - Legia Ladies [Pułtusk, ul. Sportowa 2a]
07.11 g. 16:30 FC Den Haag - FC Twente
07.11 g. 17:00 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
07.11 g. 18:00 MOS Wola - Legia Warszawa [siatka, ul. Rogalińska 2]
08.11 g. 11:00 Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki [Grodzisk Maz.]
08.11 g. 15:00 Legia Warszawa - Lech Poznań
08.11 g. 17:00 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Legia Warszawa [futsal]
08.11 g. 17:00 Legia II Warszawa - Isetia Erzurum Warszawa [kosz, ul. Obrońców Tobruku 40]

Młodzież:
06.11 g. 17:30 MKS Ochota U-12 - Legia Warszawa U-12 [kosz, ul. Geodetów 1]
07.11 g. 10:00 UKS Olimpijczycy II Warszawa 11 - Legia LSS U10B [ul. Grenady 16]
07.11 g. 11:00 Legia U17 - Znicz Pruszków 04 [CLJ U17][LTC, boisko 6]
07.11 g. 13:00 Legia Warszawa U-12 - AZS UW-MBA Warszawa U-12 [kosz, ul. Geodetów 1]
07.11 g. 13:00 Legia U16 - Escola Varsovia 05[LTC, boisko 6]
07.11 g. 13:30 Raków Częstochowa 10 - Legia U11 [Częstochowa]
07.11 g. 13:30 Raków Częstochowa 11 - Legia U10 [Częstochowa]
07.11 g. 14:00 Legia LSS U12 - AP Zina II Warszawa 08 [ul. Łazienkowska 3]
07.11 g. 15:00 Legia U14 - UKS Varsovia 07 [LTC, boisko 6]
07.11 g. 16:00 Legia LSS U11B - Balkan Team 09 [ul. Łazienkowska 3]
07.11 g. 17:30 Legia LSS U10A - OKS Champion II Otwock 10/11 [ul. Łazienkowska 3]
07.11 g. 18:00 Escola Varsovia 06 - Legia U15 [CLJ U15][ul. Fleminga 2]
08.11 g. 11:00 Zagłębie Lubin 03 - Legia U18 [CLJ U18][Lubin]
08.11 g. 12:30 Gim 92 Ursynów U-17 - Legia Warszawa U-17 [kosz, ul. Koncertowa 4]
08.11 g. 13:30 Laura Chylice 09 - Legia LSS U11A [Chylice, ul. Dworska 9]
08.11 g. 16:30 Legia U12 - Wilga Garwolin 07 [LTC, boisko 6]
08.11 g. 18:00 Legia U13 - MKS Polonia Warszawa 08 [LTC 6]
09.11 g. 16:00 Legia Warszawa U-19 - Gim 92 II Ursynów U-19 [kosz, ul. Obrońców Tobruku 40]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
LW - 06.11.2020 / 14:38, *.tpnet.pl

LEGIA 3-1 Lech ! "L" !!!

odpowiedz
LW - 06.11.2020 / 14:36, *.tpnet.pl

LEGIA II. 3-1 Sokol A.L. ! "L" !!!

odpowiedz
LW - 06.11.2020 / 14:34, *.tpnet.pl

Zaglebie S. 3-1 Korona K.

odpowiedz
LW - 06.11.2020 / 14:33, *.tpnet.pl

FC Den Haag 3-1 FC Twente.

odpowiedz
LW - 06.11.2020 / 14:32, *.tpnet.pl

Stomil O. 2-2 Radomiak R.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.