Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Cezarego Miszty

Fumen, źródło: Legionisci.com

Cezary Miszta zadebiutował w barwach Legii Warszawa. 19-letni zawodnik wszedł na boisko na początku drugiej połowy wygranego 3-0 meczu z Wartą Poznań. Bramkarz zastąpił Artura Boruca, który uskarżał się na problem z Achillesem. Można stwierdzić, że opłaciła się cierpliwość Miszty. Przed rozpoczęciem obecnego sezonu ponownie mógł ogrywać się w innych klubach, ale ostatecznie pozostał przy Łazienkowskiej. Praca pod okiem Krzysztofa Dowhania oraz obserwacja starszego kolegi po fachu ma przynieść wymierne korzyści w przyszłości.

Przypomnijmy, że Cezary Miszta trafił do Warszawy w 2016 roku. W międzyczasie zdobywał doświadczenie na wypożyczeniu w Zagłębiu Sosnowiec oraz Radomiaku Radom.

"Muszę chłopakom podziękować, bo wspierali mnie, kiedy wchodziłem na boisko. Spełniłem jedno ze swoich marzeń. Bardzo się cieszę. Wystąpiłem w ekstraklasie w ulubionym klubie. Zadebiutowałem na tym stadionie w pierwszej lidze, skończyłem tutaj sezon pierwszoligowy i zagrałem pierwszy mecz w ekstraklasie" - powiedział po meczu Miszta w rozmowie z C+.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Robert Szenfeld - 03.11.2020 / 11:54, *.landirenzo.pl

I to jest cios. Dla takiego zawodnika gra w naszym klubie, a w zasadzie każdy trening czy wejście do szatni to jak gwiazdka. Nie będzie sie targował o drobne bo to Legionista a nie przybłęda, która się tylko rozglada gdzie by uciec za większe pieniądze . Brawo Czarek !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.