REKLAMA

Dobrzy Ludzie przekazali 10 tys. maseczek do CZD

Bodziach, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Grupa kibiców Legii "Dobrzy Ludzie" kontynuuje pomoc dla Centrum Zdrowia Dziecka. Legioniści w czasie pandemii przekazali na prośbę CZD 10 tysięcy maseczek medycznych z odpowiednim certyfikatem, które wspomogą medyków w walce z COVID-em. "Środki na zakup maseczek pozyskaliśmy dzięki Waszym zakupom naszych gadżetów, za co bardzo dziękujemy" - poinformowali kibice Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Xeroboj - 03.11.2020 / 14:29, *.235.237

Kiedys czytalem wywiad z niemcem mieszkajacym w polsce, na pytanie co go zaskoczylo w naszym kraju odpowiedzial ze ogrom zbiorek,akcji charytatywnych typu WOSP i ofiarnosc narodu ktory do najbogatszych nie nalezy, ale jednoczesnie nie mogl zrozumiec dlaczego narod to robi, cos co jest obowiazkiem panstwa i co u niego w kraju czy innych zachodnich krajach zalatwia i zapewnia rzad a nie ludzie.....taka to roznica mierzy Polska krajem de facto unijnym a zachodem. Minie wiele lat aby dogonic ich poziom w pewnych dziedzinach,a moze to sie w ogole nie udac....

odpowiedz
jackie - 03.11.2020 / 11:24, *.chello.pl

Szacuneczek za akcję! Oby jak najwięcej takiej solidarności w społeczeństwie. :)

odpowiedz
Adam - 03.11.2020 / 11:11, *.net.pl

Brawo. Mistrzowie.

odpowiedz
ding - 03.11.2020 / 10:39, *.chello.pl

Tylko szkoda, że takimi rzeczami muszą zajmować się prywatne osoby. Gdzie w takim momencie jest państwo?!

odpowiedz
lucho_83 - 03.11.2020 / 09:35, *.chello.pl

Brawo!!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.