Karbownik wziął udział w niedzielnym treningu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jeden z legionistów zakażony

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Po badaniach medycznych przeprowadzonych przed meczem z Wartą Poznań okazało się, że jeden z zawodników stołecznego klubu zakażony jest koronawirusem. Najprawdopodobniej chodzi o Michała Karbownika, który nie znalazł się w kadrze na poniedziałkowe spotkanie, a jeszcze w niedzielę trenował wspólnie z pozostałymi zawodnikami i szykowany był do gry przeciwko beniaminkowi.

Do dyspozycji trenera nie jest również Jose Kante. Po powrocie ze Szczecina okazało się, że napastnik musi przejść kwarantannę. We wtorek poznamy wyniki jego badań, ale dużo wskazuje na to, że będzie musiał zostać odizolowany - poinformował przed meczem z Wartą Czesław Michniewicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
MARKUS - 03.11.2020 / 21:28, *.t-mobile.pl

Pan BONIEK mówi o amatorce w polskich klubach a ja mówię że w PZPN jest również bo w obecnej dobie galopującej pandemi powinien być dawno przerwany sezon uważam że zdrowie jest ważniejsze od gry w okrojonych składach

odpowiedz
MARKUS - 03.11.2020 / 09:28, *.t-mobile.pl

W dobie pandemi ta liga to loteria

odpowiedz
Blondyna - 02.11.2020 / 20:23, *.chello.pl

Słaba lepsza była czarna !!!

odpowiedz
Jasio - 02.11.2020 / 18:53, *.telkab.pl

Blondyna, przestań mi Legię prześladować!

Remy, Kante, Karbo.
Zaraża chłopaków po kolei.

odpowiedz
WETERAN - 02.11.2020 / 17:07, *.chello.pl

I jak tu zestawiać drużynę, skoro co tydzień są inni do dyspozycji?

odpowiedz
Gienek - 02.11.2020 / 16:55, *.netfala.pl

Pewnie był na imprezie u Remy'ego ;-)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.