fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz tłumaczy się z wystawienia do gry Lewczuka

Wiśnia, źródło: Legia.com

W poniedziałkowy wieczór Czesław Michniewicz skomentował swoje słowa z konferencji prasowej po meczu z Wartą Poznań. Przypomnijmy, że zakomunikował na niej m.in. że Igor Lewczuk występował przeciwko beniaminkowi z gorączką.

- Chciałbym doprecyzować jedną kwestię z pomeczowej konferencji. Igor w jednym z pomiarów temperatury przed meczem miał ją lekko podwyższoną w granicach 37 stopni, nie była to gorączka. Kolejne kilkukrotne badania temperatury pokazały prawidłowy wynik. Po meczu Igor także kilkukrotnie mierzył temperaturę i każdy pomiar jest prawidłowy. Będziemy monitorować sytuację w zespole i reagować, jeśli będzie taka potrzeba - sprostował szkoleniowiec na łamach oficjalnej strony klubu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Czwarty Pasek Na Dresie - 05.11.2020 / 08:14, *.vectranet.pl

Pyrowe korzenie sprawily, ze chce oslabic nasz team przed meczem z pyrusami.
Czesiu to taki kon trojanski...

odpowiedz
Jaro - 05.11.2020 / 07:12, *.tpnet.pl

Ten poznański słowik za dużo gada, nie rozumiem po co Miodek go zatrudnił...

odpowiedz
Hugon - 04.11.2020 / 23:35, *.vectranet.pl

To był taki psikus listopadowy i wszyscy dali się nabrać.Cesiu kawalarz.

odpowiedz
bronek49 - 04.11.2020 / 16:55, *.chello.pl

moim zdaniem walkower nie wchodzi w gre jeżeli by stwierdzono ze zawodnik został dopuszczony do gry a miałby objawy covidu gorączka 37stopni to nic takiego ale jeżeli by stwierdzono że były podejrzenia to powinien być surowo ukarany trener lekarz i kierownik drużyny a nie klub i drużyna

odpowiedz
sisi - 04.11.2020 / 16:39, *.chello.pl

Czesiu nie tłumacz sie

odpowiedz
Robert - 03.11.2020 / 21:44, *.inetia.pl

Negatywne wyniki obu grajków nie zmieniają mojej opinii poniżej o trenerjo, a nawet ją zaostrzają. MEGA DUREŃ. Najdurniejszy ze wszystkich w polskich ligach od ekstraklasy do ostatnich B- klasówek ( jeśli jeszcze istnieją) , a może nawet we wszystkich krajach UE.
Na coroczną galę kopanej proponuję wprowadzić taką kategorię - Najdurniejszy Trener Roku.
Wygra w cuglach , z niewiarygodną przewagą nad stawką.

odpowiedz
Mietek - 03.11.2020 / 20:11, *.play-internet.pl

Michniewicz co za dureñ. Piłkarze wygrali a ten debil wszystko zrobił żeby był walkower dla Warty.

odpowiedz
Robert - 03.11.2020 / 19:49, *.inetia.pl

Jak sięgam pamięcią tak durnego trenerzyny Legia nie miała nigdy. Imbecyl powinien pracować pół roku za darmo albo won natychmiast . Z takim bezmózgiem można się spodziewać już tylko wszystkiego najgorszego. Panie MD czy wybór po Vuko polegał na castingu najgłupszych i dlatego TEN ?

odpowiedz
... - 03.11.2020 / 18:51, *.9.29

Trzeba być cymbałem aby na konferencji pomeczowej wygłosić taką rzecz. Nie do wiary co za matoł. I gość trenuje Mistrza Polski. Brak słów. To tak jakby obciągnął a potem mówi,że był pijany i nie pamięta. Masakra. Jednak trener to nie lekarz. Gdyby trener Warty w przerwie powiedział,że większość piłkarzy nie czuje smaku napoju to co???

odpowiedz
Mateusz z Gór - 03.11.2020 / 18:37, *.orange.pl

Jak bardzo trzeba nie myśleć, żeby mówić o gorączce u piłkarza w czasie pandemii?

odpowiedz
LewLegia - 03.11.2020 / 17:12, *.net.pl

Teraz już każdy trener ma wolną rękę jeśli chodzi o wirusa świrusa. Brawo 711 tobie nic nie zrobią to innym też. Taka sytuacja.
ps. Czech bez węchu ? nie węszy.

odpowiedz
przega - 03.11.2020 / 17:09, *.mm.pl

Trener mówiąc o takich sprawach na konferencji pomeczowej zachował się jak skończony idiota! Wstyd! Z taką inteligencją nie wróżę mu wielkiej kariery w Legii...

odpowiedz
Legia-79@wp.pl - 03.11.2020 / 16:20, *.plus.pl

Witam, ta konferencja potwierdza! 711 kocha amice i chciałby zaśpiewać legła Warszawa!Tylko nie wiem, czy prostak wie co śpiewał! MIASTO WARSZAWA TO MIASTO NIE POKONANE!!! I NIGDY NIE legło.!!!AVE LEGIA!Pozdrawiam prawdziwych kibiców LEGII.

odpowiedz
Maniek - 03.11.2020 / 16:10, *.centertel.pl

Jeszcze kilka, kilkanaście spotkań Legia rozegra, pod wodzą tego trenerzyny a obudzimy się w DUPIE tabeli. O to jemu chodzi czy jak, sabotaż?

odpowiedz
liczyrzepka - 03.11.2020 / 14:58, *.comcast.net

Czesio powinien byc karnie wypier..... z Legii.
Przynajmniej isc na 1.5 roczna kwarantanne bez wynagrodzenia.
W tej sposob Legia by zaoszczedzila 150 000 zl miesiecznie.

odpowiedz
MARKUS - 03.11.2020 / 12:45, *.t-mobile.pl

mieli zgodę I testy PRZESZLI I koniec tematu mogli grać i grali

odpowiedz
kowaL - 03.11.2020 / 12:13, *.play-internet.pl

Hahahahha WALKOWER jak nic, brawo Czesiu! Słowiku Ty nasz Kochany!

odpowiedz
1410 PAMIĘTAMY - 03.11.2020 / 12:08, *.lodz.pl

Trzeba wiedzieć co się mówi, a nie mówić co się wie.

odpowiedz
Wolfik - 03.11.2020 / 11:30, *.mm.pl

Zespół Medyczny PZPN i Ekstraklasa S.A. już zajmują się tą sprawą. Zobaczymy jakie będą konsekwencje czystej głupoty Michniewicza.

Donieść na siebie i pracodawcę - to jest zaiste sztuka....
My naprawdę jesteśmy mentalnie je....ci......

odpowiedz
Pusia - 03.11.2020 / 11:24, *.play-internet.pl

Czy możliwy jest wniosek o walkower dla Warty? Czy może go podpisać Cesiu?

odpowiedz
wawa 12 - 03.11.2020 / 11:06, *.chello.pl

co to kur...... jest grane czy to sie kiedys SKONCZY ? pytanie do nie wiem kogo juz?

odpowiedz
Miki - 03.11.2020 / 10:38, *.inetia.pl

Patrzcie dzieci i uczcie się, tak się robi damage control.

A pan trener umie sprawnie kłamać.

odpowiedz
MARKUS - 03.11.2020 / 10:26, *.t-mobile.pl

PEKHARD miał wachac trawę czy pot takie opinie wyglasza711 bez konsultacji z lekarzem Lewczuk I inni byli BADANI przed meczem I NIE było problemu I dostali zgodę na grę a tak ogólnie powinno być wstrzymanie tego sezonu bo to jest loteria a PZPN na siłę dąży do gry nie ważne jakim kosztem uważam najpierw zdrowie a później gra eksperci z PZPN nie biorą nic pod uwagę a gdzie straty klubów chodzi o SZMAL PIŁKA ma łączyć a nie dzielić

odpowiedz
PLBBOY - 03.11.2020 / 10:12, *.inetia.pl

Michniewicz pierwszy raz w karierze znalazł się w sytuacji, kiedy cała Polska słucha jego słów i jest z nich rozliczany. To jest Legia Panie Trenerze.

odpowiedz
L - 03.11.2020 / 08:23, *.175.160

Michniewicz ty łachowski pieronski kopidole. Kopiesz dołki pod Naszym Ukochanym Klubem.Ty baranie. Co ty robisz. Dla kogo pracujesz. Szpiegu z krainy zgniłej bulwy. Tylko LEGIA!!! LEGIA MISTRZ!!!!

odpowiedz
yyy - 03.11.2020 / 07:45, *.chello.pl

Ostatnio jak przyszedlem do roboty, to termometr pokazał mi 34,1 - czy to znaczy, że nie żyję? Proszę o pomoc i tylko poważne komentarze!

odpowiedz
Żmija - 03.11.2020 / 08:29, *.vectranet.pl

@yyy: prawdopodobnie byłeś mocno skacowany i przysługiwało Ci prawo do regeneracyjnego browarka!

odpowiedz
A. - 03.11.2020 / 07:39, *.net.pl

Nie będzie żadnych kar, przed meczem mieli robione testy i wyszły negatywne, więc byli uprawnieni do gry

odpowiedz
WWL - 03.11.2020 / 07:11, *.play-internet.pl

Za długi jęzor.

Jak już się zdecydowali (czego nie popieram) grać przeziebionymi zawodnikami to przynajmniej powinni siedzieć cicho.
Przyznanie po meczu do tego to skandal.
Mioduski zj...bał Czesia no i Czesio precyzuje.
No kaman, o 37 nikt nie gadałby że miał gorączkę

odpowiedz
Wolfik - 03.11.2020 / 11:18, *.mm.pl

@WWL: Nie wiem, czy za długi jęzor, czy spięcie w "organie nadrzędnym". Jedno jest pewne. Facet sam siebie wystawił....

odpowiedz
Taki Jeden - 03.11.2020 / 01:25, *.t-mobile.pl

Dajcie już spokój z tym wirusem.

odpowiedz
zaba285 - 02.11.2020 / 23:12, *.116.118

gorączka to jest od 38 stopni.

co za ironia, nie myślałem że dożyje czasów, że człowiek który kichnie będzie traktowany jak przestępca

odpowiedz
SEBO(L) - 03.11.2020 / 00:40, *.chello.pl

@zaba285: Kiedyś,gdy człowiek kichnął,to mu mówiono "na zdrowie",a teraz "spier..laj"... :(

odpowiedz
Ja - 03.11.2020 / 09:49, *.orange.pl

@zaba285: ciesz się że dożyłeś

odpowiedz
Biała Łapa - 02.11.2020 / 22:59, *.chello.pl

A utrata węchu w przerwie meczu przez Pekharda? Być może W Grodzisku Wlkp. Legia zdetonowała granat covidowy?
Co na to Redakcja? Proszę o konkrety, byle bez ściemy!

odpowiedz
yannek - 03.11.2020 / 00:53, *.orange.pl

@Biała Łapa: A co on tam wąchał, że tak nagle stwierdził utratę węchu? Puścił bąka i nie poczuł?

odpowiedz
tt - 03.11.2020 / 11:33, *.orange.pl

@yannek: już sobie wyobrażam ten dialog:
Atmosferović: - O k...a, ale się zj...em :D
TP: - Eeee tam, nic nie czuję...
Atmosferović: - :O :O . ...Panowie, spi..lamy!

odpowiedz
Tom - 02.11.2020 / 22:58, *.233.0

#czesiekout

odpowiedz
............ - 02.11.2020 / 22:51, *.chello.pl

No to Stanowski bedzie mial ubaw

odpowiedz
Miro - 02.11.2020 / 22:47, *.play-internet.pl

Czy on ma mózg? Jak już go wystawił to po co takie rzeczy gada?

odpowiedz
Do znawców regulaminów - 02.11.2020 / 22:41, *.vectranet.pl

Ok, to jakie kary nam teraz grożą?

odpowiedz
Luk - 02.11.2020 / 23:48, *.214.220

@Do znawców regulaminów: Wg regulaminu robisz gały na dowolnej trybunie.

odpowiedz
Korek - 02.11.2020 / 23:55, *.chello.pl

@Do znawców regulaminów: walkower, kara finansowa i szczególny nadzór nad stanem sanitarnym w naszym kubie. Mało?!

odpowiedz