Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Problemy Boruca z Achillesem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Artur Boruc zagrał tylko w pierwszej połowie meczu Legii z Wartą Poznań w Grodzisku Wielkopolskim. Na drugą część spotkania trener Michniewicz wstawił do składu, w miejsce 40-letniego Boruca, debiutującego w pierwszym zespole Legii, Cezarego Misztę. Początkowo wydawało się, że zmiana wynikała przede wszystkim z wysokiego, trzybramkowego prowadzenia naszej drużyny.

W trakcie drugiej części meczu, komentatorzy C+ poinformowali, że grający w barwach Legii po raz 101. Boruc, miał problem z Achillesem. Sztab szkoleniowy nie chciał ryzykować zdrowia pierwszego bramkarza - stąd zmiana w bramce Legii przeprowadzona w przerwie dzisiejszego meczu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Mojo jojo - 06.11.2020 / 05:12, *.t-mobile.pl

Zdrówka!

odpowiedz
Homer - 03.11.2020 / 16:14, *.vectranet.pl

Chciałem tylko przypomnieć, że z Achillesem większe problemy miał Hektor.

odpowiedz
Parys - 03.11.2020 / 17:19, *.247.75

@Homer:
Bo Hektor to cienias był.

odpowiedz
Alex Bielany - 03.11.2020 / 11:41, *.chello.pl

Artur niech odpocznie, trzeba dabac o dziadka, czas na młodego Miszte, Artur mógłby być jego ojcem

odpowiedz
Karniszewski Mariusz - 03.11.2020 / 12:56, *.chello.pl

@Alex Bielany: Artur w ciąży?

odpowiedz
MK - 03.11.2020 / 11:05, *.187.2

Znów zgraja baranów się uaktywniła.
Dużo zdrowia Artur.

PS swoją drogą Artur też zadebiutował, gdy kolega doznał kontuzji:-) Oby Czarek poszedł tą samą drogą, co starszy kolega :-)

odpowiedz
Ziomek69 - 03.11.2020 / 08:30, *.65.145

A.B. dużo zdrowia!

odpowiedz
Karniszewski Mariusz - 03.11.2020 / 07:36, *.chello.pl

Z takim bębnem to nie dziwne że nogi siadają.

odpowiedz
MAKEN - 03.11.2020 / 11:14, *.151.165

@Karniszewski Mariusz : Jego brzuch, Jego sprawa. Nie pozbawiajmy mężczyzn podstawowych praw :) J... dietetyków ;)

odpowiedz
Hugon - 02.11.2020 / 23:49, *.vectranet.pl

Brak grubego LEGII wyjdzie na dobre.Pierwszy hamulcowy drużyny.

odpowiedz
miL) - 03.11.2020 / 00:30, *.centertel.pl

@Hugon: co Ty pie..sz? Artur trzyma poziom.. szacun A.B

odpowiedz
A - 03.11.2020 / 13:40, *.centertel.pl

@Hugon: Brak twoich komentarzy wszystkim wyjdzie na dobre!Artur zdrowia!!!

odpowiedz
... - 02.11.2020 / 23:00, *.centertel.pl

od ARTURA wszystkie pajace wara i won. wyp,,,,,,,ć

odpowiedz
Pierwszy - 02.11.2020 / 23:56, *.75.251

@...: Słusznie.

odpowiedz
Radom L - 02.11.2020 / 21:59, *.vectranet.pl

Z taką nadwagą to normalne że wszystko siada.
Na imprezy więcej musi chodzić z remym

odpowiedz
eLo - 03.11.2020 / 15:04, *.chello.pl

@Radom L: ty to masz smutne życie..

odpowiedz
Korda - 02.11.2020 / 21:32, *.centertel.pl

Po tych jego wykopach piłek w pierwszej połowie to się nie dziwię. Tak wielkie boisko a gość w aut wybija

odpowiedz
Za ciężki - 02.11.2020 / 20:25, *.play-internet.pl

To i stawy siadają, normalne. ..

odpowiedz
SEBO(L) - 03.11.2020 / 00:37, *.chello.pl

@Za ciężki: Jest pewna różnica między ścięgnem a stawami...

odpowiedz
Japa - 02.11.2020 / 20:21, *.chello.pl

Artur dawaj do Remiego on ma dobre masażystki :)

odpowiedz